Baş Tacım Oyuncuları Şimdiki Halleri

baş tacım şimdiki haller

Baş Tacım Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Kanal 7’nin yeni sezonunda yayınlanan Hint dizisi Baş Tacım oyuncuları şimdilerde neler yapıyor dersiniz. Sevilen oyuncuların hayatında neler oldu? Baş Tacım dizisi 2009 yılında başlayıp 2014 yılında Hindistan’da final yapmıştı. Oyuncuların o günden bu güne yaşadıkları!

Ankita Lokhande: 19 Aralık 1984 doğumlu. O ünü ve başarıyı Pavitra Rishta yani Baş Tacım dizisiyle yakaladı. Dizi final yapana kadar o dönemin en yüksek ücret alan oyunculardan birisiydi. Rol arkadaşı Sushant Singh Rajput ile 2010 yılında ilişkilerini gerçekte de yaşamaya başladılar. 2016 yılında yollarını ayırdılar. Ankita Lokhande 2019 yılında iş adamı Vicky Jain ile ilişkisi olduğunu söyledi. Çiftin şu sıralar evlilik hazırlığı içerisinde olduğu söyleniyor.

Ankita Lokhande dizi final yaptıktan ve Sushant Singh Rajput’dan ayrıldıktan sonra iki sene boşluğa düşüyor. Geçen iki senenin ardından sinema sektörüne atılıyor. Ankita Lokhande ve Shaheer Sheikh’in başrollerini paylaştığı Pavitra Rishta 2 dizisine yıllar sonra tekrar başlandı. Oyuncu tekrar Pavitra Rishta ile ekrana döndü.

Sushant Singh Rajput: Baş Tacım dizisine 2011 yılına kadar devam etti. Daha sonra dizideki rolünü başkasına devretti. Kariyer basamaklarını çok hızlı çıktı. Sinema sektöründe birçok başarılar elde etti. Forbes Hindistan dergisinde ilk 100 arasına iki kez girdi. 14 Haziran 2020’de arkasında birçok bilinmezlik bırakarak bu dünyadan ayrıldı.

Usha Nadkarni : Baş Tacım’ın Savita’sı… 13 Eylül 1946 doğumlu. En İyi Kötü Kayınvalide kategorisinde aday gösterildi. Kariyerine çok öncelerden başlasa da Savita Deshmukh rolüyle tanındı. Pavitra Rishta’nın yeni çekilen bölümlerinde oynamakta kararsızdı. Pandemi sebebiyle ailesi evde kalmasını istiyordu. Bu yüzden gelen teklifleri reddettiği söylenmişti. Ama gelen bölümlerde Savita’nın ekranda yer aldığı görüldü.

Savita Prabhune: Baş Tacım dizisinin Soluchana’sı… Savita, kariyerine 1990’ların başında Marathi filminde ve Hint film endüstrisinde küçük roller oynayarak başlar. Arçu’nun annesi rolüyle de takdir toplar.

Prarthana Behere: 5 Ocak 1983 doğumlu. 2017’de film yönetmeni ve yazar Abhishek Jawkar ile evlendi. Oyuncu kariyerine tv muhabiri olarak başlamıştı. Tanıştığı yönetmen sayesinde oyuncu oldu. Baş Tacım dizisinden sonra sinema filmlerinde de yer aldı. Araya pandeminin girmesiyle sektörden uzak kaldı. Bu yüzden tv programı yapmaya karar verdi. Ardından yaşanan kriz sebebiyle yaptığı tabloları satışa çıkararak yardıma ihtiyacı olanlara ulaşmayı hedefledi.

Priya Marathe: Pavitra Rishta’da Varsha ve Saath Nibhaana Saathiya’daki Bhavani Rathod rolleriyle tanınır. Priya Marathe, uzun zamandır arkadaşı olan aktör Shrikant Moghe’nin oğlu aktör Shantanu Moghe ile 24 Nisan 2012’de evlendi.

Anurag Sharma: Dizinin Satiş karakterini canlandıran en aklı selim davranan karakteridir. ‘Pavitra Rishta’, ‘Udaan’, ‘Kumkum Bhagya’ ve ‘Jodha Akbar’ gibi şovlarda yer aldı. Anurag Sharma 2020 yılında kendisi gibi oyuncu sevgilisiyle evlendi. Oyuncu Yeh Hai Mohabbatein filmiyle tanındı.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir