Kan Çiçekleri… Kanal 7’den Yeni Bir Yerli Dizi Daha!

kan çiçekleri

Kan Çiçekleri Kanal 7’de Başlıyor! Yeni Günlük dizi…

Kan Çiçekleri konusu ne? Kan Çiçekleri ne zaman yayınlanıyor? Kan Çiçekleri başrol oyuncuları kim? Kan Çiçekleri Yağmur Yüksel, Kan Çiçekleri Barış Baktaş kim?

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Emanet dizisinin başarısından sonra Kanal 7 ikinci bir yerli diziyi daha yayın hayatına sokmuştu. Bu dizi Karamel Yapım imzasını taşıyan Esaret dizisi olmuştu. Günlük yerli dizi akışına bir yenisi daha eklendi. Kan Çiçekleri adıyla yayınlanacak yeni dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizinin ilk tanıtımı aşk rüzgarlarının Kanal 7 ekranlarında eseceğini ilk sinyalini verdi.

Kan Çiçekleri Ne Zaman Başlıyor?

Kan Çiçekleri 5 Aralık Pazartesi gününden itibaren 16.30’da ekrana gelmesi bekleniyor. Çekimleri tüm hızıyla devam eden dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili çalışmalar henüz devam ediyor. Dizinin yayın tarihinin ise aralık ayında olması bekleniyor. Günlük yayınlanacak dizi şimdiden izleyicilerin merakını çekti. Peki dizinin konusu ne?

Kan Çiçekleri Neyi Anlatıyor?

kan çiçekleri 8

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer.

Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde bir hapishanedir ve Baran’ın servetine göz koyan amcası kan davasını yeniden alevlendirmek ister. Tehlike bu gönülsüz çifti bir araya getirir.

Kan Çiçekleri Başrol Oyuncuları

Kan Çiçekleri karakterler
Kan Çiçekleri karakterler

Barış Baktaş

Yağmur Yüksel

Berkay Çınar

Selinay Taşol

Nalan Örgüt

Erol Yavan

Hasan Ballıktaş

Hilal Kuvvet

Yılmaz Ulutaş

Ekrem Aral Tuna

Dilek Güler

Ceyda Pınar

Göksel Kayahan

Gökhan Gürdeyiş

Baran ve Dilan’ın hikayesini izleyeceğimiz Kan Çiçekleri 05 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de…

Yapım: Unik Film / Raıns Pıctures

Kan Çiçekleri Baran – Barış Baktaş Kimdir?

Kan Çiçekleri dizisinde Baran, Karabey aşiretinin genç lideri. Cesur, mert, sorumluluk sahibi kardeşini korumak için kendisini kurban edecek kadar gözü kara bir karakteri canlandırmaktadır. Baran Baktaş 1997 doğumlu 26 yaşındadır. İstanbul Ticaret Üniversitesi Muhasebe ve Denetim bölümünden mezun olmuştur.

Barış Baktaş oynadığı diziler 2021 Savaşın Efsaneleri (belgesel), 2021 Tanırının Gözyaşları (film) ve Kan Çiçekleri (dizi)

Kan Çiçekleri Baran – Barış Baktaş İnstagram Hesabı nedir?

Barış Baktaş’ın instagram hesabı: barisbaktas . Oyuncunun 186 bin takipçisi bulunmaktadır.

Kan Çiçekleri Dilan – Yağmur Yüksel Kimdir?

Yağmur Yüksel 21 yaşındadır. Doğum tarihi 21 Ocak 2002 olan oyuncunun burcu kovadır. Amasya Merzifon’ludur. Kan Çiçekleri dizisi Yağmur Yüksel’in ilk dizisidir.

Kan Çiçekleri Dilan – Yağmur Yüksel instagram Hesabı nedir?

Yağmur Yüksel’in instagram hesabı: yagmryuksell . Oyuncunun şu an da 76,2 bin takipçisi bulunmaktadır.

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…

2 Comments on “Kan Çiçekleri… Kanal 7’den Yeni Bir Yerli Dizi Daha!”

 1. Elég abból a kifejezésből, hogy hazai sorozat, mintha ez kuriózum lenne. A “Karamel” produkciókból is elég, csak cirkuszt jelent. Elnézést, de az előzetes leírások kifejezetten sértőek a nézőkre nézve, siker helyett inkább bukott, kedvelt, már nevetséges, hiszen nincs nézettség és olyan állítások, amik soha nem következnek be. Lehetne ezen a szinten pontosan fogalmazni, vagy inkább ne tegyék.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir