Emanet 465 Bölüm Fragmanı 24 Kasım Perşembe -Nana ve Yaman İçin Yüzleşme Zamanı

Emanet 465

Emanet 465.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 465.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 465.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 465. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizde de belirtiğimiz gibi Yaman Kırımlı ne yaptı etti Topal’ın izini buldu. Opak ve Yaman karşılaşmasında en büyük endişeyi Nana yaşadı. Peki Yaman artık gerçeği öğrenecek mi? Gelecek bölüm neler olacak?

Nana hain mi olacak! Yaman ve Topal yüzleşmesi gerçekleşti. Topal namlunun ucunda aman dilerken her şeyi yapmaya hazır. Kendi hayatı için Nana’yı dahi feda edebilir. Onun gerçek yüzünü ortaya çıkararak Yaman’ı vurabilir. 

Emanet 465 Bölüm Fragman Bölüm Özeti Devam Ediyor

Tüm beklenti bu yönde olsa da işler böyle gerçekleşmeyecek. Nana Topal’ı ipin ucundan alarak şimdilik bu gizemin devam etmesini sağlayacak. 

Yaman’ın inadı! Ancak Yaman vazgeçmek nedir bilmiyor. O her şeyi çözmeye oldukça odaklanmış durumda. Nitekim Yaman’ın bu tavrı tüm sırrı ortaya dökecek. Bu an geldiğinde dizi oldukça karışık bir hal alacak. Nana’nın bir hain olma ihtimali Yaman’ın tüm dengelerini sarsabilir.

Bu yüzden Nana’nın bir şekilde erken davranarak bu durumu çözmesi şart. Yoksa dizide taşlar yerinden oynayacak. Yavaş yavaş ilerleyen aşk bir anda son bulacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba
  Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba Hira Aslı’nın Gazına Geldi! Elektroşok Deneyecek! Esaret 178.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 178.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Ekim Çarşamba günü 178 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 178.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 178 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı
  Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı Konakta Romantik Anlar! Esaret 177.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 177.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ekim Salı günü 177 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 177.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Ekim Salı yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir