Suraj Felç Kalacak! Santos, Sandiya’yı Suçlayacak!

SURAJ FELÇ KALACAK

Can Yoldaşım hint dizisinde gelecek bölümler yeniden karışacak! Santos yeniden Sandiya’yı suçlamak için fırsatı kaçırmayacak. Suraj sağlığıyla mücadele ederken, Sandiya yeniden tüm aileyi toparlama görevini üstlenecek!

Şehirde ayaklanmalar baş gösterir. İsyanlar çıkmış insanlar dükkanları sokakları yakıp yağmalıyorlardır. Sandiya da haberleri almış görev için sokaklara iner. Suraj, Santos ve Arzoo’nun güvenliğini sağlamaya çalışır. Kalabalıkta birbirlerini bulurlar. Polisin insanları güvenli bölgeye taşımak için otobüs yollamıştır. Suraj annesini ve Arzoo’yu bindirir. Ardından bir kadına er vermek için inmek zorunda kalır. Santos arkasından seslenir. Suraj merak etmemesini diğer otobüsle geleceğini söyler.

Sandiya’nın içine huzursuzluk kaplar. Evdekileri arar. Menakşi ve Vikram da Santos’u arar. Suraj onları gönderdiğini diğer otobüsle döneceğini söyler.

Suraj başına kötü şeyler gelir. Bir grubun ortasında kalır bilincini kaybedene kadar dayak yer. Sandiya da o bölgeye gelir Suraj’ın yanından sessiz sedasız geçer. Suraj’ın üzeri siyah bir örtüyle kaplanmıştır. Sandiya bu hastanın hastaneye yetiştirilmesi gerektiğini söyler.

Sandiya gece boyu işiyle meşguldür. Santos ve aile üyeleri Suraj’ın yokluğunda iyice endişelenir. Suraj’a ulaşılamıyordur. Sandiya bu süreçte sürekli içi sıkışır. Suraj gelene kadar şekerci dükkanını açmaya karar verir.

Doktorlar Suraj’ı felçli ilan edecek. Santos, Sandiya’yı Suraj’ı zamanında kurtarmadığı için göreviyle meşgul olduğu için suçlamaya başlar. Santos ve Arun, Suraj’ın felçli sessiz sedasız haline çok içerleyecekler. Hatta Sandiya’yla konuşmayı reddedecekler. Bu bölümler Maasa yeniden gelecek ve Suraj’a destek olup savaşmasını sağlayacak.

Bakalım Sandiya bu olayların üstesinden nasıl gelecek? Ailesinin sevgisini nasıl kazanacak?

Bir yanıt yazın