Düşman Başına 158. Bölüm Özeti – 21 Kasım Pazartesi – Tehlikeli İkili Pari ve Preeti , Nimmi ve Nandu’ya İftira Hazırlığında!

Düşman Başına 157

Nimmi için Zor Günler Kapıda…

Düşman Başına 158. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 158. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Kasım Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 158. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 158.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 158.bölümde neler olacak? Düşman Başına 158.bölüm özetinde Riya ve Kuşya birlikte komşularına yardım edip para kazanıyor. Pari ve Preeti ise tehlikeli ikili oldu. Düşman Başına 158.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 158.bölüm özetinde Kuşya’nın arkadaşı Maasi’nin kızının nişan töreni vardı. Pari hediye edilecek yüzüğü çalıp içine plastik yüzük koymuştur. Riya ve Nimmi bu durumu fark edip Pinky’in hediyeyi açmamasına engel olmaya çalışır.

Preeti hemen Pari’yi arayıp Nimmi ve Riya’nın öğrendiğini haber verir. Pinky’nin başınaysa bir dünya talihsizlikler başına gelir. Elbisesi yanar, organizasyon şirketi gelmez. Damat tarafı gelinceyse damadın babaannesi olay çıkarır. Süsleme görememiştir. Nişanı atmakla tehdit edince Riya hemen yadıma koşar. Kadından sadece yarım saat izin ister. Riya herkesi organize eder. Nimmi yanan elbiseyi tamir ederken Kuşya da yemek yapacaktır. Riya, Pari ve Rani’nin gelmesini de sağlar.

Nirmala Evi Bastı! Shanti Sadan da hakimiyet kuran Sarla’nın başıysa Nirmala’yla derttedir. Nirmala, Sarla’nın yanına gelmiş Ashok’un nerede olduğunu sorar. Sarla, Ashok’u Shivam’ın odasına yollar. Nirmala ise tek tek odaları kontrol eder. Ashok korkusuna yatağın altına girer. Nirmala ümidini kaybettiğinde ise Ashok hapşurmaya başlar. Sarla onu tehdit ederek zorla evden yollar.

Riya, Pari’ye Dayanamıyor! Rani, Pari ve Amit’i yalanlarla nişan törenine getirir. Damat tarafı huysuzlaşınca Rani ve Amit dans gösterisine başlar. Preeti ise Pari’ye neden geldiğini sorar. Riya ve Nimmi’nin yüzük meselesinden dolayı onu sıkıştıracağını söyler. Pari tam kaçmaya heveslenirken Nimmi ve Riya gelir. Onun yüzünden Kuşya’nın hakarete uğrayabileceğini söyler. Riya ceza olarak Pinky’nin makyaj işini Pari’ye yaptırır. Riya Pari’nin çalmış olduğu rujunu görür ve sinirleri bozulur. Pari ise onu bastırır.

Düşman Başına 158. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Hırsız Sarla! Kızı gibi diğer bir hırsız da Sarla’dır. O da Kuşya’ın odasına girmiş makyaj malzemelerini ve sarilerini çalıyordur Tel tokayla dolabını açar. Ashok onu görür ve bu yaptığının ne kadar ayıp olduğunu söyler. Sarla ise ödünç verdiklerini geri aldığını belirtir.

Maasi ise bu kadar kısa sürede her şeyin yoluna girmesine çok sevinir. Nişan töreni de başarıyla gerçekleşir. Shivam ise dua etmeye gidiyordur. Yolda kriket akademisindeki adama rastlar. Ona yeniden iş teklifi olduğunu söyler. Turnuvalarda para karşılığı yenilmesini ister. Shivam ise takımını satmayacağını söyleyerek direk reddeder.

Organizasyoncu Aile! Maasi, Kuşya’nın yanına gelerek damat tarafının onunla görüşmek istediğini haber verir. Kuşya gerilir ve neden kendisiyle konuşmak istediğine şaşırır. Kadın bu kadar kısa sürede yapılan organizasyondan memnun kalmış ve etkilenmiştir. Ona şirketlerinin ismini sora. Herkes heyecanlanır. Maasi de Kuşya’ya organizasyon parası verir. Tabi Pari ve Preeti hemen atlayarak paylarına düşeni ister. Riya ise aile olduklarını belirterek Kuşya’dan para almayı reddeder.

Postacı tebligat getirir. Sarla ise kağıdı evirir çeviri ve bunun Shivam’ın memurluk işiyle ilgili olduğunu düşünüp saklamaya karar verir. Herkes eve geri döner.

Tehlikeli İkili! Preeti odasında telefonda Pari’yle konuşur.. Preeti Pari’ye paraya ihtiyacı olduğunu söyler. Pari ise Nandu’dan boşanmasını ister. Preeti, Lucky’nin kendisini bırakmasından çekinir. Pari önce evliik tarihini belirlemesini ister. Nandu içeri girer ve kiminle konuştuğunu sorar. Preeti bir erkekle konuşmadığını Pari’yle konuştuğunu belirtir. Nandu ise duymak istediğini söyler. Telefonun diğer ucundaki Pari ise Nandu’nun sesini duyamayacağını söyler. Preeti, Nandu’yu odasından kovarken Nandu ve Nimmi çarpışıp yere düşerler. Pari telefondan her şeyi duyar. Nimmi ve Nandu’nun üzerine oynamayı teklif eder. Böylece boşanmasının daha kolay olacağını vurgular.

Sarla evde öfkeyle çantasını fırlatınca içinden patatesler düşmeye başlar. Sarla çantayı düzeltirken patatesler daha çok düşmeye başlar. Riya bu kadar patatesi ne yaptığını sorar. Ayrıca tebligatta yere düşer. Riya eline alıp bakarken Sarla yeniden kapıp çatasına atar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi
  Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi Ishani’yi Öldüremeye Çalışıyorlar! Kara Sevdam 90. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 90. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin peşine adamlar takılmış ve onu öldürmeye çalışıyorlardır. Kara Sevdam 90 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma
  Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma Ishani Yine Aksiyon Peşinde! Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe
  Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı! Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi
  Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi Ranvir Özür Dilemek Zorunda Kaldı!Kara Sevdam 85 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 85 bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba
  Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın