Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Aşk Yakar Mehek’in Bilinmeyen Yönleri

Gözler Kanal7’de başlayacak olan yeni diziye çevrildi. Aşk Yakar 21 Haziran’da Kanal 7’de yayınlanmaya başlayacak. Bizlerde Aşk Yakar’ın başrol oyuncusu Mehek’in yani Samiksha Jaiswal’in bilinmeyen yönlerini araştırdık.

Samiksha Indore’dan ayrılıp hayaller şehri Mumbai’ye gelmeyi planladığında; ebeveynleri onun iznini reddetmişti. Yine de kararı konusunda ısrarcı oldu ve ailesini oyunculuk hayalini takip etmesine izin vermeye ikna etti.

Gerçek hayatta Samiksha geleneksel kıyafetler giymeyi tercih etmiyor.

Samiksha telaşlı değildir ve sabahları çekimler için ayrılmadan önce kendi öğle yemeğini ve kahvaltısını hazırlar.

Zindagi Ki Mehek için yapılan çekimlerin ilk 15 gününde Samiksha, Chandni Chowk ve Delhi’nin diğer bölgelerinde tek başına bir scooter sürdü. Delhi’de yeni olduğu için kendi başına keşfetmek istedi.

Samiksha’nın günü bir fincan sade kahve veya limon çayı ile başlar ve gün boyunca saf sebze suları içer.

Aktris ayrıca ekrandaki düğünü için çok çalıştı ve dokuz kilo verdi.

 Aktris, Zindagi Ki Mehek ile ara vermeden önce, Yash Ajmera’nın yönettiği bir müzik videosunda yer aldı. Müzik videosunun adı ‘Pehli Dafa.

 • Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti – 31 Ocak Pazartesi

  Aşk Yakar 1.bölüm özetinde mutfakta çalışan mutlu bir kızla karşılaşıyoruz. Saat çok erken çünkü henüz hava aydınlanmış bile değil. Evde yaşayanlar düdüklü tencerenin sesine uyanıp oflayıp pufluyorlar. Ama o çok mutlu. O kişi Mehek! Aşk Yakar 1.bölüm özeti devam ediyor.

  Kahvaltı için hazırlık yapıp büyük babaannesine içeceğini verdikten sonra artık yatağına geçip uyumaya başlıyor. Bu dizide en çok büyük babaanneyi seveceksiniz bizden söylemesi. Uzun zamandır izlediğimiz Hint dizilerindeki en eğlenceli ve çılgın babaannemiz bu!

  Büyük babaannenin oğluyla başı dertte ! Sürekli vırvır dırdır konuşan negatif dedemiz elinden düşmeyen tansiyon aleti… Mehek’in ailesi geniş. Yalnızca kendi annesi ve babası hayatta değil. 12 yaşındayken trafik kazasında kaybediyor. O yüzden dedenin asabiliği de buradan geliyor. Mehek’e neden bu konuda tavırlı gelecek bölümlerde cevabını bulacağımızı ümit ediyoruz.

  Bu aileyi çok seveceksiniz! Öncelikle aile içinde şu an için bir düşmanlık yok. Herkes birbirinin arkasını kolluyor ve zor zamanlarda alttan almayı bilen bir aile.

  Diziye avluda kahvaltı yapmak için toplanmış aileye Mehek hünerlerini sergileyerek ikramlarda bulunuyordur. Evin büyük yengesine telefon gelir. Telefon akşama Mehek için görücü geleceğini haber vermiştir. Yenge Mehek’e gözü gibi bakıyor. Onun içinde bir an önce Mehek’i evlendirip kendi düzenini kurmasını istiyor. Mehek önceden iki görücü tarafından reddedilmiştir. Bu yüzden Kanta yengemiz fazla stresli. Evdeki erkeklerin ise akşam yayınlanacak kriket maçında akılları.

  Aşk Yakar Mehek Kimdir?

  Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

  Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti

  Mehek motoruna atlayıp alışverişe çıkıyor. Baharatları koklamayı çok seviyor. Aslında bu yemek yapma tutkusu ona annesinden kalma. El lezzetini annesinden aldığı söyleniyor. Bir de Mehek annesini özlediği için sık sık mutfağa giriyor. Yemek yapmak onun için bir tutku haline geliyor.

  Görücüler gelir. Yine bir Hint dizisine isteme merasimindeki olay örgüsüyle giriş yapıyoruz. Gelen kayınvalide adayı biraz görgüsüz. Üzerindeki altınları sergilemeye pek bir meraklı. Kanta yenge Mehek’e bakmaya gidince gözleri doluyor. Tıpkı annene benzemişsin diyerek duygusallaşır.

  Önden içecekleri Mehek’in kuzeni Nehal getiriyor. Nehal azcık gıcık bir karakter. Bu da bu ailenin nazar boncuğu diyelim. Dikkatleri üstüne toplamaya pek bir meraklı. Damatta ilk Nehal’i görünce ondan etkileniyor. Etrafından kalpler çıkıyor. Neyse ki büyük babaanne olaya el atıp damadı sakinleştiriyor.

  Erkekler kriket maçına dalarken Arcey ve Mehek terasa çıkıp konuşmaya başlıyor. Arcey hemen Mehek’e gösteriş yapar gibi hediyeler vermeye başlıyor. Arcey konuyu Mehek’in çalıştığı yere getiriyor. Mehek’in ünlü bir otelde çalıştığını sanıyor. Oysaki gerçek öyle değildir. Mehek yerel sokak satıcıların yanında yemek yapıyordur. Damat bu duruma kızar ve hediyesini de alıp geri aşağı iner.

  Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

  Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

  Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti – 31 Ocak Pazartesi Günü Neler Olacak?

  Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti

  Annesine kaş göz yapan Arcey beğenmediğini ima edip alelacele evden ayrılırlar. Yenge ise yalan söylemediği için Mehek’e çok kızar. Mehek babaannesine sarılıp sakinleşmeye çalışır. Burada da damat meraklısı Kanta yengemizdir. Aslında gelen görücülerden kimse hoşlanmamıştır. Kanta yenge Mehek’in evde kalacağından korkmaktadır. Sürekli Mehek’e şişman olduğu yönünde baskılar yapılır.

  Mehek evde huzursuzluk olunca hemen bir helva kavurur. Herkesi mutlu etmeyi arzular. Helvadan tek yemeyen dede olur.

  Mehek bilgisayarının başına oturup annesinin fotoğrafına bakıp içinden geçenleri söyler. Ardından Facebook’tan arkadaşlık isteği gelir. İsim gariptir. Mehek’in dikkatini çeker. Adını sebze ismi koyan bu kişi de kimdir? Mehek bakar ama ortak arkadaş göremez. Tıpkı oda kendisi gibi yemek fotoğrafları paylaşıyordur. Mehek kim olduğunu sorar. Karşı taraf cevap vermez. Mehek bu duruma biraz bozulur ve kendini mutfağa atar.

  Ertesi gün Kanta yenge ve kocası görücülerle görüşmeye ama aslında nerdeyse yalvarmaya giderler. Mehek’i övüp dururlar. Onlar orada Mehek’in durumunu çözmeye çalışırken evde kıyametler kopar. Çılgın büyükanne huzur evini arayıp oğlunun huzur evine yatacağını söylemiştir. Gelen görevliler yaka paça dedeyi götürmeye çalışır. Babaanne resmen oğlunu evden atıyordur. Çocuklar gelip duruma müdahale eder. Böylece büyük babaanne oğlunun gözünü korkutur.

  Kanta yenge herkesi bir araya toplayıp Mehek için çeyiz hazırlamaları gerektiğini söyler. İşin içine para girince dengeler değişebiliyor. Kapıdan konuşmaları duyan Mehek ailesinin sıkıntıya gireceğini duyunca üzülmeye başlar.

  Bu arada Mehek’e Facebook’tan cevap gelir. Sonra karşı taraf tekrar Mehek’i siler. Mehek yine bu duruma gıcık olup anlam veremez.

  https://www.youtube.com/watch?v=8VtOjF8SwfE
  https://www.youtube.com/watch?v=IbIdMc8WCd8
  https://www.youtube.com/watch?v=FC7tzzIILts
  https://www.youtube.com/watch?v=u8qJ14SeENY

 • Aşk Yakar 10.Bölüm Özeti – 10 Şubat Perşembe

  Shaurya ve Mehek Arasındaki Buzlar Eridi! Arcey’den Mehek’e Evlenme Teklifi…

  Aşk Yakar 10.bölüm özetinde Sharmalar, Mehek’in yarıştığı ofisi basmıştı. Mehek ailesini sakinleştirmeye çalışırken hakkında çıkan aşk haberlerini ve afişleri görür. Mehek, Shaurya tarafından oyuna getirildiğini anlar. Shaurya, Sharmalar’ı stüdyodan attırırken bakalım Mehek yarışmaya tamam mı diyecek yoksa devam mı?

  Mehek yaşanan bu arbede de hakkında çıkan haberlerden sonra şoka girmiştir. Bir yanda ailesini utandırdığını düşünürken diğer yanda Shaurya’nın yapmaya çalıştıklarını hatırlar. Mehek birden önlüğünü çıkarıp atar. Ardından da Shaurya’ya yönelip tokat atar. Shaurya aldığı ani darbeyle kafasını kamera demirine çarpar ve alnı kanar.

  Aşk Yakar Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

  Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

  Mehek, Shaurya’ya tokat atınca stüdyo buz keser. Yarışmacılar ve çalışanlar Mehek’in bu hareketine çok şaşırır. Mehek nefretini kusmaya başlar. Bu tokadı daha önceden annen sana atmalıydı der. Mehek baştan beri kendisinden neden nefret ettiğini sorar. Ona hiçbir zararı dokunmamışken neden böyle düşmanı gibi davranmıştır.

  Araya diğer jüri üyeleri girip Mehek’i susturmaya çalışıp saygısızlık yaptığını söyler. Mehek’in söylediklerine Shaurya hiçbir cevap vermez. Mehek stüdyodan koşup ailesine yetişmeye çalışır.

  Mehek ailesinden özür dileyip yengesine sarılır. Yengesi Mehek’e mesafeli durmaya çalışır. Ardından yarışmacının sunucusu gelip Mehek’e sarılır. Onu yanlış tanıdığını ve yaptığı bu hareketi takdir ettiğini söyler. Shaurya’ya kimsenin tokat atmaya cesareti olmadığını ama bunu çoktan hak etiğini söyler. Böylece Sharmalar, Mehek’in Shaurya’ya tokat attığını da öğrenir.

  Haberlerde Mehek’in Shaurya’ya attığı tokadın yankıları sürer. Bu haberler Shaurya’nın iş feshine kadar gidebilecek onu zarara uğratabilecektir. Aynı şekilde Khanna ailesi de izleyip şımarık oğullarının amacını anlayamamıştır.

  Shaurya ise tokadın etkisinden çıkamamış stüdyoda karanlıkta öylece duruyordur. Yanına annesi gelir. Annesi de Shaurya’ya çok kızar ve onun haksız olduğunu vurgular.

  Aşk Yakar 10.Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

  Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

  Sharmalar’ın evinde kadınlar toplanmış dedikodu yapıyordur. Dede ise sürekli Mehek’e yüklenip durur. Shaurya da büyük bir iş kaybetmenin eşiğindedir.

  Kuranalar’ın evinde de para krizi yaşanır. Yasal iş yapmayan bu aile paralarını kaçırmaya çalışır. O sırada zil zurna sarhoş Shaurya gelir. Baba ve oğlu kavga eder. Shaurya sallana sallana odasına gider. Annesinin ayaklarına kapanıp ağlar.

  Nehal ise Arcey’e Mehek’in yaşadıklarını anlatır. Evde olup biteni hep Arcey’e aktarır. Nehal telefondayken kapı çalar. Gelen Shaurya’nın annesidir. Nehal hemen evdekilere haber verir ve ev halkı kapıya yönelir.

  Shaurya’nın annesi kibar bir kadın olduğu için Mehek ve ailesinden yaşadıkları için özür diler. Kanta yenge de aynı olgunlukla cevap verir. Kadının son bir isteği vardır. O da yarışmanın kutlama törenine katılmasını ister. Bunu duyan Ravi amca ve ailesi bu kadarının da çok fazla olduğunu söyler. Ama asıl amaç bu törende Shaurya, Mehek’ten kameralar önünde özür dileyecek işini de kaybetmemiş olacaktır.

  Kadın son kez Mehek ile konuşmak istediğini söylese de ev halkı kibarca kovar. Onu durduran Mehek olur.

  Mehek bundan sonra Shaurya hakkında tüm gerçeği öğrenecektir. Neden fakir insanlara karşı ön yargılı olduğunu annesi bir bir açıklar. Shaurya küçükken annesi çok hastalanıyor ve tedavi ettirmek için babasını arıyor. Babası onları terk etmiş ve Shaurya’nın şu anki annesiyle evlenmiştir. Kadın kocasının evli olduğunu Shaurya telefon edince anlıyor. Aileyi ziyaret edince Shaurya’nın annesi şimdiki annesine emanet ediyor. Bu arada Shaurya babasından çok zulüm görmüş bu yüzden de fakir insanları tıpkı babası gibi görüyor.

  Bu konuşmalardan sonra Mehek, Shaurya ile yaptığı kavgaları hatırlar. Ona annesine hiç benzemediğini söyleyerek belki de onun kalbini çok kırmıştı.

  Aşk Yakar 10.Bölüm Özeti – 10 Şubat Perşembe Günü Neler Olacak?

  Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

  Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

  Tüm aile şimdi o partiye gidip gitmemeyi konuşur. Herkes gitmeme taraftarıyken Mehek’in konuşmasıyla 180 derece dönülür ve gitmeye karar verilir. Bu habere en çok Nehal sevinir.

  Kutlamaya gidilir. Shaurya annesiyle birlikte Sharma ailesini kapıda karşılar. Tüm aileden özür diler. Shaurya sinirlerinden arınmış pamuk bir insana dönüşmüştür adeta. Nehal ise canlı canlı yaşanan gelişmeleri Arcey’e aktarır. Arcey ve annesi Pami ise gözleri yuvalarından çıkmış bir halde yayını izler.

  Shaurya yarışmanın birincisini açıklayıp ödülünü verir. Mehek yarışmayı tamamlayamamanın acısını yüreğinde hisseder. Daha sonra yarışmada özel bir yere sahip olan Mehek’i görüntüleri gösterilmeye başlanır.

  Shaurya kalbini kırdığı bir kişi daha vardır ve ondan da özür diler. Mehek’in çalıştığı büfedeki patronu. Mehek sahneye çağırılıp hediyesi verilir. Aslında bu biraz sembolik bir düdüklü tenceredir. Shaurya herkesin içinde bir kez daha özür diler. Mehek de özrü kabul edip aynı şekilde o da Shaurya’dan özür diler.

  Shaurya Mehek’e para ödülü verir. O sırada çekim yapan Nehal paranın miktarını duyunca telefonunu düşürür. Pami ve Arcey’de Mehek’i ellerinden kaçırdıkları için pişmanlık çanları çalmaya başlar.

  Mehek gece yatarken gözü düdüklü tencerededir ve gülümsemeye başlar. Sabah ise davullu zurnalı bir güne uyanır. Sabah sabah uykusundan uyandıran bu gürültünün sebebini merak edip avluya yönelir. Arcey ve Pami davullarla Sharmalar’ın evine giriş yapar. Arcey elinde kartonla Neha’ya yönelir Nehal gülümseyip durur. Ama Arcey ani dönüş yapıp Mehek’in ayaklarına çömelip evlenme teklifi eder. Neha şoke olur. Aynı şekilde Mehek de…

  Kanta yenge Pami ve ailesini susturup derhal evi terk etmelerini ister. İki gün önce hakaret edip şimdi Mehek’in gücünden faydalanmak istediklerini söyler. Pami iyice kendini kaptırıp büyük babaannenin ayaklarına kapanır.

  Ev halkı bu evliliğe olumsuz bakarken dede sırf torunu Mehek’i sevmediğinden dolayı bu evliliğe sıcak bakan kişidir. Herkesin aklını yıkamaya çalışır. Bakalım Mehek bu evliliğe onay verecek mi?

  Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

  Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
  https://youtu.be/8VtOjF8SwfE
  https://youtu.be/IbIdMc8WCd8
  https://youtu.be/FC7tzzIILts
  https://youtu.be/u8qJ14SeENY
 • Aşk Yakar 100.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Cuma

  Mehek, Neev ve Shaurya’yı KURTARDI!

  Aşk Yakar 100.bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 100.bölüm özetinde Mehek Neev’i kurtarır. Yaptığı planla Shaurya’ya da kavuşur. Ama kötü adamlardan kurtulamaz! Aşk Yakar 100.bölüm özeti devam ediyor.

  Polis Arman’ın Evine Baskın Düzenledi! Mehek, Shaurya’yı sadece elinden vurur. Eğer isterlerse onu vuracaktır. Ama planın sekteye uğrayacağını Arman’ın mekana giremeyeceğini söyler. Mehek onları ikna eder. Ama Shaurya’ya ateş ettiğini hatırlayıp ağlar.

  Mehek, Shaurya’nın yanına gidip üzgün olduğunu söyler ve onun yarasını tedavi eder. Kanta ve Nehal, Mehek ve Shaurya için endişelenir. Onlar için dua eder. Mehek’te Armaan ile ikili olur. Armaan Abbayla anlaşamıyordur. Bu yüzde Shaurya’yı da alıp kaçmayı düşünür.

  Arman, polisin oraya baskın yapmak için geldiğine dair bir telefon alır. Mehek, Arman ile birlikte koşar. Shaurya’yı başka bir yere götürürler. Mehek endişelidir. Arman, Nahida’nın kendisiyle geldiğini söylüyor. Oradan kaçıyorlar. Mehek yolda renginin kaybolduğunu görür. Aynaya bakar ve endişelenir. Mehek, makyajının neyi çıkardığını düşünüyor. Mehek yüzünü kapatıyor ve beni kurtar Tanrım lütfen diyor. Biriyle çarpışır ve düşer. Renkleri var. Mehek yüzünü renklerle kaplar. 

  Herkes babaanne için dua ediyor. Terör örgütünün polis tarafından basıldığı haberini görürler. Kanta ve Ravi endişelidir. Mehek ile aynı yer olduğunu biliyorlar.

  Arman, Nahida’ya güvenli bir yere gitmeleri gerektiğini söylüyor. Beyaz biberlere gideceğini ve her şeyi halledeceğinni söylüyor.
  Mehek tuvalete gittiği bir eve gelir ve ona her şeyin yolunda olduğunu söyler. Shaurya’yı bir yere kaydırdıklarını söylüyor ama nerede olduğunu bilmiyorum der. Oradan Arman’la kaçtıklarını anlatır. Kanta’ya her şeyi anlatır. Mehek, üç gün içinde Neev’i bulmamız gerektiğini söylüyor. Fazla zamanımız yok. Mehek, Shaurya’yı bulunduğu eve götürdüklerini görür.

  Mehek, Neev’i Kurtardı! Armaan’ın Shaurya’nın imzasına ihtiyacı vardır. Shaurya kötü emellerine kendisini ortak etmemesini imzalamayacağını söyler. Arman onu Neev üzerinden tehdit eder.

  Mehek Armaan’ı takibe alır. Ravi ve Kanta’ya haber verir. Arabayla takibe başlarlar. Armaan mekana girdiğinde Mehek şalterleri kapatır. Kapıları kilitler. Mehek içeriye girdiğinde Neev’i görür. Kanta Arman’ın kafasına bir şeylerle vurur.

  Kanta, Neev ile birlikte gelir. Herkes şaşkın. Jeevan bütün bunlar nedir diyor. Kanta her şeyi açıklayacağını söylüyor. Aileye her şeyi anlatırlar. Herkes şokta. Mehek Shaurya’ın yanına Nahida olarak gelir. Nahida adamlara çayın ilacına uyku ilacı katar.

  Mahek, Shaurya’yı dışarı çıkarır ve ikisi de oradan kaçar. Shaurya ona sarılır. Dışarı çıkmamız gerektiğini söylüyor ama Arman onları durduruyor. 

  Arman, Shaurya’nın kafasına miğferle vurur. Boynuna bıçak dayayıp seni öldüreceğim diyor. Mahek bir bisiklete oturur ve onunla Arman’a vurur. Shaurya’nın gitmesine izin verdiğini söylüyor. Arman’a çarpar ve ikisi de bisiklete binerler.

  Mehek ve Shaura mutlulukla ilerlerken evi arayıp Neev’in durumunu öğrenmek ister. Mehek kimseye ulaşılmadığını görür. Bu işte bir terslik olduğunu anlar. Yollarını Arman ve Abba keser. Mehek’in tüm ailesi rehin alınmıştır. Yeniden tehdit edilirler.

  Mehek ve Shaurya evlerine dönerler. Yanlarında Abba ve Arman’da vardır. Onları işçi olarak tanıtırlar. Nehal çok sevinir ama arkadaki işçileri görünce morali bozulur. Onların ne işi olduğunu düşünür. Abba ve Arman terör eylemini gerçekleştirmek için Shaurya ve Mehek’in gölgesini bile takipte kalacaklardır.

  https://dizihaberdunyasi.com/ask-yakar-100-bolum-ozeti-14-temmuz-persembe/
 • Aşk Yakar 101.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Pazar

  Bomba Patladı!

  Aşk Yakar 101.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 101.bölüm özetinde Abba ve Arman’ın boombayı patlatmak istedikleri düğün gelir çatar. Mehek ve Shaurya endişeli bekleyişi sürdürür. Günün sonunda bomba patlar! Aşk Yakar 101.bölüm özeti devam ediyor.

  Mehek Düğüne Bombayla Girer! Arman, Shaurya’ya yaptığı hatanın başını belaya sokabileceğini söylüyor. Ailesini öldürmekle tehdit eder .Mehek kolyeyi takıyor. Abba ondan kuyrukta beklemesini ister. Müfettiş onu durdurur ve güvenlik kapısından geç, der. Mehek ayağı burkulmuş gibi davranır. Shaurya gelir ve Mehek’e burada ne yapıyorsun der.

  Shaurya gelir ve Mehek’e burada ne yapıyorsun der. “Gidip çalışmalıyız. İşimiz var”. Bakan gelip neden durdurdunuz diyor. Shaurya, içerideki yiyecekler mahvolurken sırada olduğunu söylüyor. Bırak girsinler diyor. Mehek ve shaurya içeri giriyor. Mehek çelengi çıkarır ve adamlara verir. Mehek, Shaurya’ya ne yapacağını sorar.

  Mahek Düğüne Gidiyor! Shaurya Mahek’e henüz hazır olmadığını söylüyor. Onunla konuştum ama onları dinlemezse.. Mahek her şeyin yoluna gireceğini söylüyor. Başka türlü olamam. Ailemize zarar vermelerine izin veremeyiz. Güçlü olmak zorundayız. Shaurya ona sarılır ve her şeyin yoluna gireceğini söyler.

  Mahek düğün için hazırlanır. Gözyaşları içindedir. Ailesiyle geçirdiği anları hatırlar. Shaurya gözyaşlarını siliyor ve ağlama diyor. Ona sarılır. Ona küpe taktırır.


  Arman, Abba’ya büyük bir iş yapıyorsun diyor. Adın altın kelimelerle yazılacak. 
  Çelenkte bomba vardır. Shaurya ve Mehek herkes için dua eder. Shaurya, Tanrı bizimle, merak etme diyor. Nehal güçlü kal diyor.

  Aşk Yakar 101.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Pazar


  Meera, Mehek’i arar ve bua ji ile ilgilendiğiniz için teşekkür eder. Mehek, onunla konuşmanın gerçekten güzel olduğunu söylüyor.  Meera teşekkür ediyor. O kadar büyük bir sorumluluğunuz var ki. İyi şanslar. Mehek teşekkür ediyor. Karuna gitmeden önce bir şeyler ye diyor. Mehek hayır gitmemiz gerekir der. Zamanımız tükeniyor. Nehal, Vicky’nin orada kahvaltı ayarladığını söyledi. Shaurya ve Mehek ayrılır.

  Shaurya Arman Oldu! Düğün başlıyor.Düğünde sahte yüzük meselesi ortaya çıkar. Abba adamlarına dikkatli olun diyor.  Arman gelir ve Shaurya’nın koştuğunu söyler. Shaurya’nın Mehek’in ailesini kurtarmaya gitmiş olabileceğini düşünür. Armaan Shaurya’nın peşine takılır. Arman bu görevi bugün tamamlamaları gerektiğini söyler.

  Arabada oturur ve maskesini çıkarır. Shaurya Arman’ın maskesini takıyor. Eve doğru sürüyor. Arman arabanın bagajındadır. Açın diye bağırır.

   Bakanın kızı gelin olarak mekana gelir. Mehek aramaya çalışıyor ve şebekesi olmadığını söylüyor. Kadın oraya gelir ve bana çelenk ver diyor, bekliyorlar. Mehek tutabileceğini söylüyor. Kadın çok iş yaptın, biz de çalışalım der. Mehek gerginleşir.

  Bomba Patlar! Armaan düğün yerine gelir ve adamlarına talimat verir. Shaurya oraya gelir ve onu durdurmak için bağırır. Onlardan çelenk alışverişi yapmamalarını ister. Güvenlik görevlileri onu yakalar, Shaurya çelenkte bomba olduğunu söyler, hepsi şaşkına döner. Mehek damat ve gelinden çelenkleri atmalarını ister. Armaan bombaya yaklaşmaya çalışır ama Nehal ona şarap fırlatır. Armaan, Abba’ya patlaması için bağırır. Abba bombanın düğmesine basmak üzeredir ama Shaurya ona koşar ve onu yakalar, güvenlik Shaurya’yı uzaklaştırmaya çalışır. Mahek, Armaan’ı dövmeye başlar. Kalkmasına izin vermiyor ve onu dövmeye devam ediyor. Abba bomba düğmesine basmaya çalışır ama Shaurya elini uzak tutmaya çalışır. Mahek damada ve geline koşar, çelenk alır ve Armaan’a atar. Abba çelenk üzerindeki düğmeye basar ve patlar. Mahek yaralı Shaurya’ya koşar, Mahek seni doktora götüreceğim der. Shaurya, hayır, Abba’yı bulmamız gerektiğini söylüyor. Abba’yı otoparkın yakınında görürler.

  https://dizihaberdunyasi.com/ask-yakar-102-bolum-ozeti-18-temmuz-pazartesi/
 • Aşk Yakar 102.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Pazartesi

  Karona’nın Kızı Varmış!

  Aşk Yakar 102.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 102.bölüm özetinde kötüler hak ettiği cezayı bulur Shaurya ve Mehek yeniden bir araya gelir. Onları güzel günler beklerken ortaya Karuna’nın ortaya çıkan kızı şaşkınlık yaratır! Aşk Yakar 102.bölüm özeti devam ediyor.

  Mehek ve Shaurya Yeniden Bir Arada! Shaurya, otoparkta Abba’ya koşar ve onu dövmeye başlar. Abba ona saldırır ve onu tutar.

  Karona, Kanta’ya gelir ve nasıl olduğunu sorar. Siz kaçırıldınız ve biz bilmiyorduk. Kanta tehlikeli olduğunu söylüyor. Jeevan, Shaurya ve Mahek’in herkesi bomba patlamasından kurtardığını söylüyor.

  Polis abba’yı yakalar. Mahek ve Shaurya birbirlerine sarılırlar. Kanta ve diğerleri haberleri izliyordur. Dolly şaşkındır ve Mehek ve Shaurya’nın sessizce ve yalnız savaştıklarını söyler.

  Müfettiş Shaurya ile soruşturma yapıyor. İçişleri Bakanı ve kızı oraya gelir ve Mehek’e sarılır. Mehek, Nehal’e yardım ettiği için teşekkür eder. 

  Shaurya ve Mahek, Jeevan’ın evine gelir. Balwant ağlıyor ve bu insanların büyükanneyi aldığını söylüyor. Mehek ondan sakinleşmesini istiyor. Mansi Mehek’e sarılır ve ağlar, çok güçlü ve cesur olduğunu söyler. Mehek hepiniz benim gücümsünüz der. Mansi gülümser. Mehek, Neev’i sorar.

  Mehek ve Shaurya, Neev’in odasına gelir, doktor Neev’i kontrol eder ve şokta olduğunu söyler.Ona güzel bir ortam vermelerini, konuşma terapisine de ihtiyacı olduğunu söyler. Shaurya, Neev’e kahraman olduğunu, iyi olacağını söylüyor, Mehek ağlıyor ve endişelendiğini söylüyor. Shaurya ve Mehek odadan çıkarlar, Shaurya, Neev’i güzel bir yere göndermeleri gerektiğini söyler. 

  Geceleri Mahek, Neev’in kıyafetlerini toplar, Shaurya suratını asar. Mahek, Shaurya’nın odadan çıktığını görür ve etrafına bakar. Onu arıyor ama telefon da odada. Mahek dışarı bakmaya gider. Bir süre sonra odaya geri döner ve güller ve mumlarla süslenmiş olduğunu görür, gülümser. Shaurya oraya gelir ve onu kendine çeker, yüzünü okşar.

  Shaurya Ve Mahek’in Arabası Anjali’ye Çarptı! Mehek ve Shaurya otele varırlar. Bir kız onları takip eder. Mehek garip hissediyor. Shaurya ona ne olduğunu sorar. Birinin bize göz kulak olduğunu hissettiğini söylüyor. Shaurya ona sarılır. Kız pencereden bakmaya çalışır. Shaurya her şeyin iyi olacağını söylüyor. Biz her zaman birlikteyiz.

  Mahek ve shaurya toplantıya gelirler. Mehek yine takip edildiğini hisseder Etrafına bakınır ve paranoyak olduğunu düşünür. Gece olduğunda Mehek ve Shaurya randevuya çıkar. Shaurya Mehek’in çok güzel olduğunu söyler. Shaurya, Mehek’e nasıl hissettiğini sorar. Yanında olduğunu söyler. Birlikte dans ederler.

  Shaurya ve Mehek yoldalar. Shaurya Mehek’e güldüğünde ve utandığında çok güzel göründüğünü söylüyor. Bir kız arabanın önüne doğru koşar. Shaurya durur ama yaralanır. Mehek çığlık atıyor. Hastaneye acele edin diyor.

  Aşk Yakar 102.Bölüm Özeti

  Mahek ve Shaurya onu kontrol ettirir.  Shaurya bunu nasıl yapabilirim diyor. Polis gelir. Shaurya ve Mahek onlara her şeyi anlatır.
  Doktor artık güvende olduğunu söylüyor. Mehek ve Shaurya kızın yanına gelir. Adının Anjali olduğunu öğrenirler. Peşinde haydutların olduğunu o yzden arabanın önüne atladığını söyler. Shaurya teşekkür eder. Shaurya telefonla konuşmak için çıktığında Mehek ve Anjali yalnız kalır. Anjali kolyesini düşürür. Mehek kolyeye baktığında şoke olur.

  Mahek, Anjali’yi Eve Getiriyor! Mehek Anjali’yi evlerine götürmek ister. Shaurya ise maddi yardım yapabileceğini ama eve götürmek istemediğini söyler. Dolly de eve bir yabancının gelmesinden hoşnutsuzdur.

  Anjali Mahek’e insanlar ne der diye sorar. Mehek gerçeği bilmek istemiyor musun diyor. Gerçeklerden korktuğunu söylüyor. İnsanlar için bir sorun haline geliyorum. Mahek her şeyin iyi olacağını söylüyor.

  Karuna Anjali’ye burası senin evin der. Mahek, Anjali’yi odasına götürür ve lütfen oturun der. Bir şeye ihtiyacın olursa bana haber ver diyor. Rahatlamak. Dolly içeri bakar. Shaurya, insanlara güvenemeyeceğimizi söylüyor. Shaurya, Mahek’in onu getirmemi istediğini söyledi. hazır değildim. Karuna korktuğunu söylüyor. Bakıma ihtiyacı var. Dolly, Kanta’ya söyler. Kanta bunun doğru olmadığını söylüyor. İnsanlara güvenemeyiz. 

  Anjali, Karuna’nın Kızı! Dolly Anjalini’nin kolyesini görür ve evden çaldığını söyler. Shaurya bunun doğru olup olmadığını sorar. Anjali çalmadığını söyler. Dolly çalmadıysa neden korktuğunu sorar. Onu hapse attıracağını söyler. Mehek ve Shaurya peşlerinden gider. Karuna ise kolyeyi görüp ağlamaya başlar. Shaurya neden ağladığını sorar. Tanımadığı bir yabancı için neden gözyaşı akıttığını sorar. Karıuna Anjali’nin kendi kızı olduğunu söyler. Herkes şoke olur. Harsh sinirlenir. Hiç çocukları olmadığını vurgular. Karunayı karaktersizlikle suçlar. Karuna’nın evlenmeden dünyaya getirdiği öldüğü söylenen bebeği. Karuna bebeğine bu kolyeyi takmıştır. Bir anda herkes Karuna’ya sırtını döner.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.