Can Yoldaşım 200. Bölüm Özeti – 15 Şubat Salı

Can Yoldaşım 200

Ankur Suraj’a SAVAŞ AÇTI! Sandiya’nın İNTİKAMINI ALACAK!

Can Yoldaşım 200.bölüm özetinde Suraj ve Sandiya arkasındaki ayrılık rüzgarları devam etmişti. Sandiya Suraj’a bir rüşvet meselesinde yardım etmiş ancak ikili küçük atışmalarla ayrılığı kabullenmişti. Peki 200. bölümde bizleri neler bekliyor? Suraj ve Sandiya aşkı bitti mi? Can Yoldaşım 200.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 200.bölüm özetinde Ankur savaş açtı! Sandiya ve Suraj’ın bu durumuna kızan Ankur ise oldukça öfkelidir. Ankur’un isteği kardeşine ve kendisine bu saygısızlığı yapan Rathi ailesinden intikam almaktır. Bu amaçla Ankur şans eseri denk geldiği bankada Vikram’ın borcunun olduğunu öğrenir. Ankur bankacı adama rüşvet vererek Rathileri zor duruma sokmasını ister.

Ankur planını işletirken diğer tarafta Chotu’nun okul durumu ise içler acısıdır. Okul müdürü Sandiya ve Suraj’ı çağırarak onlarla konuşur. Sandiya ve Suraj ayrı olsalar da Chotu’nun geleceği için yine yan yana gelmişlerdir. Öğretmen ikiliye Chotu’nun derelerine odaklanmasını engelleyen sorunun ne olduğunu sorar. Bu sorunu tespit edip düzeltilirse Chotu’nun tekrar eski performansına dönebileceğini anlatır.

Tüm aile panik içinde! Chotu konusunda Sandiya ve Suraj düşüncelere dalarken konakta ise şoke eden bir gelişme yaşanır. Vikram’ın borç aldığı adam gelerek ondan parasını ister. Aile bir anda şoke olur. O denli bir parayı şimdi nereden bulacaklarını düşünürler. Adam ise inatçılık yaprak parasını ister. Santoş’un tedavisi için verdiği parayla onu hayatı kurtulmuştur. Şimdi de aile borçlarını geri ödemelidir.

Aşk Yakar 7.Bölüm Özeti – 7 Şubat Pazartesi

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 200. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Aile bu parayı bu kadar kısa sürede ödeyemeyeceğini söylerken adam dükkanı satıp paralarını getirmelerini ister. Rathiler bu teklifle şok olurlar. Diğer tarafta Sandiya ve Suraj ise tartışmalarını sürdürür. İkili Chotu’nun bu denli kötüye gitmesinde birbirlerini suçlarlar. Chotu’nun durumunun tekrar farkına varan ikili onunla beraber ilgilenmeye karar verir.

Kardeşler kavga ediyor! Para meselesine dönersek adamın dükkan satma önerisi kardeşleri birbirlerine düşürür. Mohit Vikram’dan dükkanını satmasını isterken Vik’te Mohit’i zorlar. İkili birbirlerine laflar ederek kavgaya tutuşur. Bu kavgaya denk gelen Suraj ikiliyi ayırarak durumu öğrenir. Her zamanki gibi Suraj taşın altına elini koyar ve kendi dükkanını ipotek ettirerek adamdan borçlarını ödemek için 1 hafta zaman ister.

Suraj parayı nasıl bulacağını düşünürken Ankur ise planlarına devam eder. BU seferki planı kardeşlerden bir diğerini daha kendine muhtaç etmedir. Bu amaçla Mohit’e kendi şirketinden iş teklifi yaptırtır. Mohit hiç başvurmadığı bir işten teklif gelince elbette şaşırır. İş görüşmesine gittiğinde ise gerçeği öğrenir. Mohit Sandiya konusundaki durumdan dolayı Ankur’un bu iş teklifine kızgındır ve isteksizdir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 200. Bölüm Özeti – 15 Şubat Salı Günü Neler Olacak?

Nitekim Mohit maaşı ve çalışma şartlarını öğrenince kararını değiştirir. Ankur ise kişisel işleri bu duruma katmamalarını söyler. Böylelikle Mohit, Ankur’un yanında işe başlar. Ankur bu iş teklifini intikam planı için yapmıştır.

Suraj’ın aklında hep Sandiya! Mohit her ne kadar sert çıkış yapsa da pişman olacağı da aşikardır. Çünkü borç yüzünden acilen paraya ihtiyaçları vardır. Bu esnada Suraj ise Chotu’nun eğitimi için Sandiya ile buluşur. Sandiya, Suraj motoru tamir ederken burnuna yağ bulaşır. Suraj’ın aklı geçmişte Sandiya ile yaşadığı anılara gider.

Eğitim bittikten sonra Suraj eve döner. Tüm yaşananlardan haberdar olan Santoş ise içten içe ikilinin birleşmesini ister. Bu amaçla Suraj’a Sandiya’yı hatırlatacak şeyler yaptırır. Santoş’un amacı Suraj’ın içindeki aşka yenik düşmesi ve bu inadını bırakarak Sandiya ile barışmasıdır. Santoş evlerindeki eski güzel günlerin gelmesini iple çeker.

Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir