Seninle Yeniden 51 Bölüm Özeti – 15 Kasım Salı- Raghav TUTUKLANDI!

Seninle Yeniden 50

Raghav Esha’yı Evden Attı!

Seninle Yeniden 51. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 51. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Kasım Salı günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 51. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 51. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 51.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 51.bölümde Raghav kendini Pallavi’ye affettirmeye çalışıyor. Raghav Esha’yı evden kovarken Esha Sumit’in işbirliğini kabul edecek. Seninle Yeniden 51.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 51.bölümde Jaya Raghav’a hakaret etmiş asıl evi terk etmesi gereken kişinin Raghav olması gerektiğini söylemişti. Pallavi ise bunun doğru olmayacağını söyleyerek Rao Malikanesinden ayrılır. Esha ve Sunny sinsice gülümser.

Vijay, Pallavi’yi üzgün görmeye dayanamaz. Pallavi ailesine üzüntü verdiği için kendini kötü hissediyor. Vijay birkaç hafta da Raghav için düşüncelerinin değiştiğini şimdi böyle olmasını anlamlandıramadığını belirtir.

Raghav İntihar Edecek! Raghav yine alkol almaya devam eder. Pallavi’yi bitirdiği için kendini affetmeyeceğini söyleyerek hayatını sonlandırmaya karar verir. Jaya ve Kirti ona engel olur. Jaya daha ne kadar hata yapmaya devam edeceğini sorar.

Rajni, Milind’i düşüceli görür. Milind, Raghav’ın Pallavi’yi çok sevdiğini bu olayda Esha’nın bir parmağı olduğunu düşünmeye başlamıştır. Rajni de onların birer yetişkin olduğunu tek kişinin suçlu olamayacağını söyler.

Kirti Esha’nın bir an önce evden gönderilmesi gerektiğini düşünür. Jaya, Esha’nın normal olmadığını bu yüzden Stk’lardan yardım istemesinin doğru olacağını söyler. Sunny’nin oyunlarıyla Pallavi ve Raghav arasında yanlış anlaşılmalar baş gösterir. Bu yüzde Raghav Pallavi’ye olan sevgisini kanıtlamak için Angnipariksha uygulayacağını söyler. Jaya ise tepki gösterir. Angni Pariksha’yı araştırdığımızda ateşin üzerinde yürümek olduğunu zor ve acılı bir deneyimden geçeceğini anlıyoruz.

Soluchana ise beklediği ilgiyi bulamamış ne Milind’in ne de kızların onu aramadığını sorgular evi aradığında telefona Rajni çıkar. Soluchana Rajni’ye bağırır ve kocasından uzak durmasını ister. Milind ise telefonu alarak ne isterse onu yapacağını söyler.

Sunny, Esha’ya Raghav’ın ne yapacağını anlatır. Esha ise Raghav’ı durdurarak onu sevmeyen Pallavi için kendisine zarar vermesini istemez. Raghav onu iter. Kirti de Amrita’yı arayarak Pallavi’yi bilgilendirmesini ister.

Seninle Yeniden 51 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Jaya ve Kirti gözyaşları içindedir. Raghav’ı Pallavi’den başkasının durduramayacağını biliyorlardır. kor ateşin üstünde yürürken Pallavi gelir ve ikisi birlikte yere düşer. Raghav kendisini affedip affetmediğini sorar. Pallavi affetmediğini sadece duygusal şantaj uyguladığını söyler. Pallavi yarın 8 de dükkana çağırır. Esha ikilinin barışacak olmasından endişe duyar. Raghav ise bir şans yakaladığı için mutlu hisseder.

Raghav ertesi sabah dükkana gider. Pallavi ona süpürge vererek etrafı süpürmesini ister. Onun egosundan arınmasını istiyordur.

Bu arada Soluchana eve dönmüş terslemeye başlamıştır. Rajni ise Soluchana’dan saklanıyordur. Soluchana Milind’in hareketlerini şüpheli bulur.

Kirti ve Amrita, Esha’yı tedavi eden doktoru hindistan cevizi sattığını görür. Adamı sıkıştırıp gerçeği öğrenirler. Kirti ve Amrita Raghav’ın yanına gidip ona gördüklerini anlatır.

Esha Evden Atıldı! Esha ise giyinmiş süslenmiş Raghav için yemek hazırlar. Raghav geldiğinde ise çok sinirlidir. Her şeyin oyun olduğunu bildiğini söyler. Raghav Esha’yı evden atar. Araya Sunny girse de tepkiyle karşılır. Bu yüzden geri adım atmak durumunda kalır. Kirti de Esha konusunda Sunny’i sıkıştırır. Raghav Esha’nın yüzüne kapıyı kapatır. Esha’yı ise Sumit bekliyordur. İkisinin de kazançlı çıkacağı bir teklifi oluğundan bahseder. Milind de Pallavi’ye Esha’nın Raghav’ı tuzağa çekmiş olabileceğini düşünmesini ister.

Sharda Soluchana’ya pazarda rastlar. Buraya hangi ara geldiğini sorar. Soluchana ise günlerdir eve uğramadığını açıklar. Evde ise başka birinin kaldığını Milind’in oyun yaptığını söyler.

Sharda eve geldiğinde Rajni ve Milind’i el ele görür. Sharda, Soluchana’nın yeni oyunu olduğunu düşünür.

Müfettiş dükkana gelir ve Raghav’ın tutuklanacağını söyler. Esha, Raghav’ı şikayet etmiştir. Pallavi de Raghav’ın peşinden gider. Esha karakolda bambaşka bir insana dönüşerek Raghav’a yalan yanlış iftiralar atar. Raghav tutuklanır. Pallavi evdekilere gidip olanları anlatır. Pallavi şimdi Raghav’ın davasının peşine düşer.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir