Seninle Yeniden 15 Bölüm Özeti -10 Ekim Pazartesi

Seninle Yeniden 15

Raghav, Pallavi’yi Evlenmek için Kaçırdı!

Seninle Yeniden 15.bölümde neler olacak? Düşman Başına 15.bölümde Jaya oğlu Raghav’la yaşayacağını ama bir şartı olduğunu söyler. Raghav’ın Pallavi’yle evlenmesini ister. Düşman Başına 15.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 15.bölümde Sharda ve Nikhil, Pallavi’yi aramak için dışarı çıkacaktı. Vijay ise işi inada bindirip duygu sömürüsü yapar. Sharda kapıdan çıkarsa kendini yakacağını söyler. Sharda ona acıyarak bakar. Bugün ona olan sevgisin kullandığını söyler. Erkeklerin bu davranışından nefret ediyordur. Kimsenin kontrol etmesine izin vermemeyi Pallavi’den öğrendiğini söyler. Eğer bir kadının kocası ve çocukları arasında bir seçim yapması gerekirse çocuklarını seçer der. Sharda evlilik kolyesini çıkarıp Vijay’ın avcuna bırakır.

Kirti de evden çantasını alıp apar topar çıkar. Jaya, Kirti’yi durdurur. Kirti, Vijay’ın Pallavi’yi evden attığını her yerde onu aradıklarını söyler. Kirti işin ucunda yine abisinin olduğunu söyler.

Pallavi Çok Kötü! Sharda Nikhil ve Kirti, Pallavi’yi dükkanın önünde yerde otururken bulur. Pallavi Sharda’ya sarılır. Pallavi nereye gideceğimi bilmiyorum der. Sharda, Pallavi’yi eve götürmek ister. Pallavi kendisini kanıtlamadan dönmeyeceğini söyler. Kirti, Pallavi’yi kendi evine götüreceğini söyler.

Sharda ve Nikhil eve döndüklerinde Vijay’ı yerde yatar görürler. Hemen doktoru ararlar. Pallavi korkarak uyanır, Pallavi Krishna’dan çağrı görür, Pallavi hızla koşar. Doktor Vijay’ın ikinci kez kalp krizi geçirdiğini bu durumun tehlikeli olacağını söyler. Pallavi bundan Raghav’ı sorumlu tutar.

Raghav, Farhad’ın yaşlı bir kadınla konuştuğunu görür. Raghav hassas olduğu için hemen para uzatır. Kadın reddeder. Gözlerinde mutluluk değil pişmanlık görüyorum der. Yanıldığını anlarsın deyip gider.

Mansi Tripli! Pallavi hastaneye gelince Sharda ona koşup sarılır. Soluchana ise Vijay’ın sorumlusu olarak ikisini görür. Milind, Soluchana’yı susturur. Pallavi evden bir şey almaya gidince Mansi onu görmemezlikten gelir. Raghav’ına dönmesini ister. Kendisinden her şeyi sakladığını artık ona güvenmediğini söylüyor.

Pallavi evden çıkar ve ağlamaya başlar. Raghav, Kirti ve Jaya’ya hediyeler alır. Jaya yine ne hata yaptığını söyler. Kirti telefon da Vijay’ın durumunun kritik olduğunu öğrenir. Raghav onları götüreceğini söyler.

Pallavi Raghav’ın geldiğini görünce ona saldırmaya başlar. Bu sayede Jaya ve Kirti, Raghav’ın yaptıklarını öğrenir. Jaya, Raghav’ı kovar. Pallavi’ye de değiştiğine inandığını ama yanıldığını söyler. Jaya, Pallavi’nin destekçisi olacağını söyler.

Nikhil, Pallavi’ye koşar ve babasının acil servise alındığını haber verir. Jaya, Sharda’dan özür diler. Sharda kızına sahip çıkmasını ister. Soluchana ise ikiliyle dalga geçer. Jaya Soluchana’yı tokatlar.

Amrita, Soluchana’ya Pallavi’nin Kirti’nin evinde kaldığını Kirti’nin başına gelenleri yakında öğrenirse foyalarının ortaya çıkacağını söyler. Soluchana, Pallavi’nin yakında şehri terk edeceğini söylüyor.

Kirti ve Jaya Raghav’ın yanına gelir. Jaya, Raghav’ın hatalarından kaçamayacağını söyler. Raghav eski evlerini satın aldığını o evde birlikte yaşamak istediğini söyler. Jaya kabul etmez. Raghav niye Pallavi’ye inandığını sorar. Jaya ona iftira attığını kendi yengesinin bile arkasından konuştuğunu söyler. Raghav, Pallavi’nin babasına yalan söylediğini hesapları yanlış verdiğini söyler. Kirti haberi olduğunu dükkanın hesaplarını kendisi yaptığını söyler. Pallavi, Vijay’dan gerçekleri sağlık durumu kötü olduğu için sakladı der. Sen gerçekleri söyledin adam yoğun bakımda yatıyor der.

Pallavi hastanenin dışında tek başına oturuyordur. Raghav yanına gelir. Raghav, Pallavi’nin ucuz bir kız olduğunu söyleyip olan biteni annesine yetiştirdiği için dalga geçer. Ağlayıp sana yalvaracağımı düşünüyorsan yanılıyorsun der. Pallavi’ye para verip bir an önce gitmesini ister.

Kirti Nikhil’i arayıp Pallavi’yi sorar. Pallavi’nin nerede olduklarını bilmiyorlardır. Jaya, Raghav’ın özür dilemek yerine yine kızın başının belaya sokup sokmadığını merak eder. Pallavi başına gelenleri düşünür. Raghav’ın şehri terk et dediğini hatırlar. Pallavi Nikhil’den telefon alır ve birazdan geleceğim der.

Pallavi’yle Evlen! Pallavi Raghav’ın parasını almış Vijay’ın tedavi masraflarını ödemiştir. Jaya Sharda’dan Pallavi’nin kızları değil gelinleri olduğunu öğrenir. Jaya Raghav’ın evine gider. Kirti ve kendisinin onunla yaşamaya karar verdiğini söyler. Raghav çok mutlu olur. Jaya şartı olacağını söyler. Raghav önemli olmadığını kabul edeceğini söyler. Jaya Raghav’ın Pallavi’yle evlenmesini istiyor. Raghav buna karşı çıkıyor. Asla kabul etmeyeceğini söylüyor. Raghav onları hapse attırdığını hatırlatır. Jaya Farhad’a kızar ve Pallavi’nin nasıl hapse attıracağına inandığı için onu azarlar.

Ertesi gün Raghav Pallavi’yi zorla arabaya atar ve tapınağa evlenmeye gittiklerini söyler. Pallavi şoka girer.

Raghav, Pallavi’ye bu evliliğin onun için bir işkence yolculuğu olacağını söylüyor. Pallavi, Raghav’ı kendi parasıyla gururunu kıracağını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın