Asha Negi ve Rithvik Dhanjani Aşkı!

Purvi ve Arjun

Baş Tacım Purvi ve Arjun’un Gerçek Aşk Hikayesi

Baş Tacım dizisinde Archana ve Manav aşkından sonra Purvi ve Arjun’un aşkı da gerçek oldu. Severek izlenen dizi dizide Sushant Singh Rajput ve Ankita Lokhande aşkı izleyicileri çok mutlu etmişti. Daha sonra Sushant Singh Rajput diziden ayrılmış kariyerinde ilerlemeyi seçmişti. İkili ayrıldıktan sonra da Sushant Singh Rajput’un ölümü damga vurmuştu.

Bu çiftten sonra zaman atlamasıyla diziye yeni karakterler girdi. Bunlardan biri de Purvi ve Arjun’du. İkili ilk başta birbirlerinden hoşlanmadılar. Asha Negi, Rithvik Dhanjani’yi kendini beğenmiş biri olarak gördü. Daha sonradan birlikte vakit geçirince onun harika bir insan olduğu kanısına varmış. Setlerde geçirdikleri uzun zamandan sonra Rithvik Dhanjani Asha Negi’den etkilenmeye başladığını anlıyor. Bu arada çift hakkında dedikodular çıkmaya başlamıştı.Rithvik Dhanjani, Asha Negi’ye yakınlaşmaya çalışsa da boşa çabalıyordu. Asha Negi bu çabalara tepkisiz kalıyordu.

Ta ki bir gün güzel oyuncu Rithvik Dhanjani’nin başka bir kadın oyuncuyla sahnesi olduğunda onu kıskandığını ve içinin burkulduğunu fark ediyor. İkilinin aşkı böylece 2013 yılında başlamış oluyor. Asha Negi ve Rithvik Dhanjani aşkı tam 6 yıl boyunca sürüyor. İkilinin sevenleri evlilik haberi beklerken ayrılık haberine bir hayli içerliyor. İkili ayrılıktan sonra birbirleri hakkında daima güzel sözlerden bahsediyor. Dizi de ki ikinci büyük aşkta böylece son bulmuş oluyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir