Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday

Redemption 219th Episode

Orhun is Found Guilty!

Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…

The trailer for Redemption Episode 219 has been released! What will happen in Esaret Episode 219? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Thursday, November 30th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 219 are in our news… Here are the events that will happen on Thursday, November 30th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 219 on Channel 7 are with you.

Esaret 219

Has the Redemption 219 Trailer Been Released?

Dizi Haberleri While expecting Orhun to be found innocent in Esaret, things went haywire due to Afife’s actions. Afife, who tried to handle things in her own way, severely jeopardized her son’s situation! As they expected Orhun and Hira to be released, they found themselves being sent to the duty judge.

Neva and Afife’s Fight! The two women clash, and Afife, the granddaughter of Pasha, loses her composure! Afife attacks Neva, and Perihan watches these moments with a smirk. Perihan is a woman who thrives on the unhappiness of others. Such individuals never see their own faults and always blame others.

How will Hira save Orhun? Orhun, taken into custody as a result of Neva’s complaint, is accused of being the instigator. So, who is behind this? Is Çağatay trying to corner Afife with Neva’s help? Suddenly, the tide turns. Where will Hira be in the midst of these events? Hira will take action to save Orhun.

Nurşah likes her friend Kenan, and Nurşah starts to feel jealous.

How did you find this episode? Let’s meet in the comments… 💕

Redemption Episode 219 Trailer Details Continue! Watch Esaret on Thursday, November 30th!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esaret 218.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir