Kısmetse Olur’da Tansiyon Yükseliyor!

Kısmetse Olur Tuğçe

Kısmetse Olur’da Tuğçe Krizi Yaşanıyor!

Kısmetse Olur evinde sesler yükseldi. Yaşanan ilişkilerde çatırdamalar başladı. Peki tüm bunlara sebep neydi? Kısmetse Olur evinde neler oluyor?

Eve Düşen Yıldırım!

Kısmetse Olur evinde bu hafta geri dönüşler yaşandı. Elenen eski yarışmacılar yeniden eve döndü. Kimin eve döneceğini yapılan oylamalar belirledi. Buna göre Zeyd ve Tuğçe geri döndü.

Kısmetse Olur Tuğçe ve Zeyd Geri Döndü!

Kısmetse Olur erkekler evinde Eslem, Merve ve Tuğçe arasında yapılan oylamada Tuğçe geri dönen isim oldu. Kızlar evi bu anı izlerken yıkıldı! Evin tüm kızları Tuğçe’yle hiç anlaşamıyordu. Erkeklerin bunu bilip Tuğçe’yi seçmeleri adamlık tartışmalarına yol açtı.

Aybüke, Tolga’dan Hesap Sordu!

Çatırdayan ilk ilişkilerden biri Aybüke Tolga arasında yaşandı. Aybüke Tolga’nın Tuğçe’ye oy verdiğini görünce çıldırdı. Tolga ve Aybüke arasında sesler yükseldi. Tolga ise Aybüke’ye Zeyd’e oy vermesine hesap sordu. Zeyd’in Aybüke’ye “burnumu öp” dediğini öğrenen Tolga olay çıkardı. Aybüke ve Zeyd’in kırmızı oda da konuşmasını basıp Aybüke’yi kolundan tutup odadan çıkardı.

Simge ise Bilek’in Tuğçe’ye oy vermesine bozulan bir diğer isimdi. Çünkü Simge, Tuğçe ve Bilek tanışma yolundayken araya girmiş, Bilek’i tanımak istediğini söylemişti. Simge, Bilek için çizdiği portreyi yırtarak sinirini böyle çıkardı.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir