Düşman Başına 159. Bölüm Özeti – 22 Kasım Salı – Parasızlıktan Ev Mühürlenecek!

Düşman Başına 158

Shivam Parayı Kaptırdı!

Düşman Başına 159. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 159. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Kasım Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 159. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 159.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 159.bölümde neler olacak? Düşman Başına 159.bölüm özetinde Shanti Sadan’ın vergisi ödenemediği için mühürlenmeyle karşı karşıya. Aile ne yapması gerektiği konusunda çıkış yolu arar. Düşman Başına 159.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 159.bölüm özetinde Riya’ya telefon gelir. Numarayı arkadaşlarından aldıklarını ve doğum günü organizasyonu yapmalarını ister. Riya düşünüp haber vereceğini söyler.

Dışarda şiddetli yağış vardır. Evin bir duvarı yıkılır. Sarla bunun çok para tutacağını söyler. Ayrıca eve bir adam gelir. Onlara haber gönderdiklerini vergiyi ödemezlerse evin müzayede satışa çıkacağını haber verir. Herkesi korku kaplar. Kuşya yeniden Shivam’a iş bulmadığı için azarlar.

Evin vergisini ödemek için fikir yürütürler. Riya ya Shanti’yi arayıp para isteyecektir ya da mücevherlerini satacaktır. Kuşya mücevherleri satmasını istemez. Riya’nın aklına organizasyon işi gelir. İşi denemeye karar verirler. Doğum günü iptal olmuştur. Riya borç para bulmaları gerektiğini söyler. Sarla ise onlara borç para verebilecek birini tanıdığını söyler. Onların gözünde konumunu yükseltmeye çalışır. Yalnız Sarla eve gidip parasını alır. Shivam’ da telefon ederek tefecinin faizi yüksek tuttuğunu belirtir.

Shanti ise huzursuzlanmıştır. Evinde yolunda gitmeyen şeyler olduğunu hissedip Raghav’dan bileti kesmesini ister. Riya da Kuşya’ya olup biteni Shanti’ye anlatmasını ister. Kadınlar evdeki duvarı örmek için yoğun çaba harcar. Usta gelip parasını peşin ister. Üstelik fazla para ister. Riya gerekli malzemeleri bulup kendileri örmeyi teklif eder. Kuşya küpesini bozdurmaya çalışır. Sarla ve Shivam vergi ödemek için ofise gelir. Bir adam Shivam’ı iterek parayı alıp kaçar. Shivam adamın peşinden koşmaya başlar. Kuşya ise kendisini kimsesiz hissedip çaresiz kalmış gibi duygulanır. Nandu, Riya ve Nimmi eşyaları alır ve duvarı inşa eder. Kaushalya, Preeti’den gelip yardım etmesini ister. Preeti, Nandu’ya hakaret eder. Sarla adam paramızı aldı diye ağlayarak oturuyor ve adama küfrediyor.

Sarla ve Shivam’ın eli kolu bağlanır. Shivam evlerinin satışa çıkacağını söyler. Sarla durumu ofistekilere anlatıp konuşmayı düşünür. Başka çaresi kalmayan Shivam kabul eder. Shivam memura durumu anlatır. Paralarını çaldırdıklarını anlatır ve ek süre ister. Adam her gün aynı hikayeyi duyduğunu söyleyerek alay eder.

Düşman Başına 159. Bölüm Özeti Devam Ediyor

 Nandu duvara son rötuşları yapar. Kaushalya iyi çalıştığını söylüyor. Shivam ve Sarla eve gelir. Kaushalya ondan iyi haberler vermesini ister. Riya, Shivam’dan olanları anlatmasını ister. Sarla her şeyi anlatır. Şok olurlar.Nimmi paranın gerçekten çalındığını mı yoksa… Sarla onu azarlıyor ve adıma %15 faizle kredi çektim, seni tokatlayacağım diyor. Kaushalya şimdi ne olacağını soruyor. Shivam, Riya’dan endişelenmemesini ister ve ona sarılır.

Memur eve gelir ve Shivam’ın ona el kaldırdığını söyler. Personelinden evi mühürlemelerini ister. Riya, haber vermeden evi nasıl mühürleyebileceğinizi sorar. Adam emir aldık diyor, bize kanun öğretme der. Riya, müzayede ilanını görünce şok olur.

Adam kendisinden özür dilenmesini ister. Shivam karşı gelince Riya araya girip ailesini düşünmesini ister. Adam mühürlemekten vazgeçer. Sadece Shivam’ın unutmaması için bir odayı mühürler. Kuşya Shanti’nin odasının önünde dikilerek mühürlenmesine engel olmaya çalışır. Riya Kuşya’yı kenara çeker ve adamları daha fazla sinirlendirmek istemez.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi
  Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi Ishani’yi Öldüremeye Çalışıyorlar! Kara Sevdam 90. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 90. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin peşine adamlar takılmış ve onu öldürmeye çalışıyorlardır. Kara Sevdam 90 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma
  Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma Ishani Yine Aksiyon Peşinde! Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe
  Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı! Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi
  Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi Ranvir Özür Dilemek Zorunda Kaldı!Kara Sevdam 85 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 85 bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba
  Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir