Can Yoldaşım 23. Bölüm Özeti – 22 Ağustos Pazar

Can Yoldaşım 23

Sandiya ve Suraj Aşkı İçin ZORLU SINAV VAKTİ!

Can Yoldaşım Hint dizisi 23.bölüm özetinde Bhabo, Sandiya ve Suraj’a karşı tavır almıştı. İkili ne yapsalar Bhabo’nun katır inadını kıramamıştı. Özellikle de Suraj bu küslükten oldukça olumsuz etkilenmişti. Can Yoldaşım 23.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde Tatlı siparişi yetişecek mi? Yaşanan küslük ve Suraj’ın bozuk ruh halinin üzerine bir de tatlı siparişi gelir. Saat 5’e kadar yapılması gereken tatlı siparişini Suraj iptal etmek ister. Çünkü kafasını bir türlü toparlayamıyordur. Suraj Chotu’dan telefonu getirmesini ister. Bu esnada dükkana gelen Sandiya durumu fark eder ve Chotu ile anlaşarak aramayı engellerler.

Sandiya tatlı siparişinin iptal edilmesini istemez. 5’e kadar yapılacağını söyler. Ancak Suraj’ın kaybolan dikkati bu işin şimdiden yapılamayacağının kanıtı niteliğindedir. Sandiya Suraj’a yardım amacıyla eve gider. Bhabasa’dan tatlı yapımı için yardım ister. Suraj’ın yüklü bir sipariş aldığını anlatır. Arun uzun zamandır tatlı yapmadığı için endişelidir. Ama Sandiya’yı kırmaz.

Bhabo’nun komik halleri! Sandiya ve Arun’un konuşmalarına kulak misafiri olan Bhabo onları gizlice uzaktan takip eder. Suraj’ın zor duruma düşmesi onu da endişelendirmiştir. İkili mutfağa gidip tatlı yapımına başlarken Arun malzemeleri hatırlayamaz. Uzaktan onları izleyen Bhabo yardım edip etmeme konusunda kararsız kalır. Ancak ikiliyi yönlendirmek için sesli şekilde konuşarak yardımcı olur.

Can Yoldaşım 23. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Can Yoldaşım dizisinde Arun’da Bhabo’nun sözlerini duyunca sanki kendisi hatırlamışçasına Sandiya’yı yönlendirir. Bhabo’nun bu yardımı oldukça komik anlar yaşatır. Tabi uzaktan konuşarak işler pek yürümez. Bhabo en son dayanamaz ve ocağın başına geçerek tatlıları yapmaya başlar. Saat 5 olmadan Bhabo siparişi hazırlamıştır. Bhabo tatlıları götürmesi için Sandiya’yı arar ama onu bulamaz. Sandiya saklanmış, Arun’da uyuyor numarası yapmıştır. İkilinin amacı Bhabo’nun tatlıları götürmesini sağlamaktır.

Can Yoldaşım 23.Bölüm

Bhabo tatlıları götürecek mi? Sandiya ve kocasının durumunu gören Bhabo tatlıları nasıl götüreceğini düşünmeye başlar. Mena’yı ve evdeki diğer çocukları arar. Ancak hiçbirine ulaşmayı beceremez. Bu esnada tatlı siparişini veren adam ise dükkana gelmiştir.

Aşk Bir Rüya Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Suraj tatlıları yapamadığını ve onu da bir türlü aramayı başaramadığını söyler. Adam tam Suraj’a kızacakken Bhabo elinde tatlılarla gelip Suraj’ı bu durumdan kurtarır. Suraj Bhabo’nun bu hareketi karşısında şaşkındır. Tatlı siparişi veren adam parasını ödeyerek ayrılır. Sandiya Bhabo’nun bu fedakarlığını över. Bhabo’da oğlunu sevdiğini ve onu zorda bırakmayacağını söyler.

Buzlar sonunda eridi! Bhabo dükkandan ayrılıp giderken Suraj koşarak onun ayaklarına kapanır. Af dilemeye başlar. Bhabo ikiliyi çağırarak onlarla konuşmaya karar verir. Sandiya ve Suraj Bhabo’ya tüm olanları anlatır. İkili yalan söylemediklerini hepsinin abisi Ankur’un yüzünden olduğunu dile getirirler. Özellikle Suraj Bhbao’yu ikna etmek için epey dil döker. Sandiya Suraj’ın kendisi için bu denli fedakarlığı karşısında mutludur.

Can Yoldaşım 22 Ağustos Pazar Günü Neler Olacak?

Tüm konuşmalardan sonra Bhabo bir karara varır. Bu karar Sadniya’yı bir sınava sokmaktır.  Sandiya 15 gün içinde Bhabo’nun istediği gibi bir gelin olursa onlarla yaşayacaktır. Aksi halde abisinin yanına geri dönecektir. Bu kararla birlikte eve dönerler. Bhabo’nun Sandiya’ya karşı tavrının değişmesi herkesi şaşırtır. Özellikle Menakşi’yi.

Can Yoldaşım 23.Bölüm

Bhabo Sandiya’yı zorlayacak! Her ne kadar işler iyi gidiyor gibi olsa da durum pek öyle değildir. Bhabo’nun Sandiya’ya karşı öfkesi içten içe devam ediyordur. Bhabo oğluna yalan söylettiği için Sandiya’ya kızgındır. Suraj’ın saf biri olduğunu Sandiya’nın da onun gözünü boyadığını düşünür.

Bhabo’nun artık tek amacı vardır. 15 günlük verdiği süre içerisinde Sandiya’nın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak. Oğluna karısının aslında kim olduğunu göstererek onu bu evden yollamak! 

Can Yoldaşım Hint dizisinde gelecek bölüm neler olacak? Can Yoldaşım 24.bölüm özetinde;

 • Santoş, Sandiya’yı affetmiş gibi görünüp oğluna onun gerçek yüzünü göstermeyi hedefler.
 • Sandiya’nın zorlu sınavı başlayacak!
 • Preti Sandiya’yı savunacak ve Sandiya Santoş kavgası göreceğiz.
 • Yine Sandiya ve Suraj arasında romantik dakikalar yaşanacak! Sandiya Suraj’a ilaç gibi gelecek.
 • Bu bölümü sakın kaçırmayın. Youtube kanalımızı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.