Masum Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Gopi ve Ahem’in Şimdiki Halleri!

Masum dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor dersiniz? Masum dizisi 2012 yılında başlayıp 2017 yılında final olmuştu. Peki 2020 yılında oyuncular nasıl görünüyor ve neler yapıyorlar?

Devoleena BhattacharjeeGopi

22 Ağustos 1985 doğumlu Hintli televizyon oyuncusu olan oyuncu şu an Masum dizisinin 2.sezon çekimlerinde.2017 yılında final kararı alan dizisi 19 Ekim 2020 tarihinde yeniden başladı. Ama küçük bir parantez açalım Gopi Ahem ve Kokila sadece diziye giriş yapıp diziden tekrar ayrılacaklar .Çünkü konu başka yönde ilerleyecek!

Yüksek öğrenimini Hindistan Yeni Delhi’deki Ulusal Moda ve Teknoloji Enstitüsü’nde yapmıştır.  Başlangıçta Mumbai’de mücevher tasarımcısı olarak çalışan ,2012 yılında başlayan Masum dizisinde oynayan Gopi dizide ki zaman sıçramaları nedeniyle diziyi bırakmayı düşünse de vazgeçmedi ve devam etti. Ayrıca 2013 yılında dizideki bir sahne yüzünden omurga ameliyatı geçirmiş. Böylece 5 yıl süren dizi 2017 yılında serüvenini tamamlamış.

2019 yılında Bigg Boss yarışmasına katılıyor ve Sidharth Shukla’ya karşı agresif tavırlarıyla dikkat çekiyor. Oldukça hararetli geçen yarışmaya internetten kısa bir göz atabilirsiniz.

2020 yılında ise Masum 2. sezonu çekimleriyle oyunculuğa geri dönüyor ama dediğimiz gibi bu kısa süreli. Oyuncu Gopi karakteri ile tam 4 ödül birden alıyor.

Mohammad Nazim – Ahem

1 Ocak 1986 doğumlu Hintli bir model ve televizyon oyuncusu Mohammad Nazim. En çok Saath Nibhaana Saathiya televizyon dizisindeki Ahem Modi ve Jaggi rolüyle tanınır.

Kuzenleri de tanınan televizyon oyuncuları Anas Rashid ve Ather Habib’tir.

Birçok dizide rol alan oyuncu Masum 2 dizisine geri dönüyor ve çiftte rol canlandırmaya devam ediyor. Biliyorsunuz Ahem trafik kazasında ölüyor onun yerine Kokila’nın üvey oğlu Jiggi Gopi ile evleniyordu. Bu sezonda aslında Ahem’in ölmediği hafızasını kaybettiğini öğrenecekler. Mohammad Nazim hem Ahem hemde Jiggi rolünde oynayacak.Mohammad Nazım Ahem rolüyle 2 ödül birden aldı.

Big Daddy, Plot No. 666 filmlerinde oynamıştır.

Rupal Patel – Kokila

1 Ocak 1975 doğumlu olan oyuncu, en çok Saath Nibhaana Saathiya drama dizisinde Kokila  Modi’yi ve Meenakshi Rajvansh olarak Yeh Rishtey Hain Pyaar Ke’yi canlandırmasıyla tanınan Hintli bir aktris. 

Patel oyunculuk eğitimini  Yeni Delhi’de Drama Ulusal Okulu’nda aldı.  Çocuk oyunlarıyla yer alan Panorama Sanat Tiyatroları adlı bir tiyatro grubuna sahip . . Rupal, yönetmen Shyam Benegal ile birkaç filmde çalıştı .

Bunun dışında Patel, çeşitli şovlarda birçok özel görünümde yer aldı. Her zaman güçlü karakterleri canlandırmak için seçilir. Charlie’s Angels TV dizisinin Hint versiyonu olan CATS’nin bölümlerinden birinde sert bir gardiyan rolünü oynar.

Masum 2 de ki rolü bir ay kadar anca sürdüğünü söylüyor. Bir daha asla böyle kısa bir rolü tercih etmeyeceğini de ekliyor. 20 yılı aşkın deneyime ve eğitime sahip olduğunu söyleyen oyuncu bu rolü insanların beklentilerini kırmamak için çıktığını açıklıyor. Böylede alçak gönüllüdür kendisi.

Vandana Vithlani – Urmila

26 Ocak 1979 doğumlu Hintli oyuncu Masum dizisiyle tanınıyor. Pandemi dönemi onu da vurdu. Çalıştığı yer ödemesini yapmadı. Oyuncu zor durumda kaldı ve Rakhi bilekliği yaparak internetten satışa başladı. Bir bilekliğin yapımının 35-40 dakikasını aldığını söylüyor. Urmila yani gerçek hayatta da para sıkıntısıyla mücadele ediyor diyebiliriz.

Rucha Hasabnis – Rashi

 8 Şubat 1988’de Hindistan’ın Mumbai kentinde dünyaya geldi .Oyunculuk kariyerine 2009 yılında Devika rolünü oynadığı Chaar Choughi  ile başladı.Onun tanınmasına ve ün sahibi olmasına Masum dizisindeki Rashi rolü yardım etti.

2015 yılında Rahul Jagdale ile evlendi ve daha sonra oyunculuğu bıraktı.  10 Aralık 2019’da bir kız çocuğu dünyaya getirdi. 

Masum dizisindeki Rashi Gopi’yi korumaya çalışırken ölüyordu. Oyuncu bu ayrılışını şöyle anlatıyor. “Ara verdim, çünkü evlenme zamanım gelmişti ve ailemle kaliteli zaman geçirmek istedim. Bu benim için mükemmel bir karardı. Gösteriyi bırakma kararımın ardından yapımcılar, yerine yenisini getirmek yerine karakteri öldürdüler. Gururla söyleyebilirim ki tek Rashi benim (gülüyor!). “

3 Comments on “Masum Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.