Aşk Bir Rüya Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Sevilen Hint Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Bir dönem Kanal 7 de sevilen bir dizi olan Thapki Pyaar Ki ekranlarınıza gelmişti. Bu yapım oldukça çok sevilmişti. Ayrıca bu diziyi yeniden ekranda görmek isteyen büyük bir izleyici kitlesi de var.

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdı. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verdiğinde bir işe giriyor ve ondan sonra hayatı bambaşka bir yola girer. Divakar ile başlayan aşk hikayesini Dhruv ve Bihaan takip etmişti.

Tabi ki gönlümüzde taht kuran Thapki ve Bihaan’ın aşkıydı. Dizi de yok yoktu. Bir dönem hayatımıza girip kendilerini sevdiren daha sonra da çıkıp giden bu oyuncular şimdiler de neler yapıyor dersiniz?

Jigyasa Singh – Thapki

Thapki Pyaar Ki dizisiyle gönüllerde taht kuran oyuncu bu dizi de gösterdiği performansıyla başarısını ödüllerle taçlandırdı.

Shakti – Astitva Ke Ehsaas Ki dizisinin başrol oyuncuları Rubina Dilaik ve Vivian Dsena’nın diziyi bırakmalarının ardından dizi de zaman atlaması yaşanır ve başrol olarak diziye Jigyasa Singh girer. Jigyasa Singh Heer Singh karakterini canlandırır. Bu rolünü oldukça zor buluyor. Çünkü Heer Singh adında transseksüel bir kadını canlandırıyor. Heer’in aşk hikayesini ve hayatının aşkıyla birlikte olma mücadelesini vurguluyor.

Pandemi onları da vuruyor ve bu süreçte kendi ailesiyle birlikte yaşıyor.Jigyasa vaktinin çoğunu babaannesiyle geçirdi. Sık sık mutfağa girme imkanı bulan oyuncu pişirme konusundaki tereddüdünü dile getiriyor.

Aşk hayatı ile ilgili pek görüntü vermeyen oyuncu en son, dizide Dhruv ile sevgili oldukları konuşuluyordu.

Manish Goplani – Bihaan Pandey

Manish Goplani de tıpkı Jigyasa Singh gibi başarıyı Thapki Pyaar Ki dizisiyle yakaladı. Thapki Pyaar Ki dizisindeki performansıyla ödüllere layık görüldü.

Detective Didi ve birçok dizi de kısa kısa ve özel konuk misafir olarak oyunculuğunu sergiledi. Konuk oyuncu olarak katıldığı dizilerden birisi de Kumkum Bhagya dizisidir.

Manish Goplani: ‘İnsanların eve götürüp sevdikleri en az bir bitki almasını istiyorum’ diyor. “Etrafımda yeşillik olmasını seviyorum. Jaipur’daki evimde büyük bir bahçem yok. Bu yüzden evimin içinde garajın yanında mini bir bahçe yaptım. Jaipur’da olduğumda bitkileri her gün suluyorum. Aslında onu o kadar çok seviyorum ki evimin yakınındaki yabani bitkileri bile suluyorum.”diyor.

Manish ayrıca koronavirüs salgınının tek bir olumlu yanının olduğunu düşünüyor: Dünyayı tek bir sayfaya taşımak ve  Tabiat Ana’yı hafife alamayacağının farkına varmak olduğunu dile getiriyor. “Doğa kendini yeniden başlatıyor ve hadi daha iyi bir dünya için sahip olduğumuz şeyi korumaya çalışalım” diye çağrıda bulunuyor.

Pandemi sürecinde oda ailesiyle vakit geçirenlerden. Uzun zamandır ailesinden uzakta yaşadığını bu sebeple birlikte yaşamanın ilaç gibi geldiğini söylüyor. Mutfakta annesine yardım ediyor. Bazen setlere gitmeyi özlese de enerjisini başka şeylere harcıyor. Örneğin bahçeyle uğraşmak, okumak ve davul çalmak.

Ankit Bathla – Dhruv

Thapki Pyaar Ki performansıyla övgü toplayan Ankit Bathla, sektördeki en yakışıklı ve esprili oyunculardan biri olarak kabul ediliyor.

Hayalimdeki seyahat hedefim İstanbul sözleriyle birçok hayranını heyecanlandırmıştır.

Bilgelik, sevgi ve mutluluk paradan daha önemli şeyler diyor.

Ankit Bahtla en son Naagin dizisiyle izleyici karşısına geçti.Naagin’in yanı sıra Ankit, Ankit Bathla Official adlı bir YouTube kanalı da başlattı. Aktör arkadaşlarımı öğle veya akşam yemeği randevularına çıkarıyorum. Onlara yemek pişirmelerini de sağlıyoruz, bu yüzden yemek ve yaşam tarzı kanalıma hoş geldiniz. ” diyor.

Monica Khanna-Shraddha Dhruv Pandey

Thapki Pyaar ki dizisinin cadısı Shraddha bile diziden sonra ödül almıştır. Ödül aldığı dal ise en iyi olumsuz kadın oyuncu 😀

Tabi ki dizide her ne kadar izleyiciyi sinir etse de gerçek hayatta oyuncularla arası çok iyi. Monica Khanna modayı yakından takip ediyor.

Jaya Bhattacharya -Vasundra

Jaya Bhattacharya’da birçok dizi de oynamış fakat o da Thapki Pyaar Ki de olduğu gibi sevilen dizide aranan bir yüz olmuştur.

Yardımcı Rol En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

Ayrıca Jaya’yı bir ara sosyal medya da saçlarını tıraş ederken görmüştük ve neler olduğunu merak etmiştik. Jaya Bhattacharya, yıllar önce ayrılıklarından birinin ardından saçlarını kısa kestirmesi gerektiğini söyler. Oyuncu, bu kadar güzel olmasına rağmen neden yalnız olduğunu soran insanlardan bıkmış ve bundan sonra aklına gelen ilk şey saçını kesmek olmuş. Onun isyan yolunun nu olduğunu açıkladı. 

Ayrıca Pandemi sürecinde de saçlarına bakmak çok zor gelmiş hijyen açısından bu yolu tercih ettiğini de ekliyor. Kendisi sokak hayvanlarına ve yardıma muhtaç insanlar için elinden geleni yapıyor. Ankit Bhatla ise Jaya’yı ikna etmiş ve saçını kestirirse onunla konuşmayacağını söylemiş. Jaya dayanamayıp kestirince ondan özür diliyor fakat Ankit ise mutlu olduğun ve yapmayı sevdiğin şeyi yaptığın sürece seninleyim. Sonuçta ne olursa olsun diyor ve anne diye hitap ediyor.

2 Comments on “Aşk Bir Rüya Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.