Düşman Başına 93. Bölüm Özeti – 10 Eylül Cumartesi

Düşman Başına 91

Heyecanlandıran Hazine!

Düşman Başına 93.bölümde neler olacak? Düşman Başına 93.bölüm özetinde hazine macerası başlıyor. Sarla hazineye sahip olmak için ikili oynamaya başlar. Amit’te Shivam ve Riya’yla dost olmaya çalışır. Düşman Başına 93.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 93.bölüm özetinde Riya çantasını kontrol ettiğinde anahtarları bulur. Anahtarları Kuşya’ya verdiğini hatırlar. Tekrardan çantasına nasıl girdiğini düşünür. Kaushalya’yı arayıp haber verecekken patronu çağırır ve gitmek zorunda kalır.

Adamlar araştırmak ve hazineyi bulmak için gelirler. Bir adam hiçbir evde hazine bulamadığını söylerken, burada hazine bulma şanslarının çok fazla olduğunu söyler. Sarla sevinir ve Kuşya’ya erkekler için çay ve atıştırmalıklar hazırlamasını ister. 

Riya sunum esnasında ofiste dalmıştır. Patronu ona soru sorar ve duymaz. Yaşanan gecikmeyle müşterilerde huzursuzlanır. Patron Riya’yı azarlarken Shivam araya girerek ses tonuna dikkat etmesini ister. Patronu maaşlarından keseceğini haber verir.

Riya, Kaushalya’yı arar ve anahtarların çantasında olduğunu, çantasına nasıl geldiğini bilmediğini söyler. Kuşya ise hemen eve gelmesini ister. 

Sarla’yı Heyecanlandıran Hazine! Sarla hazineyi almaları için dua eder. Adamlar hazine arıyor. Shanti, Kaushalya’dan ona hiçbir şey sormamasını ve Riya’ya sormasını ister. Nimmi ve Sarla sevinirler. Sarla birkaç şartı olduğunu söylüyor. Payını soruyor. Sarla formu kontrol eder ve Nimmi’den okumasını ister. Nimmi İngilizce olduğu için okuyamadığını söyler. Formda hükümetin %50 hisseye sahip olacağını yazdığını öğrenirler. Sarla sinirlenir ve bağırmaya başlar. %30 veririz der. Adam bunun sebze pazarı olmadığını, hükümetin planı olduğunu açıklar. Formaliteleri halledip geleceklerini söyler. 

Hepsi hazine aramaya başlar. Amit Sarla’yı arayarak Shivam ve Riya’ya iyi davranmasını onlarla dost olmasını ister. 

Sarla adamları kontrole gelir. Adam burada bir şey olmadığını söyler. Sarla bunun mümkün olamayacağını iyice kontrol etmelerini ister. ,Sarla yemek yemelerine izin vermez, erkekler sinirlenir. Son kez her yeri iyice kontrol ederler. Sarla, Kaushalya’dan hızlı olmasını ve tapınağa yalınayak gitmesini ister.

 Adam bir şey bulamadıklarını artık gitmeleri gerektiğini söyler. Sarla üzülür. Amit’i aramayı ve eşyaları satın almasını engellemeyi düşünüyor. 

Düşman Başına 93. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sarla ağlar ve burada hazine olmadığını söyler. Kuşya, Sarla’dan oturmasını ve onun için yemek yapacağını söyler. Sarla onu suçlar ve hazine almak için neden dua etmediğini sorar. Hepsi metal dedektörünün bip sesini duyar. Sarla ve Nimmi güler ve mutlu bir şekilde sarılırlar. Adamlar kontrol ediyor. Sarla, bunun ikinci şans olduğunu söyleyerek helva yapmalarını ister.

Amit, Rani’den kendisine yardım etmesini ister. Rani, Amit’e yardım etmek için yemek pişirir. Shiam ve Riya’yı ziyarete giderler. Riya ikiliyi ofiste götünce şaşırır. Rani, Amit’in Shivam’a yiyecek almak istediğini, kardeşini çok sevdiğini söyler. Amit evet diyor, onu seviyorum ve belli etmiyorum.  Amit onlardan yemek yemelerini ister, Rani’nin çok çalışarak, sevgiyle yaptığını söyler. Amit ve Rani tatlı davranırlar. Amit Shivam’a sarılır Shivam, Riya’dan elini çimdiklemesini ister. Riya onu çimdikler. Shivam, Amit’in neden böyle davrandığına anlam verememiştir. Normalde Amit’in cimri olduğunu söyler.

Bir adam yanlarına gelip canlı yayında evlerinin gösterildiğini haber verir. Sarla gazetecilere ağabeyinin evindeki hazineyi anlatır. Sarla burası benim evim diyerek röportaj verir. Hazineyi nimet olarak alacağını, büyük ev, büyük araba ve 100-200 kg altın alacağını söylüyor. Shivam ve Riya haberlerde bunu görüyor. Kaushalya utangaç olduğunu ve dışarı çıkmayacağımı söyler. Shivam ve Riya bu haber karşısında şaşkındır.

Pari, Sharmili ve Vyom’un Preeti’yi televizyonda görmesini engellemeye çalışır. Sarla’nın planını boşa çıkaracağı için Sharmili’nin Preeti’yi görmesini istemiyordur. Sharmili Sarla’yı görür ve Pari’ye onun annesi olduğunu söyler. Pari inkar eder ve kendisinin kopya olduğunu söyler. 

Mohit Akıllanmıyor! Mohit içer ve yolda yürür. Bugünü aşk sınavı ilan eder. Eğer bir araba çarpar ve ölürse, Preeti ‘nin kendisini sevmediğini eğer bir araba gelirse ve kurtulursa, o zaman Preeti beni seviyor demektir der. Kamyon durur. Adam Mohit’i azarlar ve deli olup olmadığını sorar. Mohit, Preeti’nin sevmediğini söyler. Adam polis karakolunu arar. Shanti, Riya’ya yanlış zamanda güç verdiğimi düşünür. Hazineden kendisine koklatmayacağını düşünür.

Prabha ve Bindu gelir ve Sarla sadece hazine için geldiklerini söyleyerek onlarla tartışır. Prabha ve Bindu tatlı davranırlar. Sarla, Nimmi’den onlara göz kulak olmasını ister. Kazı çalışmaları Shanti Sadan’da başlıyor ve medya durumu haber yapıyor. Sarla hazinenin hayalini kuruyor ve deliye dönüyor. 

 Sarla Kaptı Kaçtı!  Sarla bir şey bulununca alıp kaçmaya başlar. Sarla hazineyi bulduğunu söyler. Nimmi ile Preeti’den burada durmalarını ve kimsenin gelmesine izin vermemelerini ister.

Adam bunun sadece bir taş olduğunu söylüyor. Sarla daha fazla kazın der.

 Sarla küpü alır ve evin içinde koşar. Bunu medyaya ya da hükümete vermek istemiyordur.  Sarla bu küpü kimseye vermem der. Shanti, bu tencereye idol koyduğunu hatırlıyor ve Sarla’ya söylüyor. Sarla buna inanmaz ve ben bu küpü açacağını söyler. Sarla kontrol eder ve herkes bekler. Sarla kuru hindistan cevizini alır yere atıyor.  Sarla ağlamaya başlar. Prabha, Bindu Sarla’ya gülmeye başlar.

Devletin adamları gidiyor. Sarla, Rani’yi azarlar ve ondan gitmesini ister. Ağlayarak Shanti’nin yanına oturur. Riya ve Shivam eve gelir. Kaushalya, Riya’ya sinirlenir. 

Hazine macerası kapanırken Kuşya ve Riya arasında anahtar krizi devam eder. Kuşya, Riya’ya para vermeden gittiği için azarlar. Shanti ikilinin arasına çomak soktuğu için mutlu olmuştur.

Raghav arkadaşıyla konuşur.  Hazine haberlerini görürler ve Raghav hazinenin Shanti Sadan’da bulunduğunu görünce şok olur.

Riya, Raghav’ın doğru söylediğini düşünüyorum, onları durdurmamız gerektiğini söylüyor. Kaushalya onu öfkeyle azarlar ve bana ne yapacağımı söyleme, insanlara bu evin sahibi olduğunu ve anahtarlarının olduğunu söyle, işi bırakmalarını söyle der.

Mohit’in annesi karakola gelir ve Mohit’i görür. Preeti ile konuşması gerektiğini söyler. Anne oğlunu dövmeye başlıyor.

Rani mutfakta Riya’ya yardım etmeye gider. Sarla, Rani’yi azarlar ve ona neden Riya’yı çalıştırdığını sorar.  Riya ve Kaushalya anahtarlar hakkında konuşurlar ve Shanti gülümser. Kaushalya, anahtarları çantana geri mi koydum, uçmak için kanatları var mıydı diye sorar. Riya hiçbir fikrim yok diyor, sen başkasını suçluyorsun. Shanti de beni suçlayabileceğini, burada kalamayacağını, anahtarları çantasına koyduğumu söyleyebileceğini ekler. Kaushalya, anahtarları olduğunda çok iyi idare ettiğini söylüyor ve Riya’dan anahtarları Shanti’ye geri vermesini ister. Sarla’nın kafası karışır ve kimi destekleyeceğini düşünür. Shanti, Kaushalya’dan Riya’ya daha fazla şans vermesini ister. Anahtarlar dikenli tacı olan Riya’da olacak ve Riya’nın onu takması gerekiyor. Riya evet diyor, bu tacı takacağım ve sorumluluğumu iyi yapacağım, bu benim sözüm der.

Kaushalya’ya başının bir daha asla yere düşmeyeceğine söz verir ve Riya’ya sarılır. Sarla ve Shanti şok olmuş bir şekilde bakarlar. Kaushalya gülümser ve Riya ile yemek yapmaya gider. Shanti, Kaushalya’nın herkesi dinlediğini, Riya’yı desteklediğini söylüyor.

Sabah, Shanti yemek istemeye gider ve komşular onunla alay eder. Şimdi Kaushalya ve Riya’nın hükmedeceğini söylüyorlar. Prabha ve Bindu geri dönerler ve Shanti’ye biraz tahıl verirler. Shanti’den kutsama istiyorlar.

Riya, Kaushalya’nın tüm bunları nasıl halledeceğini, onlara yemek veya çay ikram etmeleri gerektiğini söylüyor. Sarla ben halledeceğim diyor.  İnsanlar hazine için deli oluyor. Raghav eve gelir ve onlardan bu dramayı durdurmalarını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın