Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Aşk yakar şimdiki halleri

İçerik Tablosu

Sevilen Hint Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Kanal 7 ‘nin yeni dizisi Zindagi Ki Mehek 19 Eylül 2016 yılında Hindistan’da yayınlanmaya başladı. Aşk Yakar ülkemizde 21 Haziran 2021 yılında yayınlanmaya başladı. Oyuncular şu anda neler yapıyor? Zindagi ki Mehek dizisinden sonra hangi projelerde yer aldılar? Hayatlarında ne gibi değişiklikler oldu?

Mehek Sharma – Samiksha Jaiswal : Oyuncunun ilk dizisi Aşk Yakar’dı. Bu diziyle tanınmaya başladı. Mehek Sharma karakteri izleyiciler tarafından çok sevildi ve en sempatik oyuncu olarak görüldü. Ailesi oyunculuğa çok sıcak bakmıyordu. O hayallerinin peşinden gitmeyi tercih etti. 2018 yılında dizi bitti. Samiksha Jaiswal gelen teklifleri hemen değerlendirdi ve yeni dizisi Bahu Begüm oldu. O dizide de Nur Hassan Kureyşi karakterini canlandırdı. Oyuncu Aşk Yakar dizisiyle 2 ödül aldı.

Shaurya Khanna- Karan Vohra : Oyuncu tıpkı partneri Samiksha Jaiswal gibi oyunculuk kariyerine Aşk Yakar ile başladı. Karan Vohra evlidir. Dizi çekimleri esnasında karısı Bella Vohra’nın Samiksha Jaiswal’a tokat attığı söyleniyor. Şimdilerde Karan Vohra Pinjara Khubsurti Ka dizisine katılıyor. Obsesif bir sevgiliyi canlandıracak. Dizide tanıdık simalardan Jaya Bhattacharya’da yer alıyor.

Tripta Lakhanpal : Dizinin sevimli babaannesi 63 yaşında reklamlarda oynayarak oyunculuk sektörüne giriş yapıyor. Tripta Lakhanpal, gençken ailesi için oyunculuk hayalini feda etmek zorunda kaldığını söylüyor. “Ailem ve çocuklarımla o kadar meşguldüm ki, en büyük hayalim arka planda kaldı. Sonunda yolumu buldum ve hayalimi yaşıyorum. Sonunda 70’lerimde 16 yaşında hayal ettiğim şeyi gerçekleştirmeyi başardım. Yaptığım işten gerçekten memnun ve mutlu hissediyorum” diye ekler.

Shiny Dixit : Mehek’in arkadan iş çeviren kuzeni Nehal. Shiny Dixit yardımcı kadın oyuncu rollerinde yer alır. Zindagi ki Mehek dizisinden sonra Derma, Gandii Baat ,Junoon-E-Ishq filmlerinde rol aldı.

 • Yeni Dizi Zindagi Ki Mehek Başlıyor!

  Müjde! Yeni Dizimiz “Aşk Yakar”

  Kanal 7 yeni Hint dizilerini yayına sokmaya hazırlanıyor. Bu yaza iki yeni Hint dizisiyle giriyoruz. Yeni dizi Zindagi Ki Mehek, (Aşk Yakar ) ne anlatıyor? Zindagi Ki Mehek (Aşk Yakar) dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Yeni Dizi Zindagi Ki Mehek ne zaman başlıyor? Dizi kaç bölümden oluşuyor? tüm sorularınızın cevabı bu yazımızda.

  Hint dizi severleri yeni bir heyecan sarmış durumda. Yeni dizi beklerken kanal iki dizinin tanıtımını birden yaptı! Heyecanlı bekleyiş sürerken bakalım yayınlanan diziler beklentiyi karşılayabilecek mi? Zira Yaralı Kalbim dizisi izleyicide beklentiyi karşılamamış ve reyting kaybı sebebiyle yayın saati değişmişti. Yaralı Kalbim dizisinin final yapmasının ardından izleyiciler yeni dizi için beklemeye koyuldu. Uzun soluklu Masum dizisi ise fazla tekrara düştüğü ve akıl sınırlarını zorlayan sahneler yüzünden büyük bir kesim sıkılmış durumda. Bakalım yeni dizi Zindagi Ki Mehek geçer not alacak mı?

  Zindagi Ki Mehek – Aşk Yakar Konusu?

  Ebeveynleri ölmüş Mehek, akrabalarıyla birlikte yaşayan yemek yapmayı çok seven enerjik sempatik bir tip. Mehek’in yemek yapma tutkusu ona annesinden geçmiş. Mehek annesinden aldığı bu özelliği miras gibi korur ve geliştirmeye karar verir. Mehek bir kaza sonucu annesi ve babasını kaybeden 21 yaşında bir kızdır.Büyük annesi,dedesi,amcaları,yengeleri ve kuzenleriyle birlikte yaşamaktadır.

  Shaurya Khanna ise zengin bir iş adamı ve restoranı vardır. Mehek’e göre parasına güvenen gaddar ve asi bir gençtir. Bu ikili kendilerini kanıtlamak için yemek yarışmasında karşı karşıya gelir. İkisi arasında büyük bir rekabet vardır. Yalnız bu çift farklı isimlerle sosyal medya sitesinde konuştuklarının farkında değillerdir 😀

  Yarışmada rekabet kızışınca Mehek Shaurya’ya hakaret etmekten geri durmaz. Zengin olan Shaurya ise intikamını almak içi Mehek’in ailesinin üzerine oynar ve tutuklatır. Mehek boyun eğer ve ne isterse yapacağını söyler. Bundan sonra Shaurya acımasız davranmaya devam eder. En sonunda Shaurya Mehek’i sarhoş edip kameraya çekince Mehek Shaurya’ya tokat atıp yarışmayı da bırakıp Delhi’ye yani evine döner.

  Peki bundan sonra ne oldu dersiniz? Aklı başına gelen bir adam ve özür dilemek için her şeyi yapar. Mehek ise evlilik hazırlığındadır lakin bu evlilik onun için bir tuzaktır. Shaurya yetişir ve gerçeklerin açığa çıkması için uğraşır. Birbirlerinden hoşlanmaya başlayan çiftin diğer sınavı ise Shaurya’nın ailesinden gelecektir. Mehek’in yaşam tarzı ve maddi imkanı Shaurya’nın ailesi tarafından kabul görmez. Shaurya’nın seçimi ise Mehek’ten yana olur.

  Dizisinin 2.sezonu ise çok enteresan. 1.sezonda dizi karakterlerinin neredeyse hepsi ölüyor ve 2.sezonda yeniden doğuyorlar. Mehek ve Shaurya intikam almak için geri geleceklerini söyleyip ölürler. Dedikleri gibi de oluyor. Mehek ve Shaurya yeniden doğuyor .Aradan yıllar geçiyor ve Mehek ile Shaurya yeniden karşılaşıp aşık olurlar. Tüm aileyi öldüren Svetlana ise bu çiftin yeniden bir araya gelmesine göz yummaz ve onları ayırmaya çalışır. Mehek ise geçmiş yaşamını hatırlar ve bir dizi olay meydana gelir. Bu dizisinin 2. sezonu bizce çok heyecanlı 😀

  Zindagi Ki Mehek kendi ülkesinde19 Eylül 2016 yılında başlar 1 Eylül 2018 ‘de son bulur. Dizi 505 bölümde meydana gelmiş. Buda bizim ülkemizde 4-5 bölüm birleştirilip yayınlandığını göz önünde bulundurduğumuzda kesin olmamakla birlikte 100 bölüme tekabül edebilir.

  Zindagi Ki Mehek bizim ülkemizde Aşk Yakar ismiyle yayınlanacak. Yeni dizi Aşk Yakar Haziran’da Kanal 7’de …

  Aşk Yakar 21 Haziranda 20.50’de ekranlarınızda olacak.

  https://dizihaberdunyasi.com/ask-yakar-9-aralikta-basliyor/
 • Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar Oyuncu Kadrosu

  Aşk Yakar Oyuncularını Yakından Tanıyalım!

  Kanal 7 yeni Hint dizilerini yayına sokmaya hazırlanıyor. Bu yaza iki yeni Hint dizisiyle giriyoruz. Yeni dizi Zindagi Ki Mehek, (Aşk Yakar) ne anlatıyor? Zindagi Ki Mehek (Aşk Yakar ) dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Yeni Dizi Zindagi Ki Mehek ne zaman başlıyor? Tüm sorularınızın cevabı bu yazımızda.

  Samiksha Jaiswal, Mehek Sharma olarak; Mehek Sharma rolünü Samiksha Jaiswal oynuyor. Karakteri şef olmayı arzulayan ama istediğini başarmakta zorlanan genç bir kız. Oyuncu, sevimli gülüşü ve performansıyla seyirciler arasında büyük bir beğeni topladı. 1.sezondaki adı Mehek Shaurya Khanna. 2.sezondaki adı ise Mehek Singh Maan’dır.

  Karan Vohra, Shaurya Khanna olarak; Karan Vohra, dizide zengin bir iş adamı olan Shaurya Khanna’nın rolünü oynuyor. İlk sezon Shaurya Harish Khanna (Ölü) rolünde oynar. 2.sezonda ise Shaurya Singh Ahlawat karakterini canlandırır. Başlarda kaba olsa da Mehek Sharma’ya aşık olur ve onun kalbini kazanmaya çalışır.

  Mihir Mishra, Harish Khanna olarak; Harish Khanna Shaurya’nın babasıdır. Daha sonra oyuncu değişikliği oluyor ve Sunil Bedi geliyor. İkinci sezonda ise Shaurya Khanna yeniden dünyaya geldiği için kendisi değişmese de babası değişiyor. Sahil Singh Sethi yeni babamız oluyor.

  Nehal Sharma/Shiny Dixit; Mehek’in kuzeni

  Svetlana/Radha Bhatt Shaurya’nın üvey dayısının eşi.

   Mansi Sharma/Vijay Meenu Mehek’in amcasının eşi.

  Ravi Sharma/Babla Kockar Mehek’in amcası.

  Mohit Sharma Mehek’in kuzeni.

  Kanta Sharma Mehek’in büyük amcasının eşi.

  Jeevaan Sharma/Hareesh Chawla Mehek’in büyük amcası.

  https://dizihaberdunyasi.com/ask-yakar-9-aralikta-basliyor/
 • Aşk Yakar ve Baş Tacım Dizileri Ne Zaman Başlayacak?

  Aşk Yakar ve Baş Tacım Hangi Dizinin Yerine Başlayacak?

  Kanal 7’den iki yeni Hint dizisi haberi geldi. Kanal 7 bu yaza sürpriz iki yeni hint dizisiyle girmeye karar verdi. Aşk Yakar ve Baş Tacım dizileri Hint dizi severler tarafından merakla bekleniyor. Peki bu iki yeni dizi başlıyorken diğer dizilerin yayından mı kaldırılacak şeklinde şüpheler oluşmaya başlandı. Tüm detaylar haberimizde.

  Yaralı Kalbim dizisinin final yapmasının ardından izleyiciler yeni dizinin haberini beklemeye koyulmuştu. Kısa zaman sonra haber geldi ve yeni dizi Zindagi Ki Mehek ülkemizde Aşk Yakar ismiyle yayınlanmasına karar verildi. Yaralı Kalbim dizisi ilk bölümlerdeki heyecanını sürdüremedi ve reyting sonuçlarından da anlaşılacağı üzere yayın saati değişmiş geç saatlere alınmıştı. Bir kısım izleyici tepki gösterirken Yaralı Kalbimin yayın saatine eski Hint dizileri koyulmuştu.

  Kanal ikinci uzun soluklu Hint dizisinin tanıtımını döndürmeye başladı. İkinci yeni dizi Pavitra Rishta. Ülkemizdeki ismine Baş Tacım olarak karar verildi. Baş Tacım dizisi kendi ülkesinde 5 yıl süren bir dizi. Pavitra Rishta 1424 bölümden oluşuyor. Tıpkı Masum dizisi gibi. Peki Baş Tacım dizisi Masum dizisinin yerine mi yayınlanacak? Masum dizisi final mi yapacak? Masum dizisi de Yaralı Kalbim dizisiyle aynı kaderi mi yaşayacak?

  Öncelikle şunu söyleyelim ki Masum dizisi yayından kaldırılmayacak. Masum dizisi zaten adım adım finale yaklaşıyor. Masum dizisi sevenleri öncelikle rahat bir nefes alabilir. Masum dizisi yeni bölümleri yayınlanmaya devam edecek.

  Peki hangi diziler kaldırılıyor. Kanallar yaz dönemine giriş yapıyor. Bu yüzden Emanet ve Yemin dizileri yakında sezon finaline girecek. Bu dizilerin yarattığı boşluğu Aşk Yakar ve Baş Tacım dizileri dolduracak. Aşk Yakar ve Baş Tacım dizilerini Haziran ayının sonuna doğru ekranda izleyebileceğiz.

  Aşk Yakar 21 Haziranda 20.50’de Baş Tacım 19.00 ‘da ekranlarınızda olacak.

  https://dizihaberdunyasi.com/ask-yakar-9-aralikta-basliyor/
 • Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

  Aşk Yakar Mehek’in Bilinmeyen Yönleri

  Gözler Kanal7’de başlayacak olan yeni diziye çevrildi. Aşk Yakar 21 Haziran’da Kanal 7’de yayınlanmaya başlayacak. Bizlerde Aşk Yakar’ın başrol oyuncusu Mehek’in yani Samiksha Jaiswal’in bilinmeyen yönlerini araştırdık.

  Samiksha Indore’dan ayrılıp hayaller şehri Mumbai’ye gelmeyi planladığında; ebeveynleri onun iznini reddetmişti. Yine de kararı konusunda ısrarcı oldu ve ailesini oyunculuk hayalini takip etmesine izin vermeye ikna etti.

  Gerçek hayatta Samiksha geleneksel kıyafetler giymeyi tercih etmiyor.

  Samiksha telaşlı değildir ve sabahları çekimler için ayrılmadan önce kendi öğle yemeğini ve kahvaltısını hazırlar.

  Zindagi Ki Mehek için yapılan çekimlerin ilk 15 gününde Samiksha, Chandni Chowk ve Delhi’nin diğer bölgelerinde tek başına bir scooter sürdü. Delhi’de yeni olduğu için kendi başına keşfetmek istedi.

  Samiksha’nın günü bir fincan sade kahve veya limon çayı ile başlar ve gün boyunca saf sebze suları içer.

  Aktris ayrıca ekrandaki düğünü için çok çalıştı ve dokuz kilo verdi.

   Aktris, Zindagi Ki Mehek ile ara vermeden önce, Yash Ajmera’nın yönettiği bir müzik videosunda yer aldı. Müzik videosunun adı ‘Pehli Dafa.

  https://dizihaberdunyasi.com/ask-yakar-9-aralikta-basliyor/
 • Aşk Yakar Mehek Kimdir?

  Aşk Yakar Dizisi Oyuncusu Samiksha Jaiswal’ın Hayatı

  Gözler Kanal7’de başlayacak olan yeni diziye çevrildi. Aşk Yakar 21 Haziran’da Kanal 7’de yayınlanmaya başlayacak. Bizlerde Aşk Yakar’ın başrol oyuncusu Mehek’in yani Samiksha Jaiswal’in gerçek hayatını araştırdık.

  Samiksha Jaiswal 2 Kasım 1995 Hindistan doğumlu. Eğitimini Queens’ College’ de aldı. 2016 yılında Zindagi Ki Mehek dizisine başladı ve tanınmaya bu ilk dizisiyle başladı.Artık onu Mehek Sharma olarak tanıyorlardı.2018 yılında dizi final oldu. Hemen ardından yeni dizi teklifi geldi.Bahu Begüm dizisinde Nur Hassan Kureyşi karakterini canlandırdı. Zindagi Ki Mehek dizisiyle 2 ödül aldı.

  Samiksha Jaiswal, dans etmeyi ve macera sporlarını çok seviyor. Ayrıca köpeklere çok düşkün. Hayalinin İmtiaz Ali’nin filmlerinde oynamak olduğunu söylüyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/ask-yakar-9-aralikta-basliyor/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir