Can Yoldaşım 76.Bölüm Özeti – 14 Ekim Perşembe

Can Yoldaşım 76

Suraj ve Sandiya KAZA YAPTI! Sırlar Birikiyor!

Can Yoldaşım 76.bölüm özetinde Sandiya ve Suraj kapıda kalmıştı. İkili hırsız zannedilmiş neyse ki bu durumu ucuz atlatmıştı. Peki 76. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya ve Suraj bu sırrı ne kadar saklayacaklar. Can Yoldaşım 76.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya Okulda! Tüm aksiliklere, zorluklara rağmen hayat kaldığı yerden devam eder. Sandiya için yeni bir gece, yeni bir okul günü demektir. Suraj Sandiya’yı okula motoruyla götürür. Sandiya’nın aklında Santoş vardır. Ona verdiği görevi yerine getirememiştir. Sandiya Suraj’a Santoş’un onun hakkında neler düşündüğünü sorar. Ancak Suraj Sandiya’dan bu konuyu geri bırakmasını ve derslerine odaklanmasını ister.

Sandiya sınıfa girdiğinde ise tam bir curcuna vardır. Laxman, Snadiya’nın sırasına oturmuştur. Sandiya yerine oturmak istediğinde ona izin vermez. Emily, Sandiya’ya yanına oturabileceğini söyler. Laxman astroloji manyağı biri olduğunu, yerini sürekli değiştirdiğini söyler. Bu esnada Laxman tütsü yakarak ortalığı kokutuyordur.

Sandiya kaosun ortasında! Laxman’ın manyaklıkları yetmezmiş gibi Samir adında diğer bir öğrencide ona sataşır. Sürekli onu sabote eder. Bu sabote ders bittikten sonra ikili arasında daha da büyüyerek kavgaya dönüşür. Sandiya resmen bir sirkin içine düşmüş gibidir. Hatta o derece saçma bir olay yaşanır ki Samir bıçak çıkartarak Laxman’ı tehdit eder. Müdür bu durumu görünce dersi bitirir.

Can Yoldaşım 76.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Bu olaydan sonra diğer öğrenciler ortalığı yatıştırmak ister. Pappu özellikle şakanın ne denli saçma bir duruma geldiğine dikkat çeker. Sandiya Pappu’nun bu denli düşündüğünü görünce onu en başta yanlış tanıdığını fark eder. Sandiya ardından Suraj’ı arayarak okula gelip onu almasını ister. Suraj bir sorun olup olmadığını sorarken Sandiya gelince tüm olanları anlatacağını söyler.

Suraj kaza yaptı! Suraj motoruyla geldiğinde Snadiya ona olup bitenleri anlatır. Küçük bir şakalaşmanın ne noktaya geldiğine değinir. İkili uzaklaştırma alırsa bir yılları boşa gidecektir. İkili motora atlayıp geri konağa dönerler. Ancak yola dökülen yağ motorun kaymasına sebep olur. Sandiya ve Suraj motordan düşerler. Neyse ki ikilinin önemli bir şeyi yoktur. Bir adam yağ sızıntısını gösterir. belediyeyi aradıklarını ancak kimsenin temizlemeye gelmediğinden yakınır. Suraj ve Sandiya’nın kazayı ucuz atlattıklarını söyler.

Sandiya oradaki insanlara kum ve toprak dökerek bu durumu engelleyebileceklerini söyler. Suraj tekrar motoruna biner ancak motor çalışmaz. İkili ortalıkta kala kalırlar. Bu esnada yanlarından geçen bir araç onlara yardım eder ve evlerine bırakır.

Santoş şüpheli! Sandiya ve Surja ciddi yaralar almasa da kazanın izleri üzerlerindedir. Ayağındaki küçük yaralar, kıyafetlerindeki yağ izleri… Önce Mena sonrasında Santoş bu durumu fark eder. Sandiya oldukça gerilir.

Can Yoldaşım 76.Bölüm Özeti – 14 Ekim Perşembe Günü Neler Olacak?

Arun’da gazetede yağ sızıntıları ile ilgili haber görür. Mohit’te haberde kullanılan fotoğraftaki motorun Suraj’ınkine benzediğini fark eder. Şüpheler giderek artar. Mena’nın Sandiya’nın bacağında fark ettiği yararlı da söyleyince ikilinin sırrı ortaya çıkar. Mohit ikiliyi gece gezintiye çıkmakla suçlar. Gerçeğin ortaya çıkması yüzünden Sandiya ve Suraj oldukça zor duruma düşer. Santoş’un tepkisi Snadiya’nın ileri de eğitim sırlarının ortaya çıktığında nasıl büyük sorunlarla karşılaşacağını fragmanı niteliğindedir.

Sandiya gerçeği söylemek istiyor! Ertesi gün olduğunda Sandiya üstelere bulaşam yağ lekesini yıkamaya karar verir. Tahta ile döverek çamaşırı yıkar. Ve yağ lekesinin temizlendiğini fark eder. Ancak Sandiya büyük bir yanlışlık yapıyordur. Yün tahta ile vurulduğunda zarar görüp yırtılır. Sandiya bunu fark etmez. Uzaktan onu izleyen Mena durumu anlar ve Santoş’u oraya çeker. Mena Santoş’un Sandiya’ya kızmasını beklerken Santoş bunu önemsemez. Sandiya’nın yalan söyleyerek gizlice gece çıkması onu daha çok üzmüştür. Tüm bunların üstüne Sandiya Suraj’a gerçekleri Santoş’a anlatmak istediğini söyler.

Sandiya evde sorunları halledemese de okulda oldukça iyidir. Samir için Müdire ile konuşur. Müdire Sandya’nın iyi yürekli konuşmasından sonra Samir’e bir şans daha vermeye karar verir.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir