Masum Dizisinde Gia Manek’in Yerini Devoleena Bhattacharjee Nasıl Aldı?

Gia Manek KOVULDU Mu?

Masum dizisinde Gopi karakterine Gia Manek hayat veriyordu. 70 bölüm kadar Gia Manek Masum dizisinde oynamaya devam etti. Bizler birden Gia Manek yerine Devoleena Bhattacherjee ile karşılaşmıştık! Peki ama Gia Manek’e o dönem ne olmuştu?

Masum dizisi izleyiciler tarafından sevilen bir Hint dizisiydi. Kokila ve Gopi arasındaki ilişki çok benimsenmişti. Daha sonra Ahem ve Gopi aşkı başlamıştı. Gopi rolünü sevimli oyuncu Gia Manek canlandırıyordu. Ancak karakter Devoleena Bhattacharjee olarak değiştirildi. Diziye Gia Manek başladığı ve popülerliği kazandıktan sonra Devoleena Bhattacharjee’nin getirilişi büyük bir riskti. Resmen dizisinin ana taşı yerinden oynatılmıştı. Dizi reyting kaybına uğrayabilirdi.

Ama beklenen olmadı çünkü izleyiciler yeni Gopi’yi sevmiş ve alışmışlardı. Peki Gia Manek neden gitmişti? Ya da gönderilmiş miydi? Gia Manek’in o dönem sözleşme ihlali ve etik olmayan davranışlar sergilendiği iddia ediliyor. İddialardan birisi oyuncuya yeni bir teklif yapıldığı ve oyuncunun da bu teklifi kabul ettiği söyleniyor. Masum dizisinin yapımcıları sık sık reddetmesi gerektiğini söylese de oyuncu ve yapım şirketi arasında sürtüşmeler yaşandığı yönünde söylentiler var.

Gia Manek bir realite şovda yer almak istedi ama yapım ekibi Masum dizisindeki Gopi karakteriyle zıt düşeceğini dizideki Gopi karakterinin inandırıcılığının azalacağını ifade ettiler. Daha sonra yapım ekibi oyuncu değişikliğine gitmek istediğini bildirdi. Diğer bir kaynak ise istifasını ilk verenin Gia Manek olduğunu söylüyor.

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir