Düşman Başına 166. Bölüm Özeti – 4 Aralık Pazar – Shanti Dirildi!

Düşman Başına 164

Shanti’nin Sarla’yı Affetme Şartı!

Düşman Başına 166. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 166. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Aralık Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 166. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 166.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 166.bölümde neler olacak? Düşman Başına 166.bölüm özetinde Shanti’nin cenaze töreni vardır. Evdekiler son görevlerini yerine getirmek için dua ederler. Düşman Başına 166.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 166.bölüm özetinde Shanti’nin kalbi durmuş herkes çok üzgündü. Shanti’nin başında onunla ilgili anıları hatırlayıp yad ederler. Riya artık son görev için hazırlanmalarını ister. Raghav tepkisizdir. Riya Raghav’dan çiçekleri dağıtmasını ister. Sarla yine kapıda bekler.

Raghav annesinden ayrılamayacağını söyleyip ellerini tutar. Onunla birlikte öleceğini söyler. Riya Raghav’dan sakin olmasını ister. Raghav, Riya’dan sessiz olmasını annesinin elini tuttuğunu söyler. Riya çok umursamaz bunun mümkün olamayacağını söyler. Raghav annesine kalkmasın yoksa buradakilerin onu yakacağını söyler. Shanti birden dirilir.

Misafirler kaçışmaya başlar. Shanti, fotoğrafındaki çelenkleri görür. Sarla ve herkes mutlu olur.  Sarla hemen şikayete başlar. Onu içeri almadıklarını onlara yalvardığını anlatır. Shanti Raghav’a sarılır. Misafirler neler olup bittiğini görmek için geri gelir. Sarla içeri girip Kuşya’dan kendisini durdurmasını ister. Onu durduran Shanti olur. Sarla annesinden bu tepkiyi beklemiyordur. Shanti oldukça kızgındır. Kolay kolay bu konuda geri adım atmayacaktır. Sarla kendisini affettirene kadar her gün geleceğini söyler.

Bansi ve Rajendra parasızdır ve hırsızlık yapmayı düşünür. İkisi de Sarla’nın evinde hırsızlık yapmayı planlıyor. Nirmala da akıl hocalarından güzellik salonuna gidip biraz değişmeyi Ashok’un ilgisini çekeceğini düşünür.

Düşman Başına 166. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Evdekiler Shanti’yi yeniden salıncağına oturtur. Kuşya yine dayanamayıp geri adım atar ve Shanti’den Sarla’yı affetmesini ister. Shanti, Sarla’ya gidip Ashok’la yaşamasını Nirmala’ın da parasını iade etmesini ister. Sarla onların evli olduklarını söylese de Shanti tek affediliş şartının bu olduğunu söyler.

Sarla paraları teslim etmek için eve gittiğinde evin kilidinin kırık olduğunu fark eder. Sarla’nın paralar çalınmıştır. Hay’dan gelen huya gitmiştir. Rani Ashok ve Nirmala’nın kaçmış olabileceğini söyler. Sarla bunu düşünmek bile istemez. Nirmala güzellik salonundan döner. Ondan para çalmadığını belirtir. Eğer Ashok’tan ayrılmasını istiyorsa kendisine 15 laks vermesini ister. Nirmala bu kadar para bulamayacağını biliyordur.

Shanti ölmüşken evdekilerin neler yaptığını merak eder. Riya Shanti’nin çok gözyaşı döktüğü endişelendiğini elinde diya yaktığını söyler. Shanti Kuşya’nın yanmış ellerini görür. Gözleri dolar. Shanti’nin bu sınavı geçtiğini söyler. Shanti Riya’nın ne yaptığını merak eder. Nimmi, Riya’nın son ayinlerini yaptığını söylüyor. Shanti, Riya’nın kendisini yakmak için hevesli olduğunu söyler.

Sarla yeniden büyük bir dramayla annesinin yanına gelir ve paranın çalınmış olduğunu söyler. Yalancı çoban hesabı Sarla’nın yalan söylediği düşünülür. Sarla, Ashok’un yanına gider. Nirmala’nın kendisinden 15 laks istediğini söyler. Ashok üzülmemesini her daim onun yanında olacağını söyler. Sarla ağzından Raghav’ın işine kaybetmesine sebep olan kişinin de kendisi olduğunu itiraf eder.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi
  Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi Ishani’yi Öldüremeye Çalışıyorlar! Kara Sevdam 90. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 90. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin peşine adamlar takılmış ve onu öldürmeye çalışıyorlardır. Kara Sevdam 90 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma
  Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma Ishani Yine Aksiyon Peşinde! Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe
  Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı! Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi
  Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi Ranvir Özür Dilemek Zorunda Kaldı!Kara Sevdam 85 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 85 bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba
  Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir