Aşk Yakar 10.Bölüm Özeti – 10 Şubat Perşembe

Aşk Yakar 10

Shaurya ve Mehek Arasındaki Buzlar Eridi! Arcey’den Mehek’e Evlenme Teklifi…

Aşk Yakar 10.bölüm özetinde Sharmalar, Mehek’in yarıştığı ofisi basmıştı. Mehek ailesini sakinleştirmeye çalışırken hakkında çıkan aşk haberlerini ve afişleri görür. Mehek, Shaurya tarafından oyuna getirildiğini anlar. Shaurya, Sharmalar’ı stüdyodan attırırken bakalım Mehek yarışmaya tamam mı diyecek yoksa devam mı?

Mehek yaşanan bu arbede de hakkında çıkan haberlerden sonra şoka girmiştir. Bir yanda ailesini utandırdığını düşünürken diğer yanda Shaurya’nın yapmaya çalıştıklarını hatırlar. Mehek birden önlüğünü çıkarıp atar. Ardından da Shaurya’ya yönelip tokat atar. Shaurya aldığı ani darbeyle kafasını kamera demirine çarpar ve alnı kanar.

Aşk Yakar Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Mehek, Shaurya’ya tokat atınca stüdyo buz keser. Yarışmacılar ve çalışanlar Mehek’in bu hareketine çok şaşırır. Mehek nefretini kusmaya başlar. Bu tokadı daha önceden annen sana atmalıydı der. Mehek baştan beri kendisinden neden nefret ettiğini sorar. Ona hiçbir zararı dokunmamışken neden böyle düşmanı gibi davranmıştır.

Araya diğer jüri üyeleri girip Mehek’i susturmaya çalışıp saygısızlık yaptığını söyler. Mehek’in söylediklerine Shaurya hiçbir cevap vermez. Mehek stüdyodan koşup ailesine yetişmeye çalışır.

Mehek ailesinden özür dileyip yengesine sarılır. Yengesi Mehek’e mesafeli durmaya çalışır. Ardından yarışmacının sunucusu gelip Mehek’e sarılır. Onu yanlış tanıdığını ve yaptığı bu hareketi takdir ettiğini söyler. Shaurya’ya kimsenin tokat atmaya cesareti olmadığını ama bunu çoktan hak etiğini söyler. Böylece Sharmalar, Mehek’in Shaurya’ya tokat attığını da öğrenir.

Haberlerde Mehek’in Shaurya’ya attığı tokadın yankıları sürer. Bu haberler Shaurya’nın iş feshine kadar gidebilecek onu zarara uğratabilecektir. Aynı şekilde Khanna ailesi de izleyip şımarık oğullarının amacını anlayamamıştır.

Shaurya ise tokadın etkisinden çıkamamış stüdyoda karanlıkta öylece duruyordur. Yanına annesi gelir. Annesi de Shaurya’ya çok kızar ve onun haksız olduğunu vurgular.

Aşk Yakar 10.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Sharmalar’ın evinde kadınlar toplanmış dedikodu yapıyordur. Dede ise sürekli Mehek’e yüklenip durur. Shaurya da büyük bir iş kaybetmenin eşiğindedir.

Kuranalar’ın evinde de para krizi yaşanır. Yasal iş yapmayan bu aile paralarını kaçırmaya çalışır. O sırada zil zurna sarhoş Shaurya gelir. Baba ve oğlu kavga eder. Shaurya sallana sallana odasına gider. Annesinin ayaklarına kapanıp ağlar.

Nehal ise Arcey’e Mehek’in yaşadıklarını anlatır. Evde olup biteni hep Arcey’e aktarır. Nehal telefondayken kapı çalar. Gelen Shaurya’nın annesidir. Nehal hemen evdekilere haber verir ve ev halkı kapıya yönelir.

Shaurya’nın annesi kibar bir kadın olduğu için Mehek ve ailesinden yaşadıkları için özür diler. Kanta yenge de aynı olgunlukla cevap verir. Kadının son bir isteği vardır. O da yarışmanın kutlama törenine katılmasını ister. Bunu duyan Ravi amca ve ailesi bu kadarının da çok fazla olduğunu söyler. Ama asıl amaç bu törende Shaurya, Mehek’ten kameralar önünde özür dileyecek işini de kaybetmemiş olacaktır.

Kadın son kez Mehek ile konuşmak istediğini söylese de ev halkı kibarca kovar. Onu durduran Mehek olur.

Mehek bundan sonra Shaurya hakkında tüm gerçeği öğrenecektir. Neden fakir insanlara karşı ön yargılı olduğunu annesi bir bir açıklar. Shaurya küçükken annesi çok hastalanıyor ve tedavi ettirmek için babasını arıyor. Babası onları terk etmiş ve Shaurya’nın şu anki annesiyle evlenmiştir. Kadın kocasının evli olduğunu Shaurya telefon edince anlıyor. Aileyi ziyaret edince Shaurya’nın annesi şimdiki annesine emanet ediyor. Bu arada Shaurya babasından çok zulüm görmüş bu yüzden de fakir insanları tıpkı babası gibi görüyor.

Bu konuşmalardan sonra Mehek, Shaurya ile yaptığı kavgaları hatırlar. Ona annesine hiç benzemediğini söyleyerek belki de onun kalbini çok kırmıştı.

Aşk Yakar 10.Bölüm Özeti – 10 Şubat Perşembe Günü Neler Olacak?

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Tüm aile şimdi o partiye gidip gitmemeyi konuşur. Herkes gitmeme taraftarıyken Mehek’in konuşmasıyla 180 derece dönülür ve gitmeye karar verilir. Bu habere en çok Nehal sevinir.

Kutlamaya gidilir. Shaurya annesiyle birlikte Sharma ailesini kapıda karşılar. Tüm aileden özür diler. Shaurya sinirlerinden arınmış pamuk bir insana dönüşmüştür adeta. Nehal ise canlı canlı yaşanan gelişmeleri Arcey’e aktarır. Arcey ve annesi Pami ise gözleri yuvalarından çıkmış bir halde yayını izler.

Shaurya yarışmanın birincisini açıklayıp ödülünü verir. Mehek yarışmayı tamamlayamamanın acısını yüreğinde hisseder. Daha sonra yarışmada özel bir yere sahip olan Mehek’i görüntüleri gösterilmeye başlanır.

Shaurya kalbini kırdığı bir kişi daha vardır ve ondan da özür diler. Mehek’in çalıştığı büfedeki patronu. Mehek sahneye çağırılıp hediyesi verilir. Aslında bu biraz sembolik bir düdüklü tenceredir. Shaurya herkesin içinde bir kez daha özür diler. Mehek de özrü kabul edip aynı şekilde o da Shaurya’dan özür diler.

Shaurya Mehek’e para ödülü verir. O sırada çekim yapan Nehal paranın miktarını duyunca telefonunu düşürür. Pami ve Arcey’de Mehek’i ellerinden kaçırdıkları için pişmanlık çanları çalmaya başlar.

Mehek gece yatarken gözü düdüklü tencerededir ve gülümsemeye başlar. Sabah ise davullu zurnalı bir güne uyanır. Sabah sabah uykusundan uyandıran bu gürültünün sebebini merak edip avluya yönelir. Arcey ve Pami davullarla Sharmalar’ın evine giriş yapar. Arcey elinde kartonla Neha’ya yönelir Nehal gülümseyip durur. Ama Arcey ani dönüş yapıp Mehek’in ayaklarına çömelip evlenme teklifi eder. Neha şoke olur. Aynı şekilde Mehek de…

Kanta yenge Pami ve ailesini susturup derhal evi terk etmelerini ister. İki gün önce hakaret edip şimdi Mehek’in gücünden faydalanmak istediklerini söyler. Pami iyice kendini kaptırıp büyük babaannenin ayaklarına kapanır.

Ev halkı bu evliliğe olumsuz bakarken dede sırf torunu Mehek’i sevmediğinden dolayı bu evliliğe sıcak bakan kişidir. Herkesin aklını yıkamaya çalışır. Bakalım Mehek bu evliliğe onay verecek mi?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın