Seninle Yeniden 52 Bölüm Özeti – 16 Kasım Çarşamba – Esha, Pallavi’yi Vurdu! Raghav ve Esha, Pallavi’yi Göle Attı!

Seninle Yeniden 51

Esha, Rao Malikanesinin Yeni Hanımı!

Seninle Yeniden 52 . Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 52 . bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 52. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 52 . Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 52 .bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 52 .bölümde Esha, Raghav’dan bir seçim yapmasını isteyecek. Parasızlıktan korkan Raghav, Esha’yı seçecek mi? Seninle Yeniden 52 .bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 52 .bölümde Pallavi Raghav’ı kefaletle dışarı çıkarır. Raghav, Pallavi’nin yanına gelir ve Esha’ya bakarak ondan utandığını ifade eder. Bunca yıl onun için üzüldüğü için pişmanlığını dile getirir.

Raghav ve Pallavi eve gider. Jaya ve Kirti, Raghav’ı kurtardığı için Pallavi’ye teşekkür eder. Bu konu henüz kapanmamıştır. Pallavi, Esha meselesini nasıl çözeceğine odaklanmıştır. Pallavi kalmayacağını söyleyerek Deskmukh evine döner.

Sharda ise Vijay’a evdeki kadının Soluchana olmadığından şüphe ettiğini söyler. Vijay buna güler. Sharda açıklayamadığını ama bir sorun olduğunu söyler.

Pallavi, Milind’in Soluchna’ya Rajni dediğini duyar. Pallavi Rajni kim diye sorunca Milind ona gerçeği anlatır. Rajni’ye karşı bir şey hissetmediğini ama Soluchana’ya bir ders vereceğini söyler.

Pallavi Gerçeği Öğrendi! Amrita işinden istifa etmek için gittiğini o gece otele aslında Dasri’nin gideceğini ama Esha’nın gittiğini öğrenmiştir. Pallavi bu işin içinde planlı bir şeyler olduğunu sezer. Pallavi, Raghav’ın yanına giderek o geceye dair her şeyi anlatmasını ister. Pallavi Raghav’ın anlattıklarından yola çıkarak Amrita ile birlikte otele gider. Resepsiyondaki görevli adama sorular sorarlar. Adam konuşmayı reddedince Pallavi tehdit eder. Adam her şeyi anlatır. Esha’nın o gece Raghav’a ilaç içirip bayılttığını bir çok işi adama yaptırdığını öğrenir. Sumit ise Pallavi’nin her şeyi öğrendiğini haber verir.

Sunny de Esha’yı arar. Pallavi’nin ortalarda dolanıp olayı araştırdığını söyler. Esha ise Sunny’e tavırlıdır. Evden atılırken arkasında durmamıştır. Sunny ise Kirti’nin olayları anlayacağını o yüzden uzak durması gerektiğini söyler. Esha Raghav’ın evini kendi üstüne geçirince gereken paydan Sumit ve Sunny’e de verecekmiş.

Soluchana Bayılır! Bu arada Soluchana ve Rajni karşılaşır. İkili birbirini gördüğü an çığlık atar. Soluchana bayılır. Herkes Soluchana’nın başına toplanırken Rajni kaçıp odaya saklanır. Soluchana kendine geldiğinde kendi gibi bir kadın gördüğünü söyler.

Pallavi duyduklarından sonra mutludur. Raghav’ın onu aldatmadığını öğrenmiş yeniden birleşeceğini düşünür. Pallavi, Esha’nın planını Sharda’ya anlatır. Sharda ise herkesi akşam yemeğine davet eder. Jaya’yı arayıp akşam yemeğe gelmelerini Pallavi’in açıklayacağı konular olduğunu söyler.

Sumit, Esha’ya Pallavi’nin her şeyi öğrendiğini gidip Raghav’a anlatacağını söyler. Esha ise endişelenir panik olur. Raghav’ın kendisine inanmayacağını söyler.( ki zaten inanmıyor) Raghav’ı her halükarda istediğini söyler. ( Raghav seni istemiyor)

Aile üyeleri Deskmuklar’a gelir. Raghav ise toplantısını bitirip gelecektir. ( Tecavüzle suçlanırken ne toplantısı) Herkes Pallavi’nin ne diyeceğine odaklanmıştır. Özellikle Sunny ne duyacağını merak ettiğini söyler. Pallavi’yse eve gidip Raghav’ı alacağını söyler! ( Gelecek adamı almak için gitmek neyin kafası? Biz markete gitmeye üşenirken!)

Esha, Pallavinin Kafasına Vurdu! Pallavi Rao malikanesine varır. Raghav’a her şeyi söyleyecekken Esha arkasından gelerek Pallavi’ye vurur. Pallavi bayılırken Esha onu sürükleyerek yukarı odalardan birine çıkarır. Pallavi’nin küpesi düşer. Onu sandalyeye bağlayarak odasının kapısını arkadan kilitler.

Seninle Yeniden 52 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Raghav İkilemde! Jaya ise ikilinin nerede kaldığını düşünür. Pallavi’nin telefonuna da ulaşılmaz. Raghav evden çıkacakken Esha’yı görür. Ona burada ne yaptığını eve nasıl girdiğini sorar. Esha onu çok sevdiğini söyler. O gece yaşananların gerçek olduğunu hala kendisini sevdiğini anlatır. Eğer kendisini seçerse davadan vazgeçeceğini onu değştirmeye çalışmayacağını mutlu olacağını söyler. Diğer türlü davayı kendisinin kazanacağını her şeyi kaybedeceğini Pallavi’nin ona acı vereceğini ekler. Esha elini uzatıp kararını sorar. Raghav da elini uzatır. Tam Esha’nın elini tutacakken Pallavi’nin sesini duyup koşar. Yani Raghav, Esha ile birlikte olmayı kabul mu edecekti?

Pallavi, Esha’nın bunu kendisine yaptığını ve Esha’nın yalan söylediğini ve tüm bunları planladığını söyler. Otel görevlisinin ona söylediklerini anlatır. Esha içeri girerek Raghav’ın kendisini sevdiğini ve gerçeğin ne olduğunu bildiğini söyler. Esha, Raghav’ı kendisini seçtiğini söyler. Pallavi bu doğru mu diye sorar. Raghav onu seçmezse her şeyini kaybedeceğini söyler. Pallavi Raghav’ın korkak ve yalancı olduğunu daha düne kadar kendisine yalvardığını söyler. Şimdi para için bu seçimi yaptığına inanamadığını ifade eder.

Esha, Pallavi’yi Öldürdü! Pallavi sinir krizi geçirerek dolaptan silahı çıkarır ve Esha’yı vuracağını söyler. Raghav sakin olması için bağırırken silahı elinden alır. Silahı Esha kapar ve Pallavi’ye yöneltir. Esha, Pallavi’yi vurur. Raghav hemen ambulans çağırmasını ister. Esha yakalanacaklarını Pallavi’nin öleceğini söyler. Pallavi’den kurtulmaları gerektiğini belirtir. Raghav bunu ona yapamayacağını söylese de Esha onu ikna eder. Kendisi hapse girerse onunda hapse gireceğini söyler. Esha ile bir göl kenarına gidip Pallavi’yi atmaya karar verirler. Esha, Raghav’a sarılır. Ertesi sabah eve geleceğini söyler, birlikte yaşayacaklarını söyler.

Deskmuklar da ise herkes endişeli. Eve dönmeye karar verirler. Jaya, Pallavi’nin küpesini bulur. Raghav ise Pallavi’in sorumsuz olduğunu haberi olmadığını söyleyerek odasına gider. Pallavi’ye güvende olduğunu çıkmasını ister. İkili önceden buluşup plan yapmıştır. Her şey Raghav ve Pallavi’nin oyunudur.

Ertesi sabah Esha, Rao malikanesine giriş yapar. Jaya ona bağırmaya başlar. Pallavi’nin kaybı arkasında Esha’nın olduğun söyler. Raghav ise buna karşı gelerek Esha’nın yanına olduğunu ima eder. Kirti ve Jaya şaşırır. Sunny ise bu işin arkasında başka bir iş olduğunu düşünür.

Deskmuklarda ise Soluchana ve Rajni karşı karşıyadır. Evdekilerde ikiliyi görünce şoke olur. Amrita hangisinin annesi olduğunu sorunca ikili ben diye karşılık verir. Böylece ikili arasında yarışma yapılmasına karar verilir.

Esha ise odasına yerleşir. Mutluluk pozları verirken birden çığlık atar. Oda da fare olup olmadığını sorar. Raghav yatağın altından Pallavi’nin oyuncağını çıkarır. Raghav daha sonra Esha’dan annesini etkilemek için helva yapmasını ister. Esha helvasını yapıp masaya koyar. Servis edeceği esnada içinin kum dolu olduğunu görür. Jaya yoksa eve hayalet mi girdi diyerek Esha’yı irkitir.

Jaya Kirti Pallavi ve Raghav oda da gülüşürler. Ayak sesleri duyunca Pallavi saklanır. Kirti Sunny’i de alıp gider. Esha Jaya’nın yanına gider. Helva için ondan özür diler. Jaya gözlerini şaşı yaparak beni öldürdün ve göl attın diye bağırmaya başlar. Esha kafayı yemek üzeredir. Raghav gelir ve sakin olmasını ister. Jaya ve Kirti de içeri girerek tapınaktan geldiklerini söyler.

Esha odaya gidince Pallavi’yi ayna yansımasından görür. Pallavi’nin yüzü boyalıdır. Raghav odaya gelir ve Esha’nın sakinleşmesini ve ailesini etkilemenin yollarını düşünmesini ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir