Düşman Başına 117. Bölüm Özeti – 11 Ekim Salı

Düşman Başına 117

Preeti ve Mohit Veda Etti!

Düşman Başına 117.bölümde neler olacak? Düşman Başına 117.bölüm özetinde Preeti ve Mohit karşı karşıya geliyor. İkili ne konuşacak? Birlikte kaçacaklar mı? Onları kim duyacak? Düşman Başına 117.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına son bölümde Riya, Mohit ile buluşmuş Shanti kameraya almıştı. Shanti bu görüntüleri uygun bir zamanda kullanmak için kenara ayırır. Evde Holi heyecanı yaşanır. Herkes bhaang adlı içecekten içip sarhoş olmuştur. Rani, Shanti Riya ve Kuşya hepsi içinden geçenleri bir bir söyler.

Holi Sarhoşluğu! Sharmili evi arar. Kuşya, Sharmili’nin davranışlarından dolayı Raghav’ı ondan kıskanmıştı. Telefonda Sharmili’ye hakaret etmeye başlar. Bunu duyan Sharmili’de düğünü iptal edeceğini söyler. Nandu yine gaza gelip dans etmeye başlar. Nandu’nun haricinde diğer bir sevinen de Pari olmuştur.

Shanti sarhoş haliyle Riya’yı ittirip onu kovmaya çalışır. Elinde kanıt olduğunu söyleyip karakola gideceğini anlatır. Daha sonra sarhoşluktan ne dediklerini bilmeyen aile üyeleri dans edip uyuya kalırlar.

Sabah, Kaushalya uyanır ve başını tutar. Herkesin oturma odasında uyuduğunu görür. Kuşya onları uyandırır. Herkes birden kendisini suçlu gibi hissetmeye başlamıştır. Sarla, Shanti’nin Riya’yı evden atacağını söylediğini hatırlatır. Shanti gerilir ve bunu ben mi söyledim diye sorar. 

Nimmi gece neler olduğunu öğrenmek için Shanti’nin telefonundaki videolara bakmaları gerektiğini söyler. Shanti endişelenir ve herkesi mehendi töreni için hazırlık yapmaya gönderir.

Kuşya’nın Kıskançlıkları! Shanti, Sarla’ya Mohit’in döndüğünü söyler. Sarla şoke olur. Sharmili ve ailesi sangeet etkinliği için geliyor. Sharmili, Raghav’ı görünce gülümser. Shanti ve ailesi, Sharmili’yi ve herkesi karşılar. Sharmili, Raghav’a nasıl olduğunu sorar. Kaushalya kıskanır ve ikisinin de de iyi olduğunu, Raghav’ın yaşlandığını, işleri Shivam’ın yönettiğini söyler.

Preeti Yok! Tören için Preeti’nin gelmesi istenirken bir anda elektrikler gider. Shivam elektriği tamir ettikten sonra Nimmi ve Riya Preeti’nin yerinde olmadığını fark eder. Sharmili de Preeti’yi görmek istediğini söyler. Sarla kafasından bir ritüel uydurur ve Sharmili’nin kızlarını törenden önce göremeyeceğini söyler. Preeti’yi telefonla ararlar ama Preeti cevap vermez. Preeti bir anda ortalıktan kaybolmuştur.

Sujeev’in Kaba Tavrı! Sujeev ve Amit sohbet ederler. Rani yanlışlıkla Sujev’in üstüne meyve suyu döker. Sujeev çok sinirlenir Shivam bir kadınla konuştuğunu sakin olmasını ister. Amit ve Sujeev, Shivam’a laf ederler. Rani yine Amit tarafından bozulmuş, Amit’in yapması gerekeni Shivam yapmıştır.

Nimmi ve Riya, Preeti’yi Mohit’in yanında görürler. Mohit Preeti ile vedalaşmaya gelmiştir. Bu şehirden gideceğini onu çok sevdiğini söyler. Preeti’de kendisini affetmesini ister. Preeti daha fazla dayanamaz ve Mohit’i affettiğini söyler. İkisi ellerini birbirlerinin yüzlerine götürür.

Riya ve Nimmi hemen yanlarına gider. Riya Preeti’yi yanına alır. Shanti onları görür ve yeniden kameraya çeker. Riya’nın Preeti’yi kurtardığını ama kendisini nasıl kurtaracağını sorar. Sujeev gelir ve Preeti”nin neden Mohit’ten özür dilediğini sorar. Riya bir bahane uydurarak oradan ayrılırlar.

Pari, mehendi esnasında yine ufak çaplı girişimleri olur. Kınacı kız damadın adını sorar. Pari atlayarak Mo derken Riya Vyom diye yanıtlar. Herkes Pari’ye bakar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın