Can Yoldaşım 77.Bölüm Özeti – 15 Ekim Cuma

Can Yoldaşım 77

Okul Arkadaşları KONAKTA! Sandiya Yakalanacak mı?

Can Yoldaşım 77.bölüm özetinde Sandiya, Samir’in ceza almasını önlemişti. Sandiya dışarıda düzeni sağlarken içerde işler hiçte iyi gitmez. Peki 77. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya gerçeği Santoş’a anlatacak mı? Can Yoldaşım 77.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş’un tavrı! Sandiya’nın yalanın ortaya çıkması konakta Santoş’un ona olan tavrını değiştirir. Mena bu durumu kendi lehine kullanmak için Sandiya ile rekabete girer. Mena kendisi için övgü Sandiya için ise kötüleme bekler. Ancak Santoş, Mena’ya bu fırsatı vermez.

Tabi Santoş davranışlarındaki dengeyi de sağlar. Mena ile tapınağa giderek ona da yakın davranmaya çalışır. Mena ise Santoş’un sürekli dibinde bitmesinden hoşnut değildir. Kullandığı doğal ilaçlarla erkek evlat için uğraşırken Santoş’un bunu fark etmesi Mena’nın en son isteyeceği şeydir. Bu yüzden Mena tapınakta gizlice Santoş’tan ayrılır. Tabi Santoş kısa süre sonra Mena’nın yokluğunu fark eder ve endişelenmeye, onu aramaya başlar. Santoş endişeyle eve dönerken Mena yine tiyatral yeteneklerini konuşturur. Eve gelince ayılır, bayılır ve Santoş’un kendisine kızmasını engeller.

Mohit’e kız bulundu! Mena’nı kendi kendine çıkardığı bu aksiyonları bir kenara koyarsak aile de yeni bir heyecan başlar. Santoş Mohit için görücülerden kız bulmalarını istemiştir. Nitekim görücüler Mohit için bir gelin adayı bulurlar. Tüm ev halkı Mohit’i de ikna ederek gelin adayını görmeye gitmek için hazırlanırlar. Tüm bu gelişmeler ise Sandiya’nın gerçekleri söylemesine fırsat tanımaz.

Can Yoldaşım 77.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Gelin adayını görmeye gidecek aile hızlıca hazırlanır ve yola çıkar. Kısa sürede de eve varırlar. Herkes gelin adayını merak eder. Chavi, gelinin annesinin şişman olduğun görür, gelinin de şişman olabileceğini söyler. Bu esnada gelin ikramlıklarla içeri gelir. Tüm aile gelini beğenir. Santoş gelini hemen sınava tabi tutar. Ona ev işlerini ve yeteneklerini sorar. Gelin adayı Santoş’un sınavını geçer.

Gelin adayı eğitimli! Santoş için her şey iyi görünse de kızın üniversite okuyor olması işleri değiştirir. Santo eğitimli bir gelin istemediğini söyler. Kızın annesi ise Santoş’a durumu açıklar. Kızının ev idaresi okuduğunu söyler. Santoş ev idaresi de ne diye düşünür. Gelinin annesi Santoş’u bilgilendirir.

Tüm aile ilk ziyaretten sonra eve döner. Mohit tüm kararı Santoş’a bırakır. Suraj ise Mohit’in bu yalakalıklarını görünce bozulur.

Ertesi gün Dhaisa konağa gelir. Tüm aile onu karşılar. Dhaisa daha ilk andan Santoş’un moralini bozar. Sandiya’nın neden hala bir bebeğinin olmadığını sorgular. Genelde bu durumun eğitimli gelinlerde olduğunun altını çizer. Santoş bu sözlere oldukça bozulur.

Can Yoldaşım 77.Bölüm Özeti – 15 Ekim Cuma Günü Neler Olacak?

Doğum günü sürprizi! Santoş’un bu gerginliği devam ederken diğer tarafta ise Sandiya’nın okul arkadaşları sürpriz hazırlığındadır. Sandiya’nın doğu gününü kutlamak için onun evine gitmeye karar verirler. Emily böyle bir şey yapmadan önce Sandiya’ya haber vermeleri gerektiğini öne sürer. Pappu ise bu durumu saklamak gerektiğini, sürpriz yapacaklarını söyler. Ekip eve doğru giderken Sandiya için büyük bir tehlike taşıdıklarını farkında değillerdir. Pappu kapıyı çalıp Sandiya’yı sorar. Kapıyı Chaturi açar ve Sandiya’nın evde olmadığını söyler. Kapıyı Chaturi’nin açması şimdilik büyük bir şanstır.

Bu esnada Suraj, Sandiya’nın üniversite arkadaşlarını fark eder. Surj yaşanacak facianın kısa sürede farkına varır. Ekibi nasıl yollayacağını düşünürken çok geçmeden Santoş ortaya çıkar. Suraj Sandiya’nın arkadaşlarını ondan gizlemeye çalışsa da Santoş balkondan düşen çamaşırı almak için aşağı indiğinde onları görür.

Öğrenciler konakta! Emily sürprizi bozmamak ve içeri girebilmek için Santoş’u kandırır. Ona vergi memuru olduklarını söyler. Santoş herkesi içeri davet ederken Suraj büyük bir korkuya kapılır. Sandiya gelene kadar EMily ve diğerleri ise Santoş’la oyun oynamaya karar verirler. Mücevherlerden tutun eve kadar her şeyi vergilendireceklerini söylerler. Mena ve Santoş bir hayli gerilir. Öğrenciler ise eğlencenin tadını çıkarır.

Sandiya eve dönerken öğrencilerde dışarı çıkıp konaktan ayrılır. Sandiya onları yolda giderlerken görür. Eve gittiğinde ise ekibin Santoş ile tanıştığını anlar. Sandiya özür dilemeye başlarken Santoş’un gerçeği bilmediğini fark eder.

Sandiya üniversiteye gittiğinde ise tüm arkadaşlarına kızar. Yaptıkları şakanın hiç hoş olmadığını söyler. Sandiya içim işler kötü gidiyor gibi dursa da ertesi sabah yaptığı başarı tüm ailenin takdirini toplar. Sandiya’nın yaptığı başarı ise bir hayli zordur. Su deposunun borusu patlamıştır. Sandiya Vikram’ın bile başaramadığını işi yapar. Çatıya çıkar ve depodaki boruyu yaptığı macunla tamir eder. Santoş gelinine övgüler dizer.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir