Baş Tacım 62.Bölüm Özeti – 23 Ağustos Pazartesi

Baş Tacım 62

Shravani, Arçu ve Manav’ı Görüyor. Sil Baştan!

Baş Tacım 62.bölüm özetinde Soluchana, Mançu’nun evine taşınıyor.Arçu ve Manav’ı ise Shravani görüyor. Baş Tacım 62.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Arçu kardeşlerini eve yemeğe çağırır. Satish ile Varsha, Vaishu ile Darmesh gelir. Karankaj ailesi gitgide büyümüştür. Şimdilik hepsi masada mutlu günlerinin tadını çıkarıyordur.

Soluchana Vinod’un evine taşınmaktan bahsediyor. Tabi ki Varsha ve Vaishu yengelerini iyi tanıdığı için bunun iyi bir fikir olmadığını savunurlar. Ama Soluchana, torunlarını bahane edip gitmek istediğini söyler.

Manav annesi Savita’ya Ajit’in işe başladığını ve onun değişen ruh halinden bahseder. Savita bu son gelişmelerden sonra mutlu olur.

Manav Shravani’yi gördükçe ondan gerçekleri saklaması daha da zorlaşıyordur. Manav’ın vicdanı onu zorluyordur. Shravani’ye tam söyleyecekken Savita onu durdurmayı başarır.

Baş Tacım 62.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Arçu iş yerinde kayar. Manav ona yardımcı olur. Bir kez daha bu ikilinin yakınlaşması dikkatlerden kaçmaz. Sonunda biri boşboğazlık edip Manav’ı kızdırır ve kavga ederler. Darmesh gibi işinde disiplinli biri Manav’ı affeder ama kavganın sebebini sorar. Manav bu mesele ile ilgili konuşmayı reddeder.

Baş Tacım 62.Bölüm

Darmesh’in gözü Ajit’in üstündedir. Onu işe almakta hala tereddüt eder. Manav’ın iş yerindekiler Shravani’ye ulaşıp amiriyle olan ilişkisinin dedikodulara sebep olduğunu anlatır. Shravani ise Manav’a güvendiğini söyler. Ayrıca Shravani evdekilerin tekrardan Archana muhabbeti yapmalarına kızıp bunu yapmamalarını ister. Buna karşılık Savita da bu çıkıştan hoşlanmaz. Archana’nın daima iyilikleri ve fedakarlıklarıyla kalplerinde yaşayacağını belirtir.

Soluchana, Vinod’un yanına taşınır. Evde gayet rahattır. Çünkü iş yapılmasına izin verilmez. Soluchana bu iyimser taktiklerin farkında değildir.

Malohar kızıyla konuşur. Archana’ya evlenme planlarının olup olmadığını sorar. Shravani ise mahalledeki kadınların dedikodularını duymamazlıktan gelir.

Darmesh Satishle konuşur. Ne Ajit’in işe alınmasından ne de Manav’ın iş yerinde kavga etmesinden memnundur. Satish ise Ajit konusunda Darmeshi rahatlatmaya çalışır. Mana’ın onunla yakından ilgileneceğini ve işleri öğreteceğini söyler. Darmesh’in bir diğer tedirgin olduğu nokta ise Archana ve Manav ilişkisi. Yakında iş yerinde dedikodular çıkarsa ipleir eline alacağını gerektiği gibi davranacağını belirtir.

Shravani, bu dedikodular üzerine Manav ile konuşup konuşmamayı düşünür. Ama Manav’ın tekrar güvenmiyor musun çıkışından korkar. Aynı zamanda Shravani Manav’ı diğer kadınlara bakmayacağından emin olmasının sebebi hala Archana’yı seviyor olmasın düşünür. Shravani bu ironik düşünce de de boğulur.

Manav annesi Savita ile Archana meselesini Sharavani’ye açıp açmamayı tartışırlar. Shravani eve girince Archana’nın adını duyunca kıyameti koparır. Evdekilere o ismi anmamaları için yalvarır.

Baş Tacım 23 Ağustos Pazartesi Günü Neler Olacak?

Archana da annesinin yokluğunda babasıyla mutfağa girmiş yemek pişiriyorlardır. Soluchana Malohar’dan aynı davranışı eve döndüğünde de görmek ister. Malohar, Arçu’ya gelecek planlarını sorar. Archu geecekte de sizinle yaşamak der. Böyle bağımsız bir kadın olarak yaşamanın güzel olduğunu söylüyor.

Baş Tacım 62.Bölüm

Manav evdekiler için sinema bileti almaya gidiyor. Tesadüf Arçu da oradadır. İkisi de bilet alır. Yağmur başlayınca Archana şemsiyesini açar ve Manav ile birlikte yürümeye başlar. Shravani ikiliyi görür ve şok. Shravani yıkılır. Shravani Manav’ın patronunun Archu olduğunu öğrenmiştir. Manav’a güvendiğini söyler. Ama yine suçlu olan Arçu’dur. Manav’ı tuzağa düşürmek için orada işe başlamıştır. Arçu kendini savunur. Shravani ikiliyi orada bırakıp yanlarından ayrılır. Arçu, Manav’a ikisinin arasında bir şey olmadığına dair Shravani’yi ikna etmesini ister.

Shravani küplere binmiş şekilde eve varır. Arçu’nun geri döndüğünü söyler. Shravani evdekilerin Arçu’da haberdar olduğunu öğrenir. Shravani kendini odaya kilitler.

Yolda Arçu’nun annesi arar. Arçu telefonu kapatır. Soluchana ısrar edince Arçu sinirlenir ama bu konuyu annesiyle paylaşmaya karar verir. Soluchana’nın fikriyse Shravani ile konuşmasını ve şüphelerini gidermesini istiyor. Soluchana’yı bu parlak fikri için ktluyoruz.

Manav eve gelince annesine kızmaya başlar. Önceden anlatsaydı bu durum bu kadar içler acısı bir hal almayacaktı. Manav Shravani’nin kendisini odaya kilitlemesinden rahatsız. Bu yüzden intihar etmesinden endişelenirler. Shravani bir karar vermesi için rahat bırakmalarını ister. Shravani kapıyı açar elinde çantası oğluyla birlikte evden ayrılmaya karar verir.

Shravani’yi ikna edecek isim Arçu olur. Shravani evden çıkmak üzereyken Arçu gelir. Senaryo durmadan kendini tekrar etmiyor mu sizce de? Dizinin bir çok sahnesi Arçu’nun Shravani’nin peşinde geçmiyor mu?

Arçu evinde eski albümlerine bakarken uyuyakalır. Rüyasında trende yolculuk yaptığını ve yanında Manav’ı görür. Manav onu çok sevdiğini söyler. İkisi birbirine sarılır ve Arçu, Shravani’yi görür. Rüya birden kabusa dönüşür.

Shravani, Manav’a iş ne zaman bırakacağını soruyor. Çünkü bu şartlar altında orada çalışmasını istemiyordur. Manav da yeni bir iş bulunca hemen çıkacağını söylüyor.

Satish’in babası rahatsızlanmıştı. Durumunun kötüye gitmesi sebebiyle eve dönmeleri konusunda ika olurlar. Varsha isteğine kavuşur.

Soluchana eve dönecekken Mançu hasta rolüne bürünür ve Soluchana’ya mutfak görünür. Vinod işten döndüğünde annesini muyfakta görünce sinirlenir. Mançu Vinod’a zayıf düştüğünü ateşi çıktığını dinlendiğini söyler. Mançu şimdi dinlendiğini Soluchana’dan bırakmasını ister. Soluchana da kabul edince Mançu şaşırır. Mançu blörf yapmıştır ama Soluchana’yı kandıramamıştır. Mançu sinirlenir 😀

Vandu ve Rasika yemek pişiriyorlardır. Rasika durduk yerde yine Manav ve ailesi hakkında ileri geri konuşunca Vandu taşar ve Rasika’ya haddini bildirmeye başlar. Rasika bu tavır karşısında şok olur.

Bir yanıt yazın