Seninle Yeniden Final Bölümünde Neler Olacak?

Seninle Yeniden final

Seninle Yeniden bu sezonun gözde Hint dizilerinden biri oldu. Seninle Yeniden dizisi Kasım ayında final bölümüyle ekrana gelecek. Bakalım bu süreçte Seninle Yeniden dizisinde neler olacak?

Dizide şu an Mandar’ın katilinin kim olduğu merak konusu! Heyecanı bozmamak adına Mandar ile ilgili gelişmelerden çok bahsetmeyeceğiz. Ama ileri ki bölümler bir hayli hareketli geçecek!

Mandar mevzusu halledildikten sonra tabi bu süreçte Raghav ve Pallavi aşkı pekişmiş ikili birbirine ne kadar değer verdiğinin farkına varmıştır. Burada işler Raghav’ın eski sevgilisinin gelmesiyle karışacak! Esha adındaki bu takıntılı sevgili çiftimizin arasına nifak tohumları saçacak. Raghav ve Pallavi ayrılacak! Hatta bu konuda Vijay, Pallavi’ye Raghav’ın onu aldattığına inanmadığını söyleyecek!

Esha, Pallavi’yi öldürme girişiminde bulunacak! Pallavi ölü sanılacak. Pallavi, Esha’ya her şeyi itiraf ettirebilmek için ortalıktan yok olacak.

Deskmukh ailesinde ise Milind Soluchana’ya iyi bir ders vermeye hazırlanır. Soluchana’nın ikizini getirip kızlara yeni annelerini tanıtacak. Mansi ve Amrita da Rajni adındaki bu kadını anne olarak seçtiklerini söyleyecek.

Kirti ve Sunny cephesinde de ikili evleniyor. Sunny final bölümüne kadar Kirti’yi mutlu edemiyor. Kirti hamiledir. Sunny kızgınlıkla Kirti’yi itip yere düşmesine sebep olacak! Final bölümünde Sunny, Kirti’den özür dileyecek.

Jaya kocasının fotoğrafına bakarak çocuklarının doğru yola girdiğini ve herkesin çok mutlu olduğunu söyleyecek. Raghav, Pallavi’yle mutlu bir şekilde yeniden evlenecek. Final ölümsüz kayıpsız mutlu sonla bitecek!

SENİNLE YENİDEN HİNT DİZİSİNİN BU KADAR ÇABUK FİNAL YAPMASI SİZİ ÜZER Mİ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın