Can Yoldaşım 25. Bölüm Özeti – 24 Ağustos Salı

Can Yoldaşım 25

Alçak Mohit! Sandiya Yalancı DURUMA DÜŞTÜ!

Can Yoldaşım Hint dizisi 25.bölüm özetinde Santoş ve Sandiya arasında ipler iyice gerilmişti. Santoş basit bir çöp tenekesinden bile büyük bir olay çıkartarak ortalığı germişti. Can Yoldaşım 25.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde Suraj Sandiya’nın yanında yer alıyor! Santoş’un bu aşırı hareketlerine rağmen Sandiya yaptığının yanlış olmadığını söylemeye devam eder. İnsanların sokakları temiz tutmasının hastalıkları engelleyeceğini söyler. Herkes bunu yaparsa tüm Hindistan’ın tertemiz olacağını açıklar.

Ancak Sandiya’nın tam tersine Menakşi bu sözlere karşı çıkar. O da Santoş’un yanında yer alır. Aynı şekilde ailenin şu an tek okuyan üyesi de sırf Sandiya’ya karşı durmak için Menakşi’yi destekler. Sandiya bunları nasıl yontacak gerçekten merak ediyoruz. Bu üçlünün aksine Suraj Sandiya’yı destekler. Hatta evin babası ağrılar içinde gelip birinin yere attığı muz yüzünden yaralandığını söyleyince Sandiya’nın haklılığı açıkça ortaya çıkar.

Romantik anlar! Tüm bu olumsuz havaya rağmen romantik olaylar da yaşanır. Aşk filmleri hayallerine kapılan yaramazımız Chotu, Sandiya ve Suraj’a oyun oynar. İkiliyi kilere yönlendirir. Suraj ve Sandiya birbirlerinden habersiz olarak kilerde yürürken çarpışırlar. Sandiya tam yere düşerken Suraj onu tutar. Sandiya Suraj’ın kollarının arasında kalır ve ikili arasında romantik anlar oluşur. Chotu hedeflediğini başarı ile yapar.

Can Yoldaşım 25.Bölüm

Can Yoldaşım 25. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sahtekar Mohit yalan söylüyor! Diğer tarafta Sandiya’nın başındaki sorunlar bitmek bilmez. Sandiya para verdiği Mohit’i gerekleri Santoş’a anlatmasını istemişti. Ancak Mohit bunu yapmaz. Hatta Santoş ile konuştuğunu söyleyerek Sandiya’yı kandırır. Mohit Sandiya’dan aldığı parayı kursa değil kendine bilgisayar almaya yatırmıştır.

Masum Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Sandiya Mohit’in tüm yalanlarından habersiz omzundaki bu yükün kalkmasından mutludur. Sandiya tekrar depoya geri gider. Orada Chotu ve Suraj bez bebeklerle uğraşıyordur. Sandiya’da onlara katılır ve bez bebekleri boyarlar. Chotu burada yine muzipliğini gösterir. Sandiya ve Suraj’ın parmaklarına yapıştırıcı sürer ve ikilinin parmakları birbirlerine yapışır.

Sandiya ve Suraj birbirine yapıştı! Yapışkan bir şekilde olan ikili bir türlü ayrılamazlar. İkili kilerden çıkarken arka arkaya giderler. Durumu Santoş’a çaktırmaktan korkarlar. İkili bir an önce sabunla ellerini yıkayarak yapıştırıcıdan kurtulmayı planlar.

Ancak Santoş’a yakalanmamayı beceremezler. Santoş Sandiya’dan çamaşırları toplamasını ister. Arkasında olan Suraj’a kızarken ikilinin yapıştığını anlar. Santoş sıcak bir su getirip onları ayırır. Ayrıca ikiliye söylenmeyi da ihmal etmez.

Can Yoldaşım 25.Bölüm

Santoş yine alınıyor! Tüm bu sakarlıklardan sonra evde etkinlik hazırlıkları başlar. Tüm etkinlik için hazır hale getirilir. Sandiya ve Suraj’ın ise bu etkinlikte güzel bir sürprizi vardır. Bu sürpriz beraber hazırladıkları kukla bebeklerle güzel bir gösteri olur.

Sandiya ve Suraj kukla gösterisinde çevre kirliliği yüzünden hasta olan bir adamı canlandırırlar. İkili çocuklara ve tüm misafirlere çöp sokaklara kirletmenin kötü bir şey olduğunu güzelce anlatır. Minikler bu öğretici bilgiyi hemen yerine getirirken büyüklerde Sandiya ve Suraj’ı över. Onlarda çöplerini çöp kutusuna atar. Bu durumdan memnun olmayan tek kişi ise Santoş’tur. Bu durumu açık bir meydan okuma olarak görür. Sandiya’dan kurtulmak için 13 günü kaldığını kendi kendine söyleyen Santoş sabretmeye karar verir.

Can Yoldaşım 24 Ağustos Salı Günü Neler Olacak?

Sandiya yine yalancı durumuna düştü! Yalancı Mohit gizlice aldığı bilgisayarı sonunda yakalatır.Vikram Mohit’in elinde gördüğü bilgisayarı alarak ona hesap sorar. Bu denli pahalı bir şeyi hangi parayla aldın der. Vikram bilgisayarı alarak Santoş’un yanına gider. Mohit’i bir güzel pataklayarak ondan parayı nerden bulduğunun hesabını sorar.

Mohit sonunda gerçeği itiraf etmek zorunda kalır. Parayı Sandiya’dan almıştır. Santoş bu duruma kızarken Sandiya parayı kurs için verdiğini ve bunu bilmediğini söyler. Ayrıca Mohit’in gerçeği herkese söyledim dediğini de açıklar. Santoş biz varken neden Sandiya’dan para aldın diye Mohit’i azarlar. Mohit ise ben almak istemedim o zorla verdi der. Sandiya Mohit’in cevabına şoke olur. Mohit evde daha fazla eğitimsiz olmasın diye bana parayı zorla verdi diyerek kendini kurtarmaya çalışır. Sandiya ikinci kez yalancı durumuna düşmüş olur.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.