Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Aşk Yakar Mehek’in Bilinmeyen Yönleri

Gözler Kanal7’de başlayacak olan yeni diziye çevrildi. Aşk Yakar 21 Haziran’da Kanal 7’de yayınlanmaya başlayacak. Bizlerde Aşk Yakar’ın başrol oyuncusu Mehek’in yani Samiksha Jaiswal’in bilinmeyen yönlerini araştırdık.

Samiksha Indore’dan ayrılıp hayaller şehri Mumbai’ye gelmeyi planladığında; ebeveynleri onun iznini reddetmişti. Yine de kararı konusunda ısrarcı oldu ve ailesini oyunculuk hayalini takip etmesine izin vermeye ikna etti.

Gerçek hayatta Samiksha geleneksel kıyafetler giymeyi tercih etmiyor.

Samiksha telaşlı değildir ve sabahları çekimler için ayrılmadan önce kendi öğle yemeğini ve kahvaltısını hazırlar.

Zindagi Ki Mehek için yapılan çekimlerin ilk 15 gününde Samiksha, Chandni Chowk ve Delhi’nin diğer bölgelerinde tek başına bir scooter sürdü. Delhi’de yeni olduğu için kendi başına keşfetmek istedi.

Samiksha’nın günü bir fincan sade kahve veya limon çayı ile başlar ve gün boyunca saf sebze suları içer.

Aktris ayrıca ekrandaki düğünü için çok çalıştı ve dokuz kilo verdi.

 Aktris, Zindagi Ki Mehek ile ara vermeden önce, Yash Ajmera’nın yönettiği bir müzik videosunda yer aldı. Müzik videosunun adı ‘Pehli Dafa.

 • Aşk Yakar 9 Aralıkta Başlıyor!

  Yeni Hint Dizisi Aşk Yakar

  Uzun zamandır yayınlanmasını beklediğimiz Aşk Yakar’dan sonunda haber geldi. Kanal 7 Aşk Yakar dizisinin 9 Aralık perşembe günü yayınlanacağını duyurdu! Peki hangi dizi final yapacak? Aşk Yakar dizisinin konusu ne? Aşk Yakar oyuncu kadrosunda kimler var? Detaylar haberimizde…

  Kanal 7 de yayınlanacak yeni Hint dizisi tanıtımı yaz aylarında yapılmış ancak sonra diziden ses soluk çıkmamıştı. İzleyiciler Baş Tacım ve Can Yoldaşım dizilerine odaklanmış bu iki diziden biri final yaptıktan sonra başlayacağını düşünmüştü. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki ne Can Yoldaşım dizisi e de Baş Tacım final yapmayacak!

  Aşk Yakar dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin bitmesinin ardından 9 Aralık Perşembe günü saat 21.15’te yayınlanması bekleniyor. Buna göre Baş Tacım dizisi 12.45, Can Yoldaşım dizisi 15.30 Aşk Yakar dizisi ise 21.15’te yayınlanacak.

  Aşk Yakar dizisinin konusu? Aşk Yakar dizisi öncelikle diğer dizilere nazaran daha modern ve daha yakın tarihte çekilmiş bir dizi. İçinde komedisi de, entrikası ve aşkı da bulacağız. Çerez niyetine 100 bölüm kadar sürecek bir dizi.

  Yine kalabalık bir aile… Dizinin başrolünde Mehek vardır. Kendisi yemek yapmayı çok seviyor. Zaten dizi başladığında Mehek’in yemek yapma tutkusu belli oluyor. Herkes derin uykusundayken o mutfakta hünerlerini sergilemektedir. Mehek’in çekirdek ailesi yoktur. Amcaları, yengeleri, kuzenleri,dedesi ve büyükannesiyle yaşamaktadır. Evin en büyük yengesi Mehe’in üzerine titremektedir. Çünkü Mehek ona emanet edilmiştir. Bu yüzden her hint dizisinde olduğu gibi burada da Mehek ve görücüler krizi yaşanmaktadır.

  Şimdiden söyleyelim dizinin en sevilecek sempatik karakteri kesinlikle büyükanne! Büyükanne oğlu yani Mehek’in dedesiyle çokça didişmektedir. Mehek ve dedesinin arası pek iyi değildir. Dede çocuğunun ölümünden Mehek’i sorumlu tutar.

  Tabi dizide aşk olmazsa olmaz! Dizinin diğer başrolü Shaurya Khanna ise zengin bir iş adamı ve restoranı vardır. Mehek’e göre parasına güvenen gaddar ve asi bir gençtir. Bu ikili kendilerini kanıtlamak için yemek yarışmasında karşı karşıya gelir. İkisi arasında büyük bir rekabet vardır. Yalnız bu çift farklı isimlerle sosyal medya sitesinde konuştuklarının farkında değillerdir 😀

  Shaurya ve Mehek arasında inanılmaz bir rekabet vardır. Bu arada Mehek yarışmacı Shaurya ise jüridir. Shaurya Mehek’in başarısız olması için önüne tüm engelleri dizmeye çalışır. Yer yer Mehek üstesinden gelmeye çalışır yer yer pes eder. Mehek bir yandan Shaurya ile bir yandan da ailesiyle mücadele etmeye çalışır.

  Yarışmada rekabet kızışınca Mehek Shaurya’ya hakaret etmekten geri durmaz. Zengin olan Shaurya ise intikamını almak içi Mehek’in ailesinin üzerine oynar ve tutuklatır. Mehek boyun eğer ve ne isterse yapacağını söyler. Bundan sonra Shaurya acımasız davranmaya devam eder. En sonunda Shaurya Mehek’i sarhoş edip kameraya çekince Mehek, Shaurya’ya tokat atıp yarışmayı da bırakıp Delhi’ye yani evine döner.

  Peki bundan sonra ne oldu dersiniz? Aklı başına gelen bir adam ve özür dilemek için her şeyi yapar. Mehek ise evlilik hazırlığındadır lakin bu evlilik onun için bir tuzaktır. Shaurya yetişir ve gerçeklerin açığa çıkması için uğraşır. Birbirlerinden hoşlanmaya başlayan çiftin diğer sınavı ise Shaurya’nın ailesinden gelecektir. Mehek’in yaşam tarzı ve maddi imkanı Shaurya’nın ailesi tarafından kabul görmez. Shaurya’nın seçimi ise Mehek’ten yana olur.

  Dizisinin 2.sezonu ise çok enteresan. 1.sezonda dizi karakterlerinin neredeyse hepsi ölüyor ve 2.sezonda yeniden doğuyorlar. Mehek ve Shaurya intikam almak için geri geleceklerini söyleyip ölürler. Dedikleri gibi de oluyor. Mehek ve Shaurya yeniden doğuyor .Aradan yıllar geçiyor ve Mehek ile Shaurya yeniden karşılaşıp aşık olurlar. Tüm aileyi öldüren Svetlana ise bu çiftin yeniden bir araya gelmesine göz yummaz ve onları ayırmaya çalışır. Mehek ise geçmiş yaşamını hatırlar ve bir dizi olay meydana gelir. Bu dizisinin 2. sezonu bizce çok heyecanlı 😀

  Zindagi Ki Mehek kendi ülkesinde19 Eylül 2016 yılında başlar 1 Eylül 2018 ‘de son bulur. Dizi 505 bölümde meydana gelmiş. Buda bizim ülkemizde 4-5 bölüm birleştirilip yayınlandığını göz önünde bulundurduğumuzda kesin olmamakla birlikte 100 bölüme tekabül edebilir.

  Zindagi Ki Mehek bizim ülkemizde Aşk Yakar ismiyle yayınlanacak.

  Aşk Yakar 9 Aralık Perşembe 21.45’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

 • Aşk Yakar Dizisi Yayından Mı Kalktı?

  Aşk Yakar Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

  Kanal 7 üst üste yeni yayın döneminde yayınlanacak dizilerin reklamını yapmıştı. Dizi severler yeni dizi tanıtımlarıyla heyecanlanmıştı. Şu anda tam üç yeni dizi haberi var. Baş Tacım ise yayınlanmaya başladı! Peki Can Yoldaşım ve Aşk Yakar ne zaman başlayacak?

  İzleyiciler Aşk Yakar’ın başlayacağını beklerken ki tanıtımları da dönmüştü birden yayın akışından çıkarıldı. Yeni başlayacak diziler arasında en heyecanlı Aşk Yakar görünüyordu. Çoğunluk Aşk Yakar dizisinin konusunu merak etmişti.

  Diğer yandan Masum dizisinin finalinin ardından Can Yoldaşım dizisi tanıtıldı. Masum’un ardından ekrana gelecek uzun soluklu dizi Can Yoldaşım oldu. Peki hala neden Aşk Yakar’dan ses çıkmadı?

  Kanal 7 yaz döneminde Trt dizilerini yayınlamaya başladı. Bu yüzden Aşk Yakar’ı yeni yayın dönemi için bekletiyor olabilir.

  Baş Tacım dizisi mart ayında Can Yoldaşım ise nisan ayında bitecek gibi duruyor. İki ihtimal var. Ya Aşk Yakar önümüzdeki mart nisan ayından sonra yayınlanacak ya da eylül ayında ekrana gelecek. Ayrıca Aşk Yakar dizisi çerezlik bir dizi olup 100 bölüm civarı sürecek.

  https://dizihaberdunyasi.com/ask-yakar-9-aralikta-basliyor/
 • Aşk Yakar Mehek Kimdir?

  Aşk Yakar Dizisi Oyuncusu Samiksha Jaiswal’ın Hayatı

  Gözler Kanal7’de başlayacak olan yeni diziye çevrildi. Aşk Yakar 21 Haziran’da Kanal 7’de yayınlanmaya başlayacak. Bizlerde Aşk Yakar’ın başrol oyuncusu Mehek’in yani Samiksha Jaiswal’in gerçek hayatını araştırdık.

  Samiksha Jaiswal 2 Kasım 1995 Hindistan doğumlu. Eğitimini Queens’ College’ de aldı. 2016 yılında Zindagi Ki Mehek dizisine başladı ve tanınmaya bu ilk dizisiyle başladı.Artık onu Mehek Sharma olarak tanıyorlardı.2018 yılında dizi final oldu. Hemen ardından yeni dizi teklifi geldi.Bahu Begüm dizisinde Nur Hassan Kureyşi karakterini canlandırdı. Zindagi Ki Mehek dizisiyle 2 ödül aldı.

  Samiksha Jaiswal, dans etmeyi ve macera sporlarını çok seviyor. Ayrıca köpeklere çok düşkün. Hayalinin İmtiaz Ali’nin filmlerinde oynamak olduğunu söylüyor.

  https://dizihaberdunyasi.com/ask-yakar-9-aralikta-basliyor/
 • Aşk Yakar Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

  Aşk Yakar Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne?

  Kanal 7’de yayınlanan dizilerden birisi de Aşk Yakar. Zindagi Ki Mehek – Aşk Yakar oyuncularının yaşlarını ve burçlarını sizin için araştırdık.

  Samiksha Jaiswal : Dizimizin başrol kadın oyuncusu Mehak Sharma. 2 Kasım 1991. doğumlu. Akrabaları ve yakın çevresi ona sık sık Samee diyormuş. Şu anda 30 yaşındadır. Zindagi Ki Mehek dizisi başladığında 25 yaşındaydı. Samiksha Jaiswal akrep burcudur.

  Karan Vohra: Dizimizin başrol erkek oyuncusu Shaurya Khanna. 5 Ocak 1984 yılında Delhi’de doğmuştur . 2012 yılında Bella Vohra ile evlenmiştir. Şu anda 37 yaşındadır. Zindagi Ki Mehek başladığında 32 yaşındaydı. Karan Vohra oğlak burcudur.

  Tripta Lakhanpal : Dizimizin en sevilen karakteri büyük babaanne. 16 yaşında hayal ettiğim şeyi 70’lerde başardım diyor. 77 yaşında olduğu söylenen babaannenin tam doğum tarihini bulamadık.

  Shiny Dixit: 5 Aralık 1991 yılında Bombay’da doğdu. Dizide Mehek’in kuzeni rolünde. Şu anda 30 yaşında. Dizi başladığında 25 yaşındaydı. Shiny Dixit oğlak burcudur.

  Radha Bhatt : Dizinin kötü karakteri. 11 Eylül doğumlu. Oyuncunun doğum yılı belli değil. Shiny Dixit’in burcu başaktır.

  Kirandeep Sharma : Mehek’in canı ciğeri yengesi. Küçük yaşlardan beri oyuncu olma hayali varmış fakat yolu engellerle doluymuş. Dizinin Kanta Sharma’sı hakkında bilgilere ulaşamadık.

  Vijay Meenu: Mehek’in küçük yengesi Mansi 4 Ekim 1966 yılında doğmuştur. Kariyerine temelde kadınların güçlendirilmesi, çocukların eğitimi, aile sağlığı, ev kredileri ve sigorta politikaları konusunda ortak sosyal ve aile sorunlarıyla ilgili reklamlarda yer alarak başlayan hintli bir televizyon aktrisidir. Oyuncu 55 yaşındadır. Dizi başladığında 50 yaşındaymış ama hiç göstermediğini söyleyelim. Vijay Meenu terazi burcudur.

  Babla Kochhar : Dizimizin küçük amcası aynı zamanda Mansi Sharma’nın kocası rolündeki oyuncu 18 Aralık doğumludur. Oyunculuğunun yanı sıra seslendirme sanatçılığı yapmaktadır. Oyuncu yay burcudur.

 • Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

  Sevilen Hint Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri !

  Kanal 7 ‘nin yeni dizisi Zindagi Ki Mehek 19 Eylül 2016 yılında Hindistan’da yayınlanmaya başladı. Aşk Yakar ülkemizde 21 Haziran 2021 yılında yayınlanmaya başladı. Oyuncular şu anda neler yapıyor? Zindagi ki Mehek dizisinden sonra hangi projelerde yer aldılar? Hayatlarında ne gibi değişiklikler oldu?

  Mehek Sharma – Samiksha Jaiswal : Oyuncunun ilk dizisi Aşk Yakar’dı. Bu diziyle tanınmaya başladı. Mehek Sharma karakteri izleyiciler tarafından çok sevildi ve en sempatik oyuncu olarak görüldü. Ailesi oyunculuğa çok sıcak bakmıyordu. O hayallerinin peşinden gitmeyi tercih etti. 2018 yılında dizi bitti. Samiksha Jaiswal gelen teklifleri hemen değerlendirdi ve yeni dizisi Bahu Begüm oldu. O dizide de Nur Hassan Kureyşi karakterini canlandırdı. Oyuncu Aşk Yakar dizisiyle 2 ödül aldı.

  Shaurya Khanna- Karan Vohra : Oyuncu tıpkı partneri Samiksha Jaiswal gibi oyunculuk kariyerine Aşk Yakar ile başladı. Karan Vohra evlidir. Dizi çekimleri esnasında karısı Bella Vohra’nın Samiksha Jaiswal’a tokat attığı söyleniyor. Şimdilerde Karan Vohra Pinjara Khubsurti Ka dizisine katılıyor. Obsesif bir sevgiliyi canlandıracak. Dizide tanıdık simalardan Jaya Bhattacharya’da yer alıyor.

  Tripta Lakhanpal : Dizinin sevimli babaannesi 63 yaşında reklamlarda oynayarak oyunculuk sektörüne giriş yapıyor. Tripta Lakhanpal, gençken ailesi için oyunculuk hayalini feda etmek zorunda kaldığını söylüyor. “Ailem ve çocuklarımla o kadar meşguldüm ki, en büyük hayalim arka planda kaldı. Sonunda yolumu buldum ve hayalimi yaşıyorum. Sonunda 70’lerimde 16 yaşında hayal ettiğim şeyi gerçekleştirmeyi başardım. Yaptığım işten gerçekten memnun ve mutlu hissediyorum” diye ekler.

  Shiny Dixit : Mehek’in arkadan iş çeviren kuzeni Nehal. Shiny Dixit yardımcı kadın oyuncu rollerinde yer alır. Zindagi ki Mehek dizisinden sonra Derma, Gandii Baat ,Junoon-E-Ishq filmlerinde rol aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir