Düşman Başına 114. Bölüm Özeti – 5 Ekim Çarşamba

düşman başına 112

Riya ve Mohit Ne Konuşuyor?

Düşman Başına 114.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 114.bölümde Mohit’in Riya’yla konuşmaya çalışması Riya’nın başına dert açacak! Pari ise Vyom’a kaçmayı teklif eder. Düşman Başına 114.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 114.bölüm özetinde Raghav, Kuşya’dan düşünerek konuşmasını Riya hakkında kötü sözler duymak istemediğini söyler. Riya’ya tecrübesiz olduğu halde sorumluluk yüklediklerini şimdi üstlerine gitmemesini onun gelinleri olduğunu hatırlatır.

Raghav, Shanti ve Kuşya’dan Riya’ya yardım etmelerini ister. Shanti mali durumla kimin ilgileneceğini sorar. Sarla hemen atlar ve düzenlemelerle kendi ilgileneceğini söyler. Shanti bunun pekte parlak bir fikir olmadığını düşünür.

Sarla Shanti’ye kendi planlarının içinde sıkıştığını söyler. Shanti, Sarla’nın haklı olduğunu, Riya’yı şimdi nasıl tuzağa düşüreceğini düşünür.

Sharmili Pari’nin bu evliliğe engel olmaya çalıştığını fark eder. Bu durumu Vyom’la konuşur. Sharmili bu evlilik konusunda Vyom’a yemin ettirir.

Kuşya alınan siyah sariler için ağlamaya başlar. Riya’ya eden böyle bir şey yaptığını sorar. Riya açıklamasını yapar ve yanında Renu’nun da olduğunu belirtir. Riya Pari’nin durumu avarttığını söylerken Sarla gelir ve Pari için kavga etmeye başlar. Shanti de Riya’ya Pari’nin arkasından konuştuğu için azarlar.

Birlikte KAÇALIM! Sujeev, Preeti’ye aldığı altın zincir kolyeyi vermeyi unuttuğunu söyler. Pari gidip kendisinin verebileceğini söylerken Sujeev annesinin götürmesinin daha uygun olduğunu açıklar. Vyom Pari’nin yanına gelir. Pari Vyom’a kaçacaklarını söyler. Vyom bunu kabul etmez ve evliliğinden uzak durmasını ister. Sharmili bu sözleri duyup rahatlar.

Amit ve Sujeev buluşur. Sujeev altın kolyeyi Preeti’ye vermesini rica eder. Amit altı kolyeyi görünce gözleri büyür.

Mohit Bir Şans Daha Diyor! Sarla ve Kuşya dua için tapınağa giderler. Kuşya çok endişelidir. Bu düğünün bir an önce gerçekleşmesini diler. Riya da alışveriş için dışarı çıkmıştır. Girdiği dükkanda Mohit’le karşılaşır. Mohit Riya’dan bir kez olsun Preeti’yle konuşturmasını ister. Preeti ile birbirlerini hala çok sevdiğini söyler. Mohit Riya’yı Shivam üzerinden vurmayı dener. Riya dikkat etmesini ve Preeti’den uzak durmasını ister.

Düşman Başına 114. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Yanlış Anlaşılma! Mohit ve Riya konuşurken çekçekle oradan geçen Sarla durumu fark eder. Çekçeki durdurup Kuşya’ya Mohit ve Riya’yı gösterir. Kuşya şoke olur. Riya’nın Mohit’i desteklediğini düşünür. Riya, Mohit’ten Preeti’yi unutmasını ve hemen uzaklaşmasını ister.

Sarla burada gördüklerini Kuşya’dan saklamasını ister. Özellikle bu durumu Shanti’nin uzatacağını bu durumu kendisinin halledeceğini söyler. Sharmili Sarla’yı arar. Kızı Pari’nin kendisine hakaret ettiğini bu durum devam ederse evden yollayacağını Sarla’ya da verdiği kolyeyi geri alacağını söyler. Sarla iyice telaşlanır.

Kızlar kendi aralarında konuşuyordur. Shivam’ın dikkatini Preeti’nin sessizliği çeker. Shivam nasıl hissettiğini sorar. Preeti mutlu olduğunu ifade eder.

Kuşya ve Sarla eve döner. Kuşya’nın yüzünden düşen bin parçadır. Shanti, Kuşya’nın Riya’ya olan bakışlarından bir şeyler sezer. Sarla Kuşya’nın arkasını toplamaya çalışır. Sarlakimseye bir şey söylememesi için Kuşya’ya yemin ettirir.

Kuşya Dayanamadı! Riya Kuşya’nın bakışlarından bir hata yaptığını sezer ve hemen özür dilemeye başlar. Kuşya daha fazla dayanamaz ve onu Mohit’le gördüğünü Preeti’nin evliliğine engel olmaya çalıştığını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir