Emanet 432 Bölüm Fragmanı 10 Ekim Pazartesi

emanet 432

Nana’nın Kahraman’ı Yaman Kırımlı!

Emanet 432.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 432.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 432.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana’nın göçmenlik bürosu tarafından sınır dışı edilecek olması konakta büyük panik yaratmıştı. Yaman bu duruma çözüm bulmak için kolları sıvarken Nana şimdilik konağa dönmüştü. Nana’nın konağa dönüşüyle ortalık yine kaosa dönecek! Yaman Nana’yı sınır dışı edilmekten kurtarabilecek mi? Gerçekler ortaya mı çıkıyor? Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Nana Yaman’ı gülümsetti! Nana’nın konağa dönmesi elbette en çok Yusuf’u sevindirdi. Nana bir anda öz kardeşi gibi sevdiği Yusuf’u mutlu etmek için hepimizi güldürecek bir oyuna girişti. Nana’nın bu oyunu yüzüne bıyık çizmek ve Yaman Kırımlı’yı taklit etmekti. Yaman Nana’yı bu halde yakalayacak. Herkesin beklediğinin aksine Nana’nın bu hali Yaman’ı içten içe gülümsetecek.

Nana’nın konakta yaşattığı bu olumlu havanın aksine konak hizmetçisi durmak bilmiyor. Nana’nın karanlık yüzünü gören görevli onu sınır dışı etmek için belgeleri yok etmişti. Bu gerçek geçmeden Cenger tarafından fark edilecek.

Nana’nın masumiyeti! Cenger’in bu olayı Yaman’a söylemesi elbette Nana’nın imajını daha da yükseltecek. Yaman’ın haksızlık karşısındaki duruşunu hepimiz çok iyi biliriz. Yaman bu yapılanın hesabını çok fena halde soracak.

Nana ve Yaman arasındaki sorunların giderek düzelmesi herkesi mutlu ederken işleri zorlaştıracak tek kişi Topal kalacak! Topal’ın kötülükleri ise başta işleri zorlaştırsa da Nana ve Yaman’ı birbirlerine daha çok yakınlaştıracak. Ancak Nana’nın kimliğinin ortaya çıkması tüm bu mutlulukları mahvedebilir. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir