Düşman Başına 164. Bölüm Özeti – 2 Aralık Cuma – Shanti Kalp Krizi Geçirdi!

Düşman Başına 163

Doktor Shanti’yi Kaybettiklerini Açıklar!

Düşman Başına 164. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 164. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Aralık Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 164. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 164.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 164.bölümde neler olacak? Düşman Başına 164.bölüm özetinde Shanti Sadan müzayede de son anda kurtulur. Shanti Sarla’nın yanına gidince büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Düşman Başına 164.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 164.bölüm özetinde Sarla, Shanti’den özür diler. Shanti artık kendisi için öldüğünü söyleyerek ayrılır. Shanti evdekilerin bildiğini ve kendisiyle dalga geçtiklerini düşünüyor. Kuşya da Shanti’yi iyide iyiye iyice merak etmiştir. Riya, Rani’yi arayıp neler olduğunu sorar. Sarla telefonu alıp Riya’yı azarlar. Riya bir şeyleri ters gittiğini sezer. Riya, Shanti’nin gerçeği bilmesinden korktuğunu dile getirir. Kaushalya ve Nimmi, Riya’ya bakar ve Nirmala’yı biliyor musunuz diye sorar.

Herkes durumu öğrenmiştir. Riya, Sarla’nın kocasını para karşılığında Nirmala’ya sattığını söyler. Kaushalya ve Nimmi şok olur. Riya gidip Shanti’ye bakmaları gerektiğini söylerken Kuşya utanacağı söyleyip onu durdurur. Shanti de yollarda ağlayarak yürüyordur.

Ashok Sarla’yı İstemiyor! Ashok Sarla’yı azarlar ve ne ekersen onu biçersin, şimdi pişman olursan neye yarar der. Ashok, annesine karşı çıkarak evlenen kızı göremiyorum, sadece açgözlü ve bencil, kimseyi umursamayan bir kadın görüyorum, bugün seni fakir bir kadın olarak görüyorum diyor.

Shanti Bayıldı! Shanti eve gelir. Hepsi ona bakıyor. Kaushalya, Shanti’ye nasıl olduğunu sorar. Shanti ondan sahte bir endişe göstermemesini ister. Riya Shanti’yi iyi görmez. Shanti bayılır. Riya Shivam’dan hemen doktor çağırmasını ister. Doktor grev olduğu için yolların kapalı olduğunu söyler. Shivam tekrarı doktoru aramaya çalışırken Nimmi’de çekçek bulmaya çalışır.

Kuşya endişelidir. Tüm bunların Sarla yüzünden olduğunu savunur. Sarla’nın bu eve girmesine engel olacağını söyler. Öte yandan Nirmala’da Sarla’yı odasından atar. Ashok’ta artık kendisini kaybettiğini söyler. Sarla hepten yalnız kalmıştır. Nirmala onu hapse attırmakla tehdit eder. Rani ,Sarla’dan sakin kalmasını önce Shanti’yle arasını düzeltmesini ister.

Düşman Başına 164. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Raghav’ın Rüyası! Doktor zar zor gelir ve Shanti’ye iyi bakılmasını kalp krizi geçirdiğini söyler. Hepsi şok olur. Shanti için kritik saatlerdir. Doktor sabahı bekleyip ilaç bulmalarını ister. Raghav’da annesiyle ilgili rüya görür. Sıçrayıp kalkar. Neden böyle bir rüya gördüğünü anlayamaz. Eve dönmek ister.

Preeti eve döndüğünde babaannesine ne olduğunu sorar. Kuşya ona nerelerde olduğunu soruğp tokat atar. Ertesi sabah gün ışıladığında Shivam eczane aramaya koyulur. Riya Shanti’nin aletinden gelen seslerin ne anlama geldiğini merak edip araştırır. Shanti’nin nabzı düşüyordur. Riya hemen Shivam’ı aramaya çalışır.

Raghav eve döner. Annesine ne olduğunu sorar. Raghav şok geçiriyordur. Yolların kapandığını hastaneye gidemediklerini öğrenir. Sarla da annesini görmeye eve gelir. Kuşya onu kapıda durdurur. Bu zamana kadar çocuklarını bile savunmaya Kuşya kaynanası ölümle pençeleşirken Sarla’ya pençelerini gösterir. Bu zamana kadar çocuklarına yedirmeyip onun çocuklarına yedirdiğini Shanti’nin ona baktığını evlendiğinden beri lafını etmeden ona hizmet ettiğini söyler. Sarla ona yürek mi yediğini sorar. Annesiyle konuşmak için eve gireceğini söyler. Raghav gelir ve neden tartıştıklarını sorar. Kuşya ona her şeyi anlatır. Shanti’nin durumu gittikçe ciddileşir. Doktor elektro şok uygular. Shanti’yi kaybettiğini söyler. Raghav şoka girmiştir. Kuşya kendisinden geçer. Herkes Shanti ile ilgili anısını hatırlar.

Raghav çocukluğuna gider. Kuşya hamileliğinde Shanti’nin onunla nasıl ilgilendiğini masaj yaptığını hatırlar. Preeti ve Nimmi ona nasıl sahip çıktığını Riya kendisine destek olan Shanti’yi hatırlar. Sarla da Ashok’u arayıp annesinin göçüp gittiğini söyler. Riya cenaze hazırlıklarıyla ilgilenmeleri gerektiğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir