Seninle Yeniden 28 Bölüm Özeti -23 Ekim Pazar Mandar’ı Öldüren İsim Şaşırttı!

Seninle Yeniden 28

Raghav Katil Değil! Ters Köşe…

Seninle Yeniden 28.bölümde Raghav kendini köşeye sıkışmış hisseder. Pallavi Raghav’a elinde ses kaydıyla yürür. Raghav’a neyin yanlış olduğunu sorar. Pallavi elinde dün gece her şeyi anlattığın bir kaydım var diyerek Raghav’ın gözlerinin içine bakar.

Pallavi, Raghav ile dalga geçiyor! Pallavi, Raghav’a her şeyi itiraf ettiğini söyler. Raghav sarhoşken yapmış olabileceğini çok üstünde durmamasını ister. Raghav açıklama yapmak için çırpınır. Pallavi gülmeye başlar. Raghav’a neden bu kadar korktuğunu sorar. Pallavi Raghav’ı kandırmıştır. Onu güldürmek için gıdıklamaya başlar ve yatağa düşerler.

Evde ise Kirti burnundan soluyarak dolaşır. Pallavi’ye öfkeyle bakar. Raghav depresyona girmek üzeredir. Yıllar sonra mutluluğu yakalamış ailesi bir aradadır. Raghav bu işten en kolay sıyrılma olarak Pallavi’ye hiçbir şey söylememeyi ve Ved’le uğraşmamayı düşünür.

Ved, Pallavi’yi arar. Pallavi onun sesini tanır. Onu dinleyip canını sıkmak yerine karşı atağa geçer ve Ved’i şaşırtır. Sharda Pallavi’yi arar. Gelip gelmeyeceğini sorar. Pallavi neden gitmesi gerektiğini düşünür. Sharda, Mandar’ın doğum gününü hatırlatır. Pallavi büyük bir vicdan azabına bürünür.

Pallavi M harfli 1 Aralık yazan yüzük bulur. Bunun Mandar’ın yüzüğü olduğunu buraya nasıl geldiğini düşünür. Pallavi, Raghav’a sorar. Raghav, Mandar’la Ring yolunda tanıştığını yüzüğü düşürüp bir arabayı atlayıp gittiğini söyler. Pallavi o gün Mandar’ın nasıl göründüğünü öğrenmek ister. Raghav’a Mandar’ın endişeli huzursuz nasıl göründüğünü sorar.

Seninle Yeniden 28 Bölüm Özeti

Deshmukh evinde herkes poja düzenlemelerini yapıyor. Sharda Pallavi’nin geleceğini sonra pojaya başlayabileceklerini söylüyor.

Pallavi araştırmaya karar verdi. Pallavi, Raghav ile Deshmukh evine giderken, Raghav onun daldığını görür ve iyi olup olmadığını sorar. Pallavi Mandar’ın 29. yaş günü olduğunu söyler ve o yaşasaydı hayatı nasıl olurdu diye düşünür. Raghav olmayacak şeyleri düşünmemesini ister. Pallavi 2 senedir unutamadığını Mandar hakkında sadece trafik kazası geçirdiğini ve ona kimin çarptığını bilmediğini söyler.

Raghav ve Pallavi Deshmukh evine ulaşır. Raghav bugün gelmeyeceğini ve bugün babasıyla kavga etmek istemediğini söyler. Sharda, Pallavi’nin kocası olarak dışarda kalmasını istemez ve pojaya davet eder.

Raghav ve Pallavi içeri girer. Pallavi, Mandar’ın fotoğrafının yanına gidip dua edince Vijay sinirlenir. Raghav sürekli kaza gecesini düşünür. Daha fazla dayanamaz ve toplantısı olduğunu söyleyerek çıkar.

Pallavi, Sharda ve Milind’e yüzük hakkında ve Mandar’ın Raghav ile nasıl tanıştığından bahseder. Sharda Pallavi’nin artık evli olduğunu eski defterleri kurcalamamasını yeni ailesinin bundan hoşnut olmayacağını ifade eder. Pallavi ise Jaya ve Raghav’ın anlayışlı olduklarını Mandar’a karşı sorumluluğunun henüz bitmediğini söyler. Çıkışta karakola yenir bir ziyarette bulunacağını açıklar.

Karakolda Pallavi’ye müfettiş Swami’nin gönderildiği ve davanın kapandığı söylenir. Pallavi onlardan Raghav’ın ifadesine dayanarak daha fazla araştırma yapmalarını ister. Müfettiş kabul etmezken Pallavi kolları sıvar.

Raghav, karakoldan Pallavi’nin karakolda olduğu ve yaklaşık 2 yıllık bir kaza vakasını araştırdığına dair bir telefon alır. Pallavi, çevre yolu yakınında Mandar’ın davasına dair bazı ipuçları arar. İnsanlara Mandar’ın fotoğrafını göstererek sorular sorar.

Raghav teslim olmaya karar verdi. Pallavi bekçinin evine gelir. Yaşlı adam kapıyı açar. Pallavi adamdan 1 Aralık 2018 ile ilgili yardım ister. Pallavi, bekçi evini çok iyi görünce şaşırır. Raghav, Pallavi’nin telefonu almaması üzerine panikler ve Farhad’dan onu bulmasını ister.

Yaşlı adam o gecenin çok tehlikeli bir gece olduğunu büyük bir kaza yaşandığını söyler. Gerçekleri anlatmak için Pallavi’den para ister.

Pallavi anlatılanlardan yola çıkarak çok yaklaştığını düşünür. Raghav’dan borcunu ödemesini ister. Raghav yeni yüklü bir para yatırdığını şu anda veremeyeceğini söyler. Jaya bu durumu yadırgar.

Seninle Yeniden 28 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Mandar’ı Kirti Mi Öldürdü?😱 Raghav kendini çalışma odasına kilitler ve duruma sinirlenir. Jaya, Pallavi’ye parayı kendisinden denkleştirip verir. Raghav, Mandar’ın kazasının arkasında Kirti’nin olduğunu söylüyor. Pallavi’ye bundan bahsetmeli miyim diye düşünür. Geçmişte Kirti’yi arabada ağlarken gösterirler. Raghav, Mandar’ı hastaneye götürdüğü ama Kirti’nin bilerek yamadığını söyler.

Pallavi ertesi gün bekçinin evine gider. Yolda Raghav’a rastlar. Burada ne yaptığını düşünür. Pallavi bekçiye o geceye dair neler olduğunu sorar. Bekçi düğün gecesi damada Raghav Rao’nun çarptığını söyler. Pallavi şoke olur. Hemen eve gidip Raghav’a hesap sorar. Bekçinin evinin oralarda ona rastladığını ve bu suçu üzerine almaya çalıştığını anladığını söyler. Raghav Rao’nun asla birini öldüreceğine ve kazadan sonra kaçacağına inanmadığını açıklar.

Pallavi, Raghav ile yüzleşiyor. Raghav “Ben yaptım, sabırsızdım, korktum bu yüzden kaçtım. İşte karşındayım, cezayı kabul etmeye hazırım” diyor. Pallavi Mandar’ı kimin öldürdüğünü söylemesini ister. Kimi kurtarmaya çalıştığını sorar. Pallavi, Raghav’ın elini başına koyup Mandar’ı onun öldürdüğüne yemin etmesini ister. Raghav tüm bunlardan nefret ettiğini belirtir. Pallavi suçluyu kurtarmaya çalıştığını söyler. Pallavi ve Raghav restleşir. Eğer Raghav Rao isen, ben Pallavi Raghav Rao’yum der.

Raghav, Farhad’tan avukatla görüşme ayarlamasını ister. Pallavi Raghav’ın kimin koruduğunu düşünür. Aklına üç isim gelir. Kirti – Jaya ve Farhad!

Kirti Panik İçinde! Kirti, Pallavi’nin neden sorular sorduğunu, o adamın nasıl eski kocası olabileceğini düşünüp strese girer.

Milin ve kızı Amrita Pallavi’yi ziyarete gelir. Raghav’ın huzursuz görünmesi dikkatlerini çekmiştir. Pallavi, Amrita’yı babasıyla birlikte gördüğüne sevinir. Amrita ailenin anlamını neyin doğru neyin yanlış olduğunu anladığını söyler. Pallavi diğer aile üyelerinin de anlamasını temenni ettiğini dile getirir.

Pallavi Milind’e kendisinin ve Raghav’ın Mandar’ın ölümüyle ilgili bazı ipuçları bulduğunu ve gerçek katili bulacağını söyler. Milind, Raghav’a Pallavi’ye yardım ettiği için teşekkür eder. Raghav, Pallavi’ye herkese katil olduğunu söylemesini fısıldar.

Kirti Sunny’ye kazayı anlatır ve Pallavi’nin eski kocası olduğunu söyler. Raghav Kirti’ye Pallavi’ye ne anlattığını sorar. Kirti annesiyle birlikte olduğunu anlatır. Raghav gerçekte onu gördüğünü gerekirse suçu üstüne alacağını söyler. Kirti, Sunny’yi arar ve ona Raghav’ın onu gördüğünü söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir