Emanet 432 Bölüm Fragmanı 10 Ekim Pazartesi

emanet 432

Nana’nın Kahraman’ı Yaman Kırımlı!

Emanet 432.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 432.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 432.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana’nın göçmenlik bürosu tarafından sınır dışı edilecek olması konakta büyük panik yaratmıştı. Yaman bu duruma çözüm bulmak için kolları sıvarken Nana şimdilik konağa dönmüştü. Nana’nın konağa dönüşüyle ortalık yine kaosa dönecek! Yaman Nana’yı sınır dışı edilmekten kurtarabilecek mi? Gerçekler ortaya mı çıkıyor? Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Nana Yaman’ı gülümsetti! Nana’nın konağa dönmesi elbette en çok Yusuf’u sevindirdi. Nana bir anda öz kardeşi gibi sevdiği Yusuf’u mutlu etmek için hepimizi güldürecek bir oyuna girişti. Nana’nın bu oyunu yüzüne bıyık çizmek ve Yaman Kırımlı’yı taklit etmekti. Yaman Nana’yı bu halde yakalayacak. Herkesin beklediğinin aksine Nana’nın bu hali Yaman’ı içten içe gülümsetecek.

Nana’nın konakta yaşattığı bu olumlu havanın aksine konak hizmetçisi durmak bilmiyor. Nana’nın karanlık yüzünü gören görevli onu sınır dışı etmek için belgeleri yok etmişti. Bu gerçek geçmeden Cenger tarafından fark edilecek.

Nana’nın masumiyeti! Cenger’in bu olayı Yaman’a söylemesi elbette Nana’nın imajını daha da yükseltecek. Yaman’ın haksızlık karşısındaki duruşunu hepimiz çok iyi biliriz. Yaman bu yapılanın hesabını çok fena halde soracak.

Nana ve Yaman arasındaki sorunların giderek düzelmesi herkesi mutlu ederken işleri zorlaştıracak tek kişi Topal kalacak! Topal’ın kötülükleri ise başta işleri zorlaştırsa da Nana ve Yaman’ı birbirlerine daha çok yakınlaştıracak. Ancak Nana’nın kimliğinin ortaya çıkması tüm bu mutlulukları mahvedebilir. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın