Düşman Başına 117. Bölüm Özeti – 8 Ekim Cumartesi

Düşman Başına 115

Amit İyi Bir Dersi Hak Eder!

Düşman Başına 117.bölümde neler olacak? Düşman Başına 117.bölümde Rani Amit’e sonunda iyi bir ders verecek mi? Sarla neden intihara kalkışacak? Düşman Başına 117.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 117.bölüm özetinde Amit kumar alışkanlığından vazgeçememiş oyunun dozunu daha da arttırarak her şeyini kaybetmişti. Yüzüğüne kadar kaybeden Amit bu sefer masaya Rani’yi koymuştu. Rani ise Preeti’nin töreninde dans ediyordur. Rani çok mutludur ve Amit’i özler. Adam yediği kartları gösterirken Rani dans etmekten yorularak yere yığılır. Adam ucuz bir şekilde sırıtmaya başlar ve Amit oyunu kaybeder.

Riya Törenden Afaroz Edildi! Adam Amit’e karısının nerede olduğunu sorar. Amit ise para vermeyi teklif eder. Adam ise teklif etmeden önce düşünmesini ister. Adamlarını gönderip Rani’yi almalarını söyler. Rani ise eve gitmesi gerektiğini Amit’in geleceğini söyler. Kuşya ertesi sabah erkenden gelip Preeti’in haldisini uygulamasını ister. Shanti ve Riya şoke olur. Kuşya, Riya’yı istemediğini açıkça belli etmiş olur. Riya üzülür ve ağlamaya başlar. Preeti’ye jhaldi uygulamasının kendi hakkı olduğunu söyler. Kuşya buna gerek olmadığını ifade eder. Riya’dan Preeti’ye dokunmamasını ve odada olmasını ister. Riya ağlar ve bunu neden söylediğini sorar. Kaushalya, şimdi hiçbir şey yapmamasını ister ve şimdiye kadar yaptıkları için teşekkür eder. Ben buradayım kızımın evliliğini ben hallederim der.

Nimmi İşin Doğrusunu Anlatır! Kuşya’nın gazabına uğrayan bir diğer isimse Nimmi olur. Kuşya Preeti’den evlenene kadar Riya ve Nimmi’den uzak durmasını ister. Nimmi ona durumu olduğu gibi anlatır. Tüm suçun kendinde olduğunu Riya’ya yalan söylediğini belirtir. Kuşya gerçekleri öğrense de ikilinin Preeti’den uzak durmasını istemeye devam eder.

Riya ise odasında ağlıyordur. Shivam yine niçin azar işittiğini sorar. Riya başına gelenleri anlatır. Ne zaman küçük bir iyilik yapmaya kalksa her şeyin yolundan çıktığını sürekli kanıt peşinde koşmaktan yorulduğunu söyler.

Düşman Başına 117. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Adamlar Rani’yi Götürür! Rani ise eve gitmiş en güzel sarilerinden birini giymiştir. Sarla’nın yokluğunda Amit’le konuşmayı düşünür. Bir an önce Amit’in gelmesini bekler. Kapı çalar. Rani sevinçle kapıya koşarken kapıda adamlar vardır. Adamlar Amit’in karısı olup olmadığını sorar. Amit’in onu aradığını bir an önce dükkana gelmesini söylerler. Rani endişelenerek evden çıkar.

Shanti ve Sarla’nın arası limonidir. Shanti sürekli Riya’nın tarafında olduğunu hissettiğini söyler. Sarla ağlama dramalarını yapar ama pek işe yaramaz. Bunun yerine zehir şişesini güzelce yıkayıp içine süt doldurur. Onu içip herkesi başına toplar. Shanti ambulans çağırmalarını söyler. Sarla, Riya’dan söz alır. Preeti’nin evliliğine engel olma der. Riya söz veriyorum kimse bu evliliğe engel olamaz der.

Rani ise Amit’in yanına gider. Ona neler olduğunu sorar. Amit konuşmaz. Adam, Amit’in kumarda kendisini kaybettiğini söyler. Adam artık benimsin diyor ve gülüyor. Rani ağlar. Rani adama tokat atar ve kocasının bunu yapamayacağını söyler. Amit itiraf eder ve Rani, Amit’i tokatlar. Rani, Amit’i çok sevdiğini ama şimdi her şeyin bittiğini ifade eder. Herkesi dükkana kilitleyip polisi çağırır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın