Kısmetse Olur Lina Kimdir?

Kısmetse Olur Lina

Kısmetse Olur Lina ve Burcu Ne?

Kısmetse Olur’da eve yeni gelen gelin ve damat adayları heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Lina. Kısmetse Olur Lina kim? Kısmetse Olur Lina kaç yaşında? Kısmetse Olur Lina ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Lina burcu ne? Kısmetse Olur Lina kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Lina’nın instagram hesabı ne? İşte Lina ile ilgili detaylar…

Kısmetse Olur’a Şeyda ve Berat’ın aynı anda elenmesinin ardından Lina eve giren isimlerden birisi oldu. Lina 24 yaşında ve tıp okuyor. Doğma büyüme Ankaralı.

Kısa sürede tüm gözleri üzerine çekmeyi başaran yeni yarışmacı Lina Koru şu an intörn doktorluk yaptığını söyledi. Lina Rize’de bir devlet hastanesinde çalışıyor.

Kısmetse Olur Lina ikizler burcu, yükseleni yengeç. Bu zamana kadar ciddi bir ilişkisi olmadı. Bunu okulun yoğun temposuna bağlıyor. Bu yüzden Kısmetse Olur evinde ciddi bir ilişki yaşayacağını düşünüyor. En uzun ilişkisi 5 ay sürmüş.

Kısmetse Olur’a gelmesini ailesi desteklemiş. Lina ilişkide güvenin çok önemli olduğunu belirtiyor. İlişkisinde birlikte gülmeyi, birlikte ağlamayı istiyor. En sevdiği yemekler kebap tarzı yiyecekler. En sevdiği çiçek gül ve en sevdiği pasta frambuazlı.

Lina’nın erkekler evine girdiğinde yeni yarışmacı Burak’a sarılması ise dikkat çekti. Genç yarışmacı, Burak’la önceden arkadaş olduğunu belirtti.

Lina erkekler evinde oldukça güzel karşılandı. Evdekiler özellikle Lina’yı Çağrı’yla yakıştırdı. Çağrı’da Lina’dan etkilenmiş gözüküyor. Çağrı, Lina’nın tıp okumasından hoşlandı.

Lina dansa Çağrı’yı kaldırdı. Ayrıca kırmızı odaya da çağırdığı isim Çağrı’ydı. Çağrı kırmızı oda da Lina’yı tanımak için merak ettiği soruları yönlendirdi.

Kısmetse Olur Burak Kim?

Kısmetse Olur Lina instagram hesabı

Lina’nın instagram hesabı: “linakoru”. Yarışmacının şu anda 5704 takipçisi bulunmaktadır.

Kısmetse Olur Yarışmacılarının Burçları

Kısmetse Olur yarışmacılarının burçları ne? Kısmetse Olur Aşkın Gücü Youtube platformunda yayınlanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur yarışmacılarının yaşları ve burçları merak ediliyor. Kısmetse Olur Aybüke burcu ne? Kısmetse Olur Erhan burcu, Kısmetse Olur Yaren burcu, Kısmetse Olur Tolga burcu, Kısmetse Olur Simge burcu, Kısmetse Olur Şeydanur burcu, Kısmetse Olur Bilek burcu, Kısmetse Olur Erol burcu, Kısmetse Olur Cansel burcu, Kısmetse Olur Sedat burcu

Kısmetse Olur Yeliz Açıkel Queen Yelizabeth 24 yaşında güzellik uzmanı. Erkek dediğin çirkin olmalı kadın dediğin güzel olmalı yani benim gibi sözleriyle dikkat çekmişti. Balık burcu.

Kısmetse Olur Erhan Saffar 31 yaşında mücevher tasarımıyla uğraşıyor. Beni ben olduğum için sevsin maddiyata önem vermesin demişti. Balık burcu, yükseleni yengeç, ay burcu akrep…

Kısmetse Olur Yaren Dağ 24 yaşında hemşire saygılı vicdanlı güçlü bir erkek arıyor. Parasız saadete inanmıyor. Anne ve babanı seçemezsin ama kayınpederini seçebilirsin sözleriyle dikkat çekmişti. Boğa burcu.

Kısmetse Olur Tolga Kandemir 24 yaşında. Modellik yapıyor. Güvensizlik çok sinirlendiriyor ve kıskançlığa gelemiyor. Yay burcu.

Kısmetse Olur Simge Nur Erkoç 25 yaşında modelleme uzmanı. Aşka inanmıyor. Flörtöz bir insan. Terazi burcu.

Kısmetse Olur Bilek Orundaş 26 yaşında ticaret ve lojistik işi yapıyor. Aşk adamı ve aşkın gücüne inanıyor. Aslan burcu.

Kısmetse Olur Şeydanur Tunç 24 yaşında ve işletme sahibi. Mizah seviyesi yüksek birlikte yaşlanabileceği birini arıyor. Kova burcu.

Kısmetse Olur Erol Yıldırım 37 yaşında stil danışmanı. Sivaslı. Uzun ve ciddi ilişkisi hiç olmadı. O bir Kova erkeği ve yükseleni ikizler.

Kısmetse Olur Cansel Ayanoğlu 25 yaşında Estetisyen. Maddiyat onun için önemli. Sahiplenen erkek arıyor. Aslan burcu.

Kısmetse Olur Sedat Polat 24 yaşında ve Rapçi. Mahalle kültüründen geldiğini söylüyor. Hayatı paylaşacağı ve kendisini destekleyecek bir kadın arıyor. Burçlara inanmıyorum söylemekte istemiyorum çıkışıyla dikkat çekti. Daha sonra Twitter’dan koç burcu olduğunu yazmıştır.

Kısmetse Olur Zeyd Gümüştutan 25 yaşında ve uluslararası ilişkiler okuyor. Aşka tarif yazdırmaya geldiğini söylüyor. Whatsaapta görüldü yapıp cevap vermeyen kızları sevmiyor. Boğa burcu.

Kısmetse Olur Ayşenur İnam 27 yaşında ve özel koruma. Almanya’dan Türkiye’ye aşkı bulmaya geldi. Aslan burcu.

Kısmetse Olur Serdar Aycan 27 yaşında ve Diyetisyen. Hayatındaki kadın annesi gibi olmalıymış dürüst, güvenili ve fedakar … İlişkideki tek kırmızı çizgisi yalan… Boğa burcu.

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna 25 yaşındaki Tuğçe Aleyna 26 Nisan 1997 yılında dünyaya geldi. Boğa burcu olan Tuğçe’nin yazılım bölümünden mezun olduğu biliniyor. Profesyonel olarak DJ’lik yapan Tuğçe Aleyna’nın bir de giyim markası bulunuyor.

Kısmetse Olur Aybüke Çangal 21 yaşında ve sosyal medya fenomeni. Aybüke’nin yanındaki erkek ortamdaki en ilgi çekici bir erkek olmalıymış. Akrep burcu.

Kısmetse Olur Oğulcan Yılmaz 26 yaşında kuyumcu. Oturmasını kalkmasını bilen bir hanımefendi arayışında. Yengeç burcu.

Kısmetse Olur Bilgehan Zeray 24 yaşında İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyor. Lisans mezunu Bilgehan şimdilerde tekstil ile uğraşan babasının yanında iş öğreniyor. 16 Ekim doğumlu terazi burcu

Kısmetse Olur Elif Nur Elif 19 yaşında ve henüz öğrenci. İletişim okuyor. Evin en genç üyesi… Burcu akrep yükseleni koç.

Kısmetse Olur Çağrı Özer Çağrı 25 yaşında İşletmeci, model ve Nişantaşı’nda yaşıyor. AnkaraIı. Sensiz Kaldım Ya isimli single çalışması var. Yay burcu, yükseleni yengeç.

Kısmetse Olur Batuhan 23 yaşında model müzisyen aynı zamanda taşımacılıkla uğraşan bir firmada çalışıyor. Ankaralı. Güneş burcu da yükseleni de terazi.

Kısmetse Olur Ozan Yakın 29 yaşında. Kendisini kimya mühendisi olarak tanıtıyor. Özel bir laboratuvarda çalıştığını ifade ediyor. Ayrıca aile şirketi olduğundan da bahsediyor. Ozan’ın yükseleni akrep.

Kısmetse Olur Buse Doğan 22 yaşında. Sarıyer’de oturuyor ve babasıyla yaşıyor. Sahne sanatları okuyor fakat dondurmuş. Buse Sivas Divriğili. Kısmetse Olur Buse boğa burcu yükseleni aslan.

Kısmetse Olur Rotinda: Rotinda Diyarbakırlı. 18 yaşında. Böylece Elif’i de geçerek evin en küçük yarışmacısı oluyor. Rotinda 1.72 boyunda. Güzellik uzmanı.

Kısmetse Olur Berat Aksal: Kısmetse Olur Berat 24 yaşında 1.91 boyunda. Modellik ve yüzme eğitmenliği yapıyor. Aynı zamanda ticaretle uğraşıyor. Aslen Mardin’li ama doğma büyüme İstanbul’lu. Ailesiyle birlikte Zeytinburnu’nda yaşıyor ve 9 kardeşler. Kısmetse Olur Berat ikizler burcu yükselenini bilmiyor.

Kısmetse Olur Onur Alp Çam 24 yaşında. Romanyalı ve model. İspanyolca, İngilizce biliyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini bitirdi. 8 Ekim doğumlu terazi burcu.

Kısmetse Olur Buse Korkmaz 21 yaşında. Erzurumlu. Kendisi bir youtuber. Buse Korkmaz oğlak burcu.

Kısmetse Olur Luca 24 yaşında. Annesi İtalyan babası Mardinli. İstanbul’da yaşıyor. Akrep burcu yükseleni yay.

Kısmetse Olur Sıla Sıla 20 yaşında öğrenci, Beykent Üniversitesi’nde moda tasarımı okuyor. Erzincanlı ve doğma büyüme İstanbullu. Sıla balık burcu yükseleni ikizler.

Kısmetse Olur Burak 24 yaşında ve Karslı. Gece kulübünde bodyguard. Aslan burcu.

Kısmetse Olur Lina 24 yaşında. Doğa büyüme Ankaralı. Kısa sürede tüm gözleri üzerine çekmeyi başaran yeni yarışmacı Lina Koru şu an intörn doktorluk yaptığını söyledi. Lina Rize’de bir devlet hastanesinde çalışıyor. İkizler burcu. Yükseleni yengeç.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi
  Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi Yalnız Beni Sev Konusu ve Oyuncuları Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisi daha geliyor. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzi yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Yalnız Beni Sev dizisinin konusu ne? Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm? İşte Yalnız Beni Sev dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Yabani Konusu ve Oyuncuları
  Yabani Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Yabani Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yeni dizi heyecanları yaşanmaya devam ediyor. Yabani bu sezon yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Konusu merak uyandırıcı. Yabani 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de yayınlanacak. Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yabani dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları
  Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Kirli Sepeti Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Kirli Sepeti bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Kirli Sepeti’nin yayın tarihi henüz netleşmedi. Kirli Sepeti dizisinin konusu ne? Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kirli Sepeti dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları
  Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Bambaşka Biri Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bambaşka Biri bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Uzun zamandır yayınlanması beklenen Bambaşka Biri 11 Eylül Pazartesi günü Fox Tv yayınlanacak. Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Bambaşka Biri dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Bambaşka Biri dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları
  Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Dilek Taşı Başlıyor! Merhaba dizi severler. Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Dilek Taşı bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe günü Kanal D yayınlanacak. Dilek Taşı dizisinin konusu ne? Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Dilek Taşı dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın