Kara Sevdam 4 Bölüm Özeti – 22 Kasım Salı – Ranvir’in Gözyaşları!

Kara Sevdam 4

Kara Sevdam 4 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 4.bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Kasım Salı günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 4.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 4 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 4.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 4.bölüm özetinde Chirag Ishani konusunda ısrarcıdır. Ranvir ise gözyaşlarına boğulur. Kara Sevdam 4.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 4.bölümde öfke had safhadadır. Chirag’ın şaşırtan çıkışıyla birlikte büyükanne ve Disha neye uğradıklarını şaşırır. Aynı şekilde Mehta ailesi de kendilerine sarf edilen sözlerden sonra evden ayrılır.

Büyükanneden Ishani’ye Tokat! Büyükanne öfkeyle yürürken Ishani’yle karşılaşır. Büyükanne Ishani’ye tokat atar. Ishani neye uğradığını şaşırarak yere düşer. Ona hakaretler savunur. Falguni gelip araya girer. Kızından uzak durmasını ister. Kavganın dozu gittikçe artar. Araya Harshad girip annesinden susmasını ister. Kavga esnasında Ishani yaşananları öğrenmiş Chirag’ın Disha’yı değil kendisiyle evlenmek istediğini öğrenmiştir.

Büyükanne hırsını alamayınca Disha’nın yanına gidip sözleriyle onun canını yakmaya çalışır. Böylece Ishani’nin Disha’yı kıskandığını bilerek evlenmelerine mani olduğunu ima eder.

İki Kardeş Birbirine Mi Düşecek! Falguni iki kardeşin birbirine düşmesinden rahatsızdır. Kesinlikle Chirag meselesinin kapanması taraftarıdır. Ama Harshad, Ishani için Chirag’ın iyi bir damat adayı olduğu görüşündedir.

Ranvir’in Gözyaşları! Ishani odasında ağlarken Ranvir yanına gelir. Büyükanneyle yaşanan krizi öğrenmiş Ishani’ye ağlamaması için teselli eder. Ishani onun için ağlamadığını söylerken Harshad ve Falguni içeriye girer. Harshad Chirag meselesini açınca Ranvir durumu anlar. Ağlamaya başlar. Harshad, Chirag konusunda Ranvir’in fikrini almak ister. Ranvir gözyaşlarını saklayarak odadan kaçarak uzaklaşır.

Kara Sevdam 4 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Harshad herkesi salonda toplar. Bugüne kadar Ishani ile ilgili tüm kararları annesinin aldığını ama şimdi bir karar verdiğini açıklar. Chirag ve Ishani’nin evliliğini istediğini söyler. Disha ise ortamı terk eder. Ishani de onun peşinden ayrılır.

Büyükanne ve Falguni birlikte Mehtalar’ın evine gider. Chirag’tan Ishani’yi reddetmesini isterler. Ishani çıkagelir. Buna gerek olmadığını kendisinin reddeceğini söyler. Büyükanne bu durumdan hoşnut olur. Ravir de bu haberi alınca mutlu olur.

Ertesi sabah Chirag’ın gelişi evde şaşkınlık yaratır Chirag, Ishani ve Disha’yla görüşmek istediğini söyler. Ishani, Chirag’ın kendisini reddetmeye geldiğini düşünerek durumu normal karşılar. Disha ise öfkelidir. Chirag ondan özür diler. Ayrıca ablasından daha güzel olduğunu savunur. Ama kalbinde Ishani’nin yattığını artık bu durumu kadere bırakacağını söyler. Disha normale dönmüş gibidir. Babaannesi bu duruma şaşırır. Falguni, Disha’nın tepkisinin olumlu olduğunu görünce bu konuda babaanneyle yollarını ayırmaya karar verir. Harshad’ın şimdi Chirag ve Ishani’nin üzerine daha çok gideceğini düşünür.

Harshad ise bu konuda Ranvir’e gider. Ishani’yi evlilik konusunda ikna etmesini ister. Bu arada Ranvir’in annesi gelmiştir. Ranvir annesinden gözyaşlarını saklamaya çalışır. Ishani de babasının baskılarına dayanamayıp Ranvir’in yanına gelir. Annesiyle karşılaşınca şaşırır. Ranvir gözlerini silerek yanına gelir.

Ranvir, Chirag’ın evine gidip Ishani hakkında ağır konuşur. Chirag’ın tepkisini ölçer. Chirag Ranvir’e vurunca Ranvir ikna olur ve birlikte plan yapmaya koyulurlar. Babaanne ise sessizden Ishani’nin evlenmesine engel olmak ister. Onu nerelerden vuracağını düşünür. Disha’nın yanına gidip intikam alması için kışkırtır. Öte yandan Chirag’ın annesinin yanında Ishan’ın babasının mevzusunu açar. Harshad ise yine kızının istenmeyen bir durumun içine çekildiğini fark edip olaya müdahale eder. Chirag’ın annesi özür dileyip bileziğini Ishani’ye takar. Chirag’ta geçmişi bırakıp geleceğe odaklanmalarını ister. Ranvir, Harshad’ın ona verdiği görev içinde eziliyordur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi
  Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi Ishani’yi Öldüremeye Çalışıyorlar! Kara Sevdam 90. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 90. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin peşine adamlar takılmış ve onu öldürmeye çalışıyorlardır. Kara Sevdam 90 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma
  Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma Ishani Yine Aksiyon Peşinde! Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe
  Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı! Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi
  Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi Ranvir Özür Dilemek Zorunda Kaldı!Kara Sevdam 85 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 85 bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba
  Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir