Seninle Yeniden Final Bölüm Özeti – 18 Kasım Cuma – MUTLU SON!

Seninle Yeniden Final

Seninle Yeniden Final Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin Final bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Kasım Cuma günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin Final bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden Final Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden Final bölümde neler olacak? Seninle Yeniden Final bölümde Seninle Yeniden Final bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden Final Bölümünde Sunny’nin taraf değiştirmesiyle Esha’ya gerçekleri itiraf ettireceği bir plan kurmuştu. Bu plan ruh çağırma yöntemiydi. Raghav ve Pallavi ikiliyi dinlerken Esha Sumit ile acil buluşması gerektiğini söyleyerek kapıya çıkar. Raghav, Sumit’i odasına kapatır. Esha böylece Sumit’ten gerçekleri öğrenemeden kuzu kuzu geri döner.

Sunny Pallavi’yi arıyormuş gibi davranır ve sessizleşir. Esha korkmaya başlar. Pallavi içeri girer. Sunny ondan korkmamasını ister. Esha onu öldürmek istemediğini Raghav ile arasına girdiğini Raghav için söylediklerinin birer plan olduğunu açıklar. Esha ağlayarak gözlerini kapatır. Pallavi odadan çıkıp gider. Sunny artık Palllavi’nin Esha’yı rahatsız etmeyeceğini söyler.

Milind, Amruta ve Mansi’den oy vermelerini ister. Sharda, Kolhapur’a gitmiştir. Oyunu zarfa bırakmıştır. Soluchana ise kendisinden emindir Amria ve Mansi, Rajni’yi anneleri olarak seçmiştir. Sulochana sinirlenir.

Raghav, Pallavi’ye kayıtlı itirafı gösterir. Pallavi yine de başarısız olmaktan korkuyordur. Soluchana ise herkesi azarlıyordur. Mansi ve Amrita ise Rajni’yi daha çok sevdiklerini belirtir. Soluchana mahkemeye gidip her şeyi kanıtlayacağını açıklar. Milind onu durdurur.

Sunny, Kirti’yle konuşmaya gider. Onun gönlünü almayı başarır. Milind ise Soluchana’ya Rajni’yi istemediğini başından beri onu sevdiğini ama kendisinin anlamadığın ifade eder. Rajni de Milind’in günlüğünü okuyarak her bilgiye ulaştığını ailesini kaybetmemesini ister.

Pallavi ve Raghav, Jaya’ya itiraftan bahseder. Sunny’nin bu konuda ona nasıl yardımcı olduğunu anlatır. Soluchana Milind ve kızlarından özür diler. Yaptığı hataları fark edip artık burada kalmasının anlamsız olduğunu söyler. Evdekiler onun gitmesine izin vermeyerek sarılır.

Seninle Yeniden Final Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sumit ise iplerinden kurtularak Esha’yı bulur. Ona yapılanları anlatır. Esha hemen evdekilere hesap sormaya kalkar. Sunny’nin de onarla işbirliğine üzülür. Polis gelir. Esha ve Sumit tutuklanır.

Aile tamamlanmış herkes bir aradadır. Sunny çantalarını toparlar. Kirti’ye yeni bir ev tuttuğunu söyler. Raghav ve Pallavi izin vermez. Onlarla birlikte yaşamayı teklif eder. Raghav’ın Pallavi’ye bir sürprizi vardır. Moda tasarımı okulundan kabul zarfını uzatır.

Deskmuklarda Rao evine gelir. Herkes birbirine sarılır. Raghav ve Pallavi de onlara katılır. İkili öfke ve nefretle evlendiklerini bugün ise birbirilerini severek yeniden evleneceklerini söyler. Pallavi bunun bir son değil yeni bir başalangıç olduğunu açıklar. Amrita aile fotoğrfaı çekinmek ister. Mutluluk pozlarıyla bölüm biter.

————————————————SON—————————————————

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir