Seninle Yeniden 7 Bölüm Özeti – 2 Ekim Pazar

SeninleYeniden7

Raghav Pallavi İçin Endişelendi!

Seninle Yeniden 7.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 7.bölüm özetinde Raghav ve Pallavi için ilk kez endişeleniyor. Yavaş yavaş ikili arasında yakınlaşma başlıyor. Seninle Yeniden 7.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 7.bölümde Pallavi hiçbir engele takılmadan çalışmaya devam ediyor sarilerini satmak için mücadele veriyordur. Pallavi, Raghav’a logosuz tasarımlarını verdiğini fark ederek yeniden evine gider. Farhad Raghav’ın pojaya başladığını kısa sürede bitmeyeceğini söyler. Pallavi, Farhad’a keselerini tarif eder ve ondan geri vermesini ister. Farhad keseleri getirdikten sonra Raghav’ın kötü bir insan olmadığına dair aralarında kısa bir konuşma geçer.

Raghav, Pallavi’den Kopamıyor! Raghav pojasını bitirdiğinde ise keselerin içinde elmaslar olduğunu Farhad’a verdiği için kızar. Bu sefer de Raghav iadeyi ziyaret yapacaktır. Soluchana, Raghav’ın geldiğini görünce onu içeriye davet eder. Biraz olsun olay çıkarmak ister. Raghav’ı Kirti ve Jaya ile tanıştırır. Onlarda hiç tanışmıyormuş gibi davranır. Pallavi ona keseleri geri getirir. Raghav’ın bileziği kırılır ve kınanın içine düşer. O bilezikteki baş harflerde Pallavi’nin eline bulaşır. Yani Raghav’ın baş harfii. Bu durumu Pallavi’nin babası görür ve olay çıkartır. Pallavi’ye çok değiştiğini söyler. Pallavi ise tüm bu olanların birer yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu söyler.

Pallavi bayılır. Sharda, kızına böyle davrandığı için Vijay’ı azarlar. Pallavi annesini sakinleştirir. Babasıyla arasına girmesini istemez. Bünyesinin susuz kaldığını söyler. Soluchana ise bayılmanın birçok nedeni olabileceğini söyleyerek Pallavi’yi huzursuz etmeye çalışır. Sulochana, Pallavi’nin elindeki RR baş harflerini görüyor.

Raghav Mutlu! Pallavi, Raghav’ın konuklara yemek servisi yaptığını görür ve sinirlenir. Kirti ve annesi de Raghav’ı izliyordur. Kirti annesine Raghav’ın bunları onun için yaptığını söyler. Annesi de biraz iyi işler yapsın diye sesini çıkarmaz. Raghav ise ailesinin yanında olmasından mutludur.

İkili karşılaştığı her fırsatta kavgaya tutuşur. Pallavi ondan gitmesini ister. Raghav ise canı n isterse onu yapacağını söyler. Pallavi doktora gider. Doktorun defteri dikkatini çeker ve fotoğrafını çeker. Raghav ise kalabalıktan istifade edip annesine yaklaşır. Annesi ise sesini çıkaramaz. Raghav mutludur. Annesi için törendeki görevleri yerine getirir.

Pallavi sangeet törenine hazırlanırken Kolhapur’da kalan kardeşinden telefon alır. Aileden birini kaybettiğini ve hemen gelmesi istenir. Öte yandan Raghav, Pallavi’nin evindeki işlevlere katılmaktan heyecan duyar. Annesinin onu geleneksel kıyafetler içinde görmekten mutlu olduğunu düşünür. Raghav kapıdan çıkarken kuryeyle çarpışır. Hizmetçilerine kuryeyle ilgilenmelerini söyler.

Raghav arabasını sürerken yaşadığı kaderini düşünür. Raghav bir türlü ulaşamadığı ailesine kavgalı olduğu Pallavi’nin evinde ulaşabilmiştir. Kaderin oyununa bak diye içinden geçirir. Annesinin ve kız kardeşinin onu en sevdikleri kıyafetler içinde görmekten mutlu olacaklarını ve belki onları gelip evinde onunla kalmaya ikna edebileceğini hayal ederek mutlu olur.

Raghav yolda Akash’a rastlar. Ayı yöne gittiklerini söyleyip arabasına bindirir. Akash son karşılaşmadan sonra kendisini pek rahat hissetmez.

Raghav ise takip edildiği kurye tarafından telefonda başkasına haberleri aktardığı görülür.

Düğün İptal! Milind, Sulochana ve Amrita’ya Mansi’nin evlilik işinin ertelendiğini haber verir. Milind herkes için bilet ayarlayamıyor. Pallavi dışarda kalır. Raghav Pallavi’den durumu öğrenir. Pallavi’ye yardım etmeyi çok istediğini söyler.Pallavi’nin Bangalore’ye gidebilmesi için ona özel bir taksi ayarlar.

Raghav, Pallavi’yi Düşünüyor! Pallavi ise Raghav’ın iyiliğini istemez taksinin ödemesini yapmak için evine gider. Raghav ise kapının önündeki kutudan tik tak seslerinin yükseldiğini ciddi bir durum olduğunu sezer.

Raghav, Pallavi’nin kutuya dokunmasına engel olmak için koşar ve kendine doğru çeker. İkisi de yere düşer. Ayağa kalkmaya çalışırlar ama iyice birbirlerine dolanırlar. Raghav, Pallavi’ye evinde bir bomba olduğunu ve bu yüzden kendisini çektiğini söyler. Hemen ayağa kalkar ve korku içinde Raghav’ı sıkıca tutar ve ona bombanın nerede olduğunu sorar. İkisi tekrar birbirleriyle tartışırlar. Raghav korkmadığını gayet cesur olduğunu eğer elini bırakırsa bombayı atacağını söyler.

Raghav bir şekilde kutuyu alır ve evin salon alanına atar. İkisi de kanepenin arkasına saklanır ve bomba sesinden kaçmak için kulaklarını tıkarlar.

Aslan Kim? Pallavi, henüz patlamadığı için Raghav’a nasıl bir bomba olduğunu sorar. Filmlere göre bomba yüzeye çarptığı anda patlayacaktır. Raghav, Pallavi’ye bunun bir film olmadığını, bunun gerçek hayat olduğunu ve ikisinin de tekrar saklanacağını söyler. Pallavi sonunda cesaretini toplar ve kutuyu kontrol etmeye gider. İçinde sadece bir çalar saat olduğunu görür. Pallavi, Raghav’a özellikle onun için eşsiz bir bomba olduğunu söyler. Raghav kutuda kötü zaman başladı geçmişinden döndüm.”Aslan” yazılı not bulur. Bu Aslan’ın kim olduğunu düşünmeye başlar.

Raghav Pallavi İçin Endişeleniyor! Daha sonra Pallavi, Raghav tarafından kiralanan bir taksiyle Bangalore’a gider. Raghav tehdit almaya devam eder. Kız kardeşini ve annesinin güvende olması gerektiğini Farhad’a söyler. Bir süre sonra Raghav, bir polis memurundan, Pallavi için kiraladığı taksinin kazasını bildiren bir telefon alır. Hemen kontrol etmek için olay yerine gider ve sürücünün ciddi şekilde yaralandığını öğrenir. Pallavi arabada yoktur. Pallavi’yi aramaya başlar. Onunla geçirdiği anıları düşünür. Ona meydan okuyamayacağını düşünür. Raghav tekrar kendisine ait olmayan bir cinayetin suçunu üstüne alamayacağını söyler.

Ertesi sabah Raghav Pallavi’yi dükkanında bulabilmek umuduyla gider ve onu orada bulur. Raghav Pallavi’ye olanları anlatır. Pallavi ise dükkanı açmak istediğini hemen uzaklaşmasını ister. Raghav, ona şantaj yapmaya çalışan kişinin kim olabileceğini düşünmeye başlar.

Bir müşteri Pallavi’ye yürür ve dün aldığı sarenin faturasını ister, Pallavi dükkânı açar ve fatura kesmek üzeredir, Raghav faturada Aslan adını görür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Heyecan Veren Fragmanı Yayınlandı!
  Beyazperdeye damga vuracak olan “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, yaşam dolu bir hikaye ve mücadele dolu bir özgeçmişi ekrana taşıyor. CNS Production ve HM Production işbirliğiyle hazırlanan film, 8 Aralık’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerde Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç, Tuvana Türkay ve Hande Soral ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atıyor. Murat Göğebakan filminin konusu ne? İşte detaylar…
 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir