Can Yoldaşım 274.Bölüm Özeti – 30 Nisan Cumartesi

Can Yoldaşım 275

İlk Gecelerinde Yatağı Kırdılar! Gelin Tam Bir DEV!

Can Yoldaşım 274. bölüm özetinde Sandiya Arzo ile ilgili tüm gerçekleri öğrenmişti. Bu durumu Suraj ile paylaşan Sandiya gerçeği Santoş’tan saklama kararı almıştı. Arzo’nun kendini kanıtlayarak Santoş’un ön yargılarını kıracağını düşünmüştü! Peki 274. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 274.bölüm özeti devam ediyor.

Arzo kabul etti! Sandiya her ne kadar böyle bir plan yapsa da Arzo ve Resham’ın bakış açısı olumsuzdur. Öncelikle Pakistanlı olmak yadırgandığı için ikili kızgındır. Sandiya, Azro ve Resham’ı ikna etmeyi başarır. Kendi evliliğin de yalan üzerine kurulduğunu açıklar. Ancak zamanla Sandiya her şeyi rayına koymuştur. Tüm bu konuşmalar olumlu bir etki yaratır. Arzo kalmayı ve savaşmayı seçer.

Diğer tarafta ise Piya’ın planı vardır. O Arzo’dan gelecek paranın üzerine konmayı hayal eder. Bu amaçla Chotu’dan parayı aldıktan sonra Arzo kötü davranmasını ister. Arzo’nun yanlışlarını ortaya çıkarırsan Santoş onu kovar der. Chotu oldukça zor duruma düşer ve kendini kötü hisseder. Ancak Piya’ya olan aşkı gözünü karartmıştır.

Yalanlarla kurulu düzen! Sandiya her ne kadar plan yapsa da işler hiçte kolay değildir. Gerçeği saklamak için yalanlar söylenmesi gereklidir. Bunca yalanla ne kadar uzun süre dayanılacağı ise ayrı bir konudur. Üstelik Santoş Sandiya’nın asla alan söylemeyeceğini düşünür. Gerçek ortaya çıktığında Santoş büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir.

Can Yoldaşım 274.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu sorun şimdilik gün yüzüne çıkmayı beklerken diğer bir gerçek ortaya çıkar. Bu gerçek Arzo’nun boyudur. Mehek tüm ritüeller boyunca bu gerçeği saklamıştır. Ancak kadınlardan biri oyuncak kertenkele atınca Arzo ayaklanır. Koşarak kaçmaya başlar. Herkes Arzo’nun boyunu ve iri bedenini görür. Santoş tepsiyi düşürürken kadınlar güreşçi gelin almışsınız diyerek alay ederler.

Arzo’nun boyu şoke etti! Santoş Arzo boyunu görünce şoke olur. Böyle bir gelinle şimdi ne yapacaktır. Mena’ya gelini görmeye gitmedin mi der. Tüm bu düğün boyunca bu gerçeği nasıl görememiştir. Santoş, Suraj’a durumu sorar. Suraj boyu uzun olsa da mutlu olabilirler der. Santoş, Suraj’a sorduğu için pişman olur. Suraj hiçbir kusuru görmez der.

Ritüeller devam eder. Her yapılan ritüel komiktir. Arzo’nun boyu oldukça komiktir. Kocaman ayaklarıyla her yapılan tören Chotu’yu güldürür. Bu arada Mehek ise işleri karıştırmak için devreye girer. Polise sahte ihbar verir. Pakistanlı bir gelinle ilgili şüpheli ihbarlar söyler. Polis konağa gelir. Mehek her şey açığa çıkacak ve Arzo şimdi kovulacak diye düşünür. Neyse ki Suraj ve Sandiya son anda yetişir ve durumu engeller.

Mehek şeytanlık peşinde! Sandiya polise gerekli açıklamaları yapıp geri yollar. Ayrıca Arzo’ya Hindistan yasalarını anlatır. Seyahat vb. durumlarda polisi bilgilendirmesini söyler. Sandiya bu yalanı nereye kadar sürdürebileceklerini düşünür. Oldukça endişelidir.

Can Yoldaşım 274.Bölüm Özeti – 30 Nisan Cumartesi Günü Neler Olacak?

Diğer tarafta Chotu ise planını devreye koyar. Arzo ile olan evliliklerini kötü lanse etmeye başlar. Nitekim bu işe de yarar. Santoş, Chotu’ya çaktırmasa da bu evliliğin kötü bir evlilik olduğunu düşünür. Bu da yetmezmiş gibi olanlar olur. Arzo odadaki kertenkeleyi öldürmek isterken Chotu ve Santoş içeri girer. Santoş sopayı son anda tutar. Chotu’nun kafasının kırılması içten bile değildir. Santoş bu olayın üzerine bu evlilik için tekrar pişmanlık yaşar.

Yatak kırıldı! Santoş ikiliyi baş başa bırakır. Arzo arkadaşlarından öğrendiği yakınlaşma tekniklerini uygulamaya çalışır ama başaramaz. Chotu’da Arzo’dan etkilenmiş görünür. İkili birbirlerinin gözünde kaybolurlar. Yakınlaşma tam olacakken yatak gürültüyle kırılır. Arzo’nun cüssesi yatağa ağır gelmiştir. Alt katta uyuyan Arun korkuyla uyanır. Deprem olduğunu zanneder. Durumu anlayan Santoş koşarak yukarı çıkar. Chotu’ya bir şey olduğunu düşünür. Aile odaya girdiğinde yakınlaşan ikili mecburen uzaklaşır.

 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 1.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Evlat 1. Bölüm Full İzle. Evlat 1. bölümde neler olacak? Evlat 1. bölüm özetinde Celal ve oğlu Kuram tartışmaya başlar. Babası oğlunu evden kovar. Evlat 1.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın