Düşman Başına 164. Bölüm Özeti – 2 Aralık Cuma – Shanti Kalp Krizi Geçirdi!

Düşman Başına 163

Doktor Shanti’yi Kaybettiklerini Açıklar!

Düşman Başına 164. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 164. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Aralık Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 164. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 164.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 164.bölümde neler olacak? Düşman Başına 164.bölüm özetinde Shanti Sadan müzayede de son anda kurtulur. Shanti Sarla’nın yanına gidince büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Düşman Başına 164.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 164.bölüm özetinde Sarla, Shanti’den özür diler. Shanti artık kendisi için öldüğünü söyleyerek ayrılır. Shanti evdekilerin bildiğini ve kendisiyle dalga geçtiklerini düşünüyor. Kuşya da Shanti’yi iyide iyiye iyice merak etmiştir. Riya, Rani’yi arayıp neler olduğunu sorar. Sarla telefonu alıp Riya’yı azarlar. Riya bir şeyleri ters gittiğini sezer. Riya, Shanti’nin gerçeği bilmesinden korktuğunu dile getirir. Kaushalya ve Nimmi, Riya’ya bakar ve Nirmala’yı biliyor musunuz diye sorar.

Herkes durumu öğrenmiştir. Riya, Sarla’nın kocasını para karşılığında Nirmala’ya sattığını söyler. Kaushalya ve Nimmi şok olur. Riya gidip Shanti’ye bakmaları gerektiğini söylerken Kuşya utanacağı söyleyip onu durdurur. Shanti de yollarda ağlayarak yürüyordur.

Ashok Sarla’yı İstemiyor! Ashok Sarla’yı azarlar ve ne ekersen onu biçersin, şimdi pişman olursan neye yarar der. Ashok, annesine karşı çıkarak evlenen kızı göremiyorum, sadece açgözlü ve bencil, kimseyi umursamayan bir kadın görüyorum, bugün seni fakir bir kadın olarak görüyorum diyor.

Shanti Bayıldı! Shanti eve gelir. Hepsi ona bakıyor. Kaushalya, Shanti’ye nasıl olduğunu sorar. Shanti ondan sahte bir endişe göstermemesini ister. Riya Shanti’yi iyi görmez. Shanti bayılır. Riya Shivam’dan hemen doktor çağırmasını ister. Doktor grev olduğu için yolların kapalı olduğunu söyler. Shivam tekrarı doktoru aramaya çalışırken Nimmi’de çekçek bulmaya çalışır.

Kuşya endişelidir. Tüm bunların Sarla yüzünden olduğunu savunur. Sarla’nın bu eve girmesine engel olacağını söyler. Öte yandan Nirmala’da Sarla’yı odasından atar. Ashok’ta artık kendisini kaybettiğini söyler. Sarla hepten yalnız kalmıştır. Nirmala onu hapse attırmakla tehdit eder. Rani ,Sarla’dan sakin kalmasını önce Shanti’yle arasını düzeltmesini ister.

Düşman Başına 164. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Raghav’ın Rüyası! Doktor zar zor gelir ve Shanti’ye iyi bakılmasını kalp krizi geçirdiğini söyler. Hepsi şok olur. Shanti için kritik saatlerdir. Doktor sabahı bekleyip ilaç bulmalarını ister. Raghav’da annesiyle ilgili rüya görür. Sıçrayıp kalkar. Neden böyle bir rüya gördüğünü anlayamaz. Eve dönmek ister.

Preeti eve döndüğünde babaannesine ne olduğunu sorar. Kuşya ona nerelerde olduğunu soruğp tokat atar. Ertesi sabah gün ışıladığında Shivam eczane aramaya koyulur. Riya Shanti’nin aletinden gelen seslerin ne anlama geldiğini merak edip araştırır. Shanti’nin nabzı düşüyordur. Riya hemen Shivam’ı aramaya çalışır.

Raghav eve döner. Annesine ne olduğunu sorar. Raghav şok geçiriyordur. Yolların kapandığını hastaneye gidemediklerini öğrenir. Sarla da annesini görmeye eve gelir. Kuşya onu kapıda durdurur. Bu zamana kadar çocuklarını bile savunmaya Kuşya kaynanası ölümle pençeleşirken Sarla’ya pençelerini gösterir. Bu zamana kadar çocuklarına yedirmeyip onun çocuklarına yedirdiğini Shanti’nin ona baktığını evlendiğinden beri lafını etmeden ona hizmet ettiğini söyler. Sarla ona yürek mi yediğini sorar. Annesiyle konuşmak için eve gireceğini söyler. Raghav gelir ve neden tartıştıklarını sorar. Kuşya ona her şeyi anlatır. Shanti’nin durumu gittikçe ciddileşir. Doktor elektro şok uygular. Shanti’yi kaybettiğini söyler. Raghav şoka girmiştir. Kuşya kendisinden geçer. Herkes Shanti ile ilgili anısını hatırlar.

Raghav çocukluğuna gider. Kuşya hamileliğinde Shanti’nin onunla nasıl ilgilendiğini masaj yaptığını hatırlar. Preeti ve Nimmi ona nasıl sahip çıktığını Riya kendisine destek olan Shanti’yi hatırlar. Sarla da Ashok’u arayıp annesinin göçüp gittiğini söyler. Riya cenaze hazırlıklarıyla ilgilenmeleri gerektiğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın