Suraj ve Sandiya Gerçek Hayatta Neden Küs!

Suraj ve Sandiya

Depika Singh ve Anas Rashid Arasında Neler Oldu?

Kanal 7’de yayınlanan hint dizilerinden Can Yoldaşım dizisinde başrol oyuncuları arasında geçmişte neler oldu? Oyuncular şu an görüşüyor mu? Sette yaşanan ve tokatla sonuçlanan olayda neler yaşandı?

Can Yoldaşım dizisinde Sandiya’nın subay olmak için verdiği çaba ardından Suraj’ın daima Sandiya’yı destekleyerek onun başarısına katkı sağlayışını izliyoruz. Suraj okuma yazması olmamasına rağmen karısının eğitiminde ilerlemesi için her türlü fedakarlığı gözler önüne sermişti. İzleyenler Suraj’ın bu davranışını takdir etmişti. Televizyon ekranlarında Suraj ve Sandiya gerçekten bir çift izlenimini veriyordu.

Dizi de yaşananların aksine gerçek hayatta Depika Singh ve Anas Rashid’in arası bir hayli gerildi. İki oyuncu setteyken Anas Rashid çekimler esnasında Depika Singh’e arkasından sarılacağı yerde önden sarılıyor. Depika Singh söylenenlere göre neye uğradığına şaşırıyor. Depika Singh tepkisini Anas Rashid’e tokat atarak gösteriyor. Tabi bu tokat karşısında Anas Rashid’e ne yapacağını bilemiyor. İkili tartışmaya başlıyor. Herkesin gözü önünde atılan bu tokat Anas Rashid’e çok dokunmuş. İkili arasındaki gerilim diziye de ansıyor ve reytinglerde düşüş yaşanıyor.Dizinin yapımcıları olayı ele alıp iki oyuncuyla konuşmaya karar veriyor.

Bu konuşma sonunda ikili konuyu kendi aralarında hallediyor. Dışarıya da böyle lanse ediyorlar. Tokat olayı duyulduğunda Depika Singh açıklama yapmak durumunda kalıyor. Anas Rashid’in ve kendisinin profesyonel olduğunu aralarındaki yanlış anlaşılmayı giderdiğini bir problemin kalmadığını söylüyor. Tabi dizinin ve işlerin yürümesi için iki oyuncu sorunları bir kenara bırakıyor. Dizi bittikten sonra ise hiç birbirlerinin yüzüne bile bakmıyorlar. Dizinin aksine Suraj ve Sandiya aslında birbirinden hiç hoşlanmıyor!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir