Esaret 4 Bölüm Fragmanı 24 Kasım Perşembe – Hira İçin Asıl tehlike Afife!

Esaret 4

Esaret 4.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 4.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 24 Kasım Perşembe günü yaşanacaklar…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 4. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisi oldukça heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Dizinin bölümlerini soluksuz izledik desek yeridir. Orhun kardeşini kaybetmenin acısını Hira’dan ağır bir şekilde çıkarmaya devam etti. Ancak işler bir anda bambaşka bir noktaya geldi. Afife’nin Hira’yı görmesi olayların seyrini çok ama çok değiştirecek. Peki gelecek bölüm neler olacak? Gelecek bölüm tahminlerimiz sizlerle…

Afife şoke oldu! Orhun Hira’dan kardeşinin acısını çıkarmaya kararlı görünse de Afife’nin ortaya çıkışı işleri tamamen değiştirdi. Orhun annesini Hira’nın yanında görünce ne yapacağını bilemedi. Orhun girdiği bu çıkmaz karşısında afallasa da üstesinden gelmeyi başaracak. Hira konusunda annesine yalan söyleyecek.  

Çünkü Orhun’un gerçeği söylemesi olayları çok tehlikeli boyuta sürükleyebilir. Afife kızı için dünyayı yakmaya hazır. Ona bunu yapanı bir kaşık suda boğacak kadar öfkeli. Bu yüzden Orhun annesini bu işten uzak tutmalı.

Hira zor durumda! Orhun’un yalanı Hira’nın köle bir kız olduğu yönünde olacak. Onu kurtarıp çiftliğe bakması için getirdiğini annesine anlatabilir. Ancak Afife kolay lokma değil. Hira’nın gerçekte kim olduğunu öğrenmek için elinden geleni yapacak. Onu kendine yakın tutmak isteyecek. Böylece Hira’nın kaderi konağa kadar gelmiş olacak.

Orhun ise işlerin giderek kontrolünde çıkmasından rahatsız olacak. Eziyet etmek istediği Hira konakta bir hizmetçi konumuna gelmesi onu çok kızdıracak. Orhun’un öfkesi her geçen gün artsa da annesinden gerçeği saklaması çok ama çok önemli.

Kısaca toparlarsak sır ve gizem dolu gelecek bölümler şimdiden çok heyecanlı olacağa benziyor. Bu heyecanı kaçırmamak, her saniyesini izlemek oldukça keyifli. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir