Can Yoldaşım 201. Bölüm Özeti – 16 Şubat Çarşamba

Can Yoldaşım 201

Santoş İş Başında! Sandiya ve Suraj’ı BARIŞTIRACAK PLAN!

Can Yoldaşım 201. bölüm özetinde, Sandiya ve Suraj arasındaki gerilim devam ederken işin içine bir de Ankur karışır. Ankur kardeşinin intikamını Rathi ailesinden almaya kararlıdır. Ankur’un tam tersine Santoş ise barıştan yanadır. Peki 201. Bölümde bizleri neler bekliyor?  Can Yoldaşım 201.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 201. bölüm özetinde Suraj’ın daveti? Mena’nın ikinci bebişi için konakta tören hazırlıkları vardır. Santoş aileden biri olduğu için Sandiya’nın da törene gelmesini ister. Suraj’a bu konudaki düşüncesini söyler. Suraj elbette annesinin bu isteğini kabul eder. Sandiya’yı arayarak onu resmi bir şekilde davet eder. İşleri yoğunsa gelmeyebileceğini de söyler. Sandiya Santoş’un isteğini kırmayacağını ve geleceğini söyler.

Telefon kapandığında hem Suraj hem de Sandiya oldukça mutludur. İkili birbirlerine soğuk davranmaya çalışsalar da tam tersi içleri aşk doludur. Suraj ve Sandiya arasında bunlar yaşanırken Mohit konağa efsane bir giriş yapar. Ankur’un teklifini kabul eden Mohit herkese hediyeler getirmiştir.

Ankur’un planı ne? Herkes elbette bir anda zenginleşen Mohit’in ne iş yaptığını sorar. Mohit aylık 30 bin lakh para kazandığını açıklar. Kendi yeteneğini fark eden şirketin ona teklif yaptığını söyler. Bu şirkette Ankur’un olduğunu da sözlerine ekler.

Aşk Yakar 9.Bölüm Özeti – 9 Şubat Çarşamba

Merak Ediyorsan Hemen Tıklamalısın

Can Yoldaşım 201. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu arada Sandiya ve Suraj arasındaki uyum yine devam eder. İkili akşam için hediye almaya çıkar ve şans eseri aynı dükkana girerler. Bu tesadüf hediye seçiminde de devam eder. İkili oldukça uyumlu devam eder. Romantik anlar, karışıklıklar yaşanır. Hayat ikili ne kadar birbirlerinden ayrı durmak istese de onları hep birleştirir.

Sandiya törene gidecek! Diğer tarafta Ankur’un öfke nöbetleri devam eder. Bunlardan ilki Zakir ile konuşmalarında yaşanır. Sandiya İsviçre’de özel eğitime gitmeye hak kazanmıştır. Ankur kardeşin gitmesini isterken Zakir Suraj faktöründen bahseder. Bunun üstüne Mohit bombayı patlatır. Sandiya’nın bugün tören için konağa geleceğini söyler.

Ankur bunu bilmiyordur. Sandiya’yı konaktan kovan ve Ankur’un şerefini yere çalan bu ailenin davetine Sandiya’nın gitmesi akıl alır gibi değildir. Ankur Sandiya’ya bu davete gitmemesini söyler. Ancak Sandiya abisini dinlemez.

Santoş iş başında! Sandiya davete geldiğinde Santoş iş başındadır. İkili ayrılmamış gibi Sandiya’ya davranır. Ev işlerinin yanı sıra aarti törenini Sandiya ve Suraj’a yaptırır. İkili el ele tören yaparken Sandiya bu durumdan oldukça memnundur. Santoş ise ikiliyi bir arada gördüğü için mutlu olur. Ayrıca Sandiya’nın bebeği doğdurduğunda daha büyük bir tören yapacağını söyleyerek onu utandırır. Santoş’un aksine Arun bu durumdan hoşnutsuzdur.

Can Yoldaşım 201. Bölüm Özeti – 16 Şubat Çarşamba Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 201. bölüm özeti devam ediyor. Törenin ardından müzikle beraber dans başlar. Herkes dans edip bu güzel anın tadını çıkartır. Sari kumaşı ile dans gösterisi devam ederken kumaş Sandiya ve Suraj’ı birbirine yaklaştırır. İkili romantik bir dansa başlar. Bu esnada gözlerinin içi gülen Santoş bu tablo için tanrıya dua eder.

Romantizm dorukta! Bu dansın ardından Santoş’un oyunları bitmez. Eşlerden halhalları takmalarını ister. Evli olan erkekler elbette bu teklifi kabul eder. Bu istek karşısında tek tedirgin olan çift Sandiya ve Suraj olur. Sandiya halhalı kendi takabileceğini söylerken Suraj bunu yapabileceğini dile getirir. Santoş bu anları keyifle izlerken ikiliyi yine birbirine yakınlaştırmayı başarmıştır. Ayrıca halhal sesini Suraj her duyduğunda Sandiya’yı hatırlayacaktır.

Santoş’un bu yaptıkları elbette Sandiya’yı çok mutlu eder. Aynı şekilde Suraj’da bu durumdan hoşnuttur. Sandiya’yı diğer şaşırtan olay ise odasına gittiğinde olur. Suraj hiçbir şeye dokunmamıştır. Oda Sandiya’nın bıraktığı gibi duruyordur. Bu durum Sandiya’yı oldukça etkiler.

Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın