Emanet 441 Bölüm Fragmanı 21 Ekim Cuma

emanet 441

Yaman öldü mü? Nana’nın Kahramanı!

Emanet 441.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 441.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 441.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Topal ve adamları yine şeytani bir plana imza attı. Nana’yı kaçıran ekip Yaman’ı tuzağa düşürmeyi hedefledi. Peki Yaman bu saldırıdan kurtuldu mu? Nana’yı kurtarabildi mi?

Yaman’ın sonu mu? Topal şeytanı yine yaptı yapacağını. Nana’yı Yaman’ın üstüne salarak öldürme planının işe yaramaması Topal’ı yeni bir hedefe sürükledi. Topal Nana’yı esir alarak Yaman’ı afi avlayacak sinsi bir plan yaptı!

Ancak Topal’ın bu planı büyük bir hüsranla sona erecek. Yaman bu derece basit oyunlara düşmeyecek kadar Zeki ve tecrübeli. Nitekim Topal ve adamlarını kandırarak bu durumdan kurtulacak! 

Nana’nın sevinci! Tuzaktan kurtulacak olan Yaman’ın ilk adresi elbette Nana olacak. Nana Yaman’ın başına bir şeyler geldiğini düşünerek üzülürken onu görünce mutluluktan uçacak. Yaman’a sımsıkı sarılacak olan Nana aşkın ilk filizlerini bize burada gösterecek. 

Nana’nın Yaman’ı böylece sarması elbette Yaman tarafında da derin duyguları hareketlendirecek. Topal yaptığı bu kötü planla çiftimizi birbirine daha çok kenetlemiş olacak. 

Gelecek bölümlerde ise bu aşk rüzgarı tüm hızıyla devam edecek. Hepimiz çok ama çok keyifli sahneler bekliyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir