Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Sevilen Hint Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Kanal 7 ‘nin yeni dizisi Zindagi Ki Mehek 19 Eylül 2016 yılında Hindistan’da yayınlanmaya başladı. Aşk Yakar ülkemizde 21 Haziran 2021 yılında yayınlanmaya başladı. Oyuncular şu anda neler yapıyor? Zindagi ki Mehek dizisinden sonra hangi projelerde yer aldılar? Hayatlarında ne gibi değişiklikler oldu?

Mehek Sharma – Samiksha Jaiswal : Oyuncunun ilk dizisi Aşk Yakar’dı. Bu diziyle tanınmaya başladı. Mehek Sharma karakteri izleyiciler tarafından çok sevildi ve en sempatik oyuncu olarak görüldü. Ailesi oyunculuğa çok sıcak bakmıyordu. O hayallerinin peşinden gitmeyi tercih etti. 2018 yılında dizi bitti. Samiksha Jaiswal gelen teklifleri hemen değerlendirdi ve yeni dizisi Bahu Begüm oldu. O dizide de Nur Hassan Kureyşi karakterini canlandırdı. Oyuncu Aşk Yakar dizisiyle 2 ödül aldı.

Shaurya Khanna- Karan Vohra : Oyuncu tıpkı partneri Samiksha Jaiswal gibi oyunculuk kariyerine Aşk Yakar ile başladı. Karan Vohra evlidir. Dizi çekimleri esnasında karısı Bella Vohra’nın Samiksha Jaiswal’a tokat attığı söyleniyor. Şimdilerde Karan Vohra Pinjara Khubsurti Ka dizisine katılıyor. Obsesif bir sevgiliyi canlandıracak. Dizide tanıdık simalardan Jaya Bhattacharya’da yer alıyor.

Tripta Lakhanpal : Dizinin sevimli babaannesi 63 yaşında reklamlarda oynayarak oyunculuk sektörüne giriş yapıyor. Tripta Lakhanpal, gençken ailesi için oyunculuk hayalini feda etmek zorunda kaldığını söylüyor. “Ailem ve çocuklarımla o kadar meşguldüm ki, en büyük hayalim arka planda kaldı. Sonunda yolumu buldum ve hayalimi yaşıyorum. Sonunda 70’lerimde 16 yaşında hayal ettiğim şeyi gerçekleştirmeyi başardım. Yaptığım işten gerçekten memnun ve mutlu hissediyorum” diye ekler.

Shiny Dixit : Mehek’in arkadan iş çeviren kuzeni Nehal. Shiny Dixit yardımcı kadın oyuncu rollerinde yer alır. Zindagi ki Mehek dizisinden sonra Derma, Gandii Baat ,Junoon-E-Ishq filmlerinde rol aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir