Kısmetse Olur Yeliz’den Damga Vuran Hareket!

Kısmetse Olur Yeliz Erol

Yeliz’in Bu Hamlesi Çok Konuşulacak!

Kısmetse Olur gündemden düşmemeye kararlı. Kavgalar, entrikalar ve ayrılıklar derken Yeliz’den Erol’a şok bir hamle geldi. Yeliz’in bu hareketi uzun süre çok konuşulacağa benziyor. Özellikle Kısmetse Olur’un kadın izleyicileri bakın bu konuda neler diyor?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde bir dargın bir barışık çiftlerden birisi Erol ve Yeliz. Yeliz eve girer girmez Erol’u tanımak istediğini söylemişti. Bu konuda kararlı ve net bir çıkışı vardı.

Erol ise havadan nem kapan, Yeliz’i kolayca azarlayarak konuşan ve bir türlü orta yolda buluşamayan bir çift olarak dikkat çekti. Yeliz, Erol’la iletişim kuracağı zaman oldukça gergin ve yine neyi yanlış anlayacak diye sessiz kalışı bariz belliydi.

Kısmetse Olur’da oynanan Affet Beni oyununda sudan sebeplerle sürekli kavgalar yaşayan çiftlerin birbirlerinden özür dileyerek orta yolda buluşması düşünüldü. Bizler Erol ve Yeliz’in yine barışacağını düşünürken Yeliz dik bir duruş sergiledi.

İlk özür dilemeye Erol başlar. “Seni kırdığım için özür diliyorum”, “hediyeni almadığım için özür diliyorum”, ” seni yanlış anladığım için özür diliyorum”, “her şey için özür diliyorum” dedi ve Yeliz’e doğru adım attı.

Peki Yeliz ne yaptı? Yeliz ise Erol’a “Melek değilim insanım, iyi niyetliyim ama aptal değilim, ilk günden beri Erol dediğim için kendimden özür diliyorum. İlk günden beri böyle durduğum için kendimden özür diliyorum, iyi olduğunu görmeye çalıştığım için kendimden özür diliyorum” diyerek Erol’a yürüdü ve sırtını dönerek yerine geçti!

Kısmetse Olur Yeliz Erol

Yeliz’in bu hareketi sosyal medyaya damga vurdu. Yeliz için ” dişiliğini konuşturdu!”, “Yürü be Queen” ,”Yeliz alkışı hak etti” ,” Kendinden emin güçlü ve dik duruşlu”, ” sarıp sarıp baştan izleyesim geliyor” yorumları yapıldı.

Peki sizler Yeliz’in bu hareketini nasıl buldu? Bu hafta Yeliz tam da favori yarışmacı olmadı mı?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!
  Yeşilçam’ın güldüren yüzü Adile Naşit’in hayatı, Gani Müjde’nin senaryosuyla “Adile” adlı filmle sinemaseverlerle buluşuyor. Hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak olan bu yapım, Naşit’in hayatındaki zorlu dönemlere de ışık tutacak. Projede, henüz belli olmayan başrol oyuncusuyla birlikte Adile Naşit’in renkli dünyası detaylı bir şekilde işlenecek. Sevilen oyuncunun hayatını konu alan bu film, Ocak sonunda çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Sinema dünyasının merakla beklediği bu yapıma dair tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.
 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde
  Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde Kirli Sepeti’nde Murat Kim? Halil İbrahim Ceyhan’ın yeni dizisi Kirli Sepeti başladı. Emanet dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Fox Tv’de yayınlanan Kirli Sepeti dizisinde yeni karaktere hayat veriyor.
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir