Baş Tacım 108.Bölüm Fragmanı – 18 Ekim Pazartesi

Baş tacım 108

Archana: ” O Zaman Benim Çocuğumu Al!”

Baş Tacım 108.bölüm özetinde Varsha çocuk evlat edinme için tüm yasal prosedürleri tamamlar. Yalnızca Manav’ın kendileri için ifade vermesi gereklidir. Manav ise kürtaj meselesini açıp Varsha’nın çocuk sahibi olmasının önüne geçer. Baş Tacım 108.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Varun kaçırılmış gibi gösterilmişti. Manav ve Arçu, Varun’u bulup annesine teslim eder. Ama Darmesh bunlara inanmaz. Çünkü Archana’nın bilerek kaçırdığını ima edip huzursuzluk çıkarmaya çalışır. Darmesh’in bu sözlerine evdekiler karşı çıkar. Gerek Vinod gerekse Vaishu araya girer. Darmesh Vaishu’nun araya girmesini fırsat bilerek ablasıyla arasını bozacak konuşmayı yapar.

Madhuri’nin kendisiyle yurt dışına gelip orada yaşayacağını Archana’nın bilerek buna engel olduğunu söyler. Vaishu ablasının bunu bildiği halde kendisine söylemeyişine kızıp odasına gider. Darmesh ve Mançu keyiflenir.

Madhuri daha fazla kız kardeşlerin arasına girmek istemediği için sessizce ayrılır. Manav arayı yumuşatmaya çalışsa da Vaishu’nun dinlemeye tahammülü yoktur.

Savita alışveriş yapıyordur. Kızına ve Ajit’e rastlar. Ajit onu görmemezlikten gelir. Kızına dönüp arayı açtığını söyler. Vandu konuşma esnasında yine abisinin evden atıldığını öğrenir. Ajit bir an Manav için üzülmeye onun nerede olduğunu merak etmeye başlar. Ama sonradan kendisine inanmayan biri için bu denli üzülmesinin saçma olduğunu düşünür.

Manav ve Arçu yine başa dönüp ev aramaya başlamıştırlar. Kısır döngü halinde evden atılıp yeni ev arayışına giriyorlardır. Arçu’nun annesinin bir arkadaşı sayesinde bir ev bulurlar. Ev ve depozito pahalı gelse de Manav iki aylık birden ödeyip ev arama derdinden kurtulur. Manav, Arçu hamile olduğu için üzerine çok titriyordur. Üstelik ev pis olmasına rağmen temizlik yapmasına izin vermez. Manav evi kendisi temizlemeye başlar. İkisi çok mutlu görünüyordur.

Baş Tacım 108.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor!

Baş Tacım 108.bölüm özetinde Darmesh’in ise planları istediği gibi gitmiyordur. Madhuri kendisinden boşanıp Vaishali’ye sahip çıkmasını ister. Çünkü onu kendisi kadar güçlü görmüyordur. Darmesh ise kendi hayatını düşünmesini ve Vaishali’yi bu kadar çok düşünmesini istemez. Madhuri artık Darmesh’i sevmediğini ve konuşmak istemediğini söyler. Darmesh, Madhuri’nin bu tavrından sonra Manav’dan intikamını alamayacağını düşünür. Bu yüzden yola başkasıyla devam etmeyi düşünür. Manav’ı yok etmek için Vashali’ye yaklaşmayı düşünür ama bu nasıl olacaktır?

Vinod’un işlerini bir türlü halledemiyordur. Evi babası yüzünden ipotek ettiremiyor annesiyle de babasının arkasından iş çeviremiyordur. Mançu ise her seferinde Vinod’u sıkıştırmaya çalışır.

Varsha ise çok mutludur. Bir gün sonra çocuk sahibi olabilecektir. Varsha, Manav’ın kürtaj ile ilgili bir şey söylememesi için Archana’ya uyarıda bulunduğunu söyler. Böyle bir şeyin tekrar karşısına çıkıp çocuk sahibi olmasına engel teşkil etmesini istemediğini söyler. Satish bu konuda Manav’a inancının tam olduğunu söyler.

Soluchana ve Malohar, Arçu’yu ziyarete gelirler. Onları kapıda Savita karşılar. Buraya istedikleri gibi adım atamayacaklarını piknik yeri olmadığını söyler. Soluchana yine Savita’nın terslik çıkaracağını düşünür. Kızını görmeye geldiğini söyler. Savita onların bu evle bir bağlantısı olmadığını onları evden attığını söyler. Soluchana ve Malohar yine çok üzülür. Archana ve Manav’ın evden atıldığından haberleri yoktur.

Malohar sessizce gitmeyi umarken Soluchana ise bu sefer sessiz kalmayacağını söyler. Çünkü hep sessiz kalıyorlar ve Savita’nın yaptıklarını yanına kar kalıyordur. Soluchana, Savita’ya her şeyi unuttuğunu söylüyor. Sevgiyi, saygıyı anne bile olmayı unuttuğunu anlatır. Artık ona kadın bile demeye dili varmadığını söyler. Ona taştan bir kalbe sahip olduğunu hatırlatır. Ona hesap sorma hakkı olduğunu çünkü bu evden atılan kızın kendi kızı olduğunu ve üstelik bir de can taşıdığını söyler. Sadece büyük bir egoya sahip olduğunu ve Sachin bile büyüdüğünde onu terk edeceğini yalnız başına kalacağını söyler.

Soluchana, Arçu’nun onu sevmesi için bu eve gelmediğini ondan nefret etmesini eskisi gibi olmasını sağlamak için geldiğini itiraf eder. Bunu da başardığını aktarır. Savita biraz olsun duygulanır.

Baş Tacım 108.Bölüm Fragmanı – 18 Ekim Pazartesi Günü Neler Olacak?

Darmesh yeni planını devreye sokmaya hazırlanırken aracı olarak Vinod ve onun zor durumundan faydalanmayı düşünür. Kardeşine yakın olmayı sağlarsa onun evini kurtaracak ve maddi sıkıntılarını giderecektir. Vinod bu konuşmayı Mançu’ya anlatma gafletine düşer. Vinod kabul etmese de Mançu gidip işi bağlayacaktır.

Satish, Bhavna ve Varsha yetimhaneye gelmiş Manav’ı bekliyorlardır. Tüm yasal prosedür tamamlanmış sadece Manav’ın ifadesine ihtiyaçları vardır. Herkes çok heyecanlı şekilde beklemektedir. Manav gelir. Görevliler Manav’ı karşılar. O sırada Archana arar. Manav yetimhaneye ifade vermeye geldiğini söyler. Arçu bu konuyla ilgili seninle konuşmak istediğim mesele var dese de telefon çekmez. Zaten telefonu da kapatmasını isterler. Arçu’nun içine şüphe düşer. Bunu söylemeyi unuttuğu için endişelidir.

Manav’a klasik sorular sorulur. Satish’in iş durumu, ikilinin aile durumu , ne zaman tanıştıkları gibi sorular sorulur. Manav olumlu cevaplar verdikçe yetimhane görevlilerinin de yüzü gülüyordur. Lakin son soruya gelene dek. Manav orda biraz densizlik eder. Görevliler üç yıl içinde çiftin çocuğunun olmadığını, Varsha’nın da tıbben anne olamayacağı raporunu gördüklerini söyler. Bunun çiftin arasında bir olumsuzluğa yo açıp açmadığı sorulur. Manav yanlış anladıklarını Varsha’nın anne olabileceğini ama kürtaj olduğunu söyler. Görevliler bu bilgiyle şoke olur. Kendi çocuğunu istemeyen birinin buradaki bir çocuğa bakamayacağını söylerler.

Odaya Varsha ve Satish çağırılır. Bunu onlardan beklemediklerini söylerler. Varsha pişman olduğunu söylese de nafile. Görevlilerin ikna olmaya niyeti yoktur. Varsha ağlayarak dışarı çıkar. Çocukları görünce daha da kötü olur. Arçu ve Manav da şok olur. Manav böyle bir şeyi bilerek yapmadığını söyler. Varsha ise bu söylemin tüm hayatını mahvedeceğini bilmesi gerekli olduğunu ima eder. Araya Arçu girip söylemeyi unuttuğunu itiraf eder. Varsha ise mutluluğunun umursanmadığını söyler. Manav daha fazla evlat edinme merkezi olduğunu söyleyerek sanki kendi densizliğini ört bas etmeye çalışır gibidir. Varsha bunu söylemesinin kolay olduğunu birde kendi yerine geçip konuşmasını ister. Üstelik o birkaç ay sonra baba olacaktır.

Varsha ablasını da kızar. Artık hayallerini onunla paylaşmayacağını çünkü bugün o hayalleri yıkan kişi olduğunu söyler. Satish de biraz kızgın görünür. Bir an önce gitmek ister.

Ertesi gün dayanamayarak kardeşinin kapısını çalar. Varsha, Arçu’yu görünce kapıyı tekrar kapatır. Arçu ağlamaya başlar. Defalarca özür diler. Varsha ise özür dilemesinin bir faydası olmadığını bir çocuğu geri getiremeyeceğini söyler. Arçu saçmalayarak o zaman benim çocuğumu al demeye başlar. Varsha şoke olmuş bir yüz ifadesiyle ablasına bakar. Varsha ablasına konuşmak istemediğini söyleyerek kapıyı kapatır.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir