Masum Dizisi Oyuncuları Nişanlandı

Masum dizisi

Gopi ve Jigar’dan Evlilik Sürprizi!

Masum dizisinin sevilen iki oyuncusu şaşırttı. Severek izlediğimiz Masum dizisinin oyuncuları nişanlandı. Vishal Singh Devoleena Bhattacharjee’ye evlenme teklifi etti.

Bigg Boss yarışmasındaki agresif tavırlarıyla dikkat çeken Devoleena Bhattacharjee, yarışma esnasında yaralanıp hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan kontroller sonunda oyuncunun acil ameliyata alınmasına karar verilmişti. Başarılı geçen ameliyat sonrası hızlı iyileştirme gösteren oyuncu yeni paylaşımıyla sevenlerini bir hayli şaşırttı.

Vishal Singh elinde bir buket çiçeği ve kafası kadar elmas yüzükle Devoleena Bhattacharjee’nin karşısına çıktı. Dizlerinin üstünde çöken oyuncu Devoleena Bhattacharjee’ye evlenme teklifi etti. Devoleena Bhattacharjee yaptığı paylaşımlarla Vishal Singh’e aşkını ilan etti. Kısa süre sonra paylaşıma yorumlar yağmaya başladı. Ünlü camiası da tebriklere başlamıştı. Devoleena Bhattacharjee’nin huyunu bilen birçok seveni kandırıldıklarını düşündü…

Devoleena Bhattacharjee daha sonra instagram canlı yayınında küçük bir şaka hazırladıklarını asıl amaçlarının yakın zamanda çıkaracakları albüm tanıtımı olduğu duyuruldu.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın…

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir