Emanet 436 Bölüm Fragmanı 14 Ekim Cuma

emanet 436

Nana ve Yaman Adım Adım Aşka Yürüyor!

Emanet 435.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 435.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 435.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasında yaşanan aşk rüzgarları ise giderek daha da şiddetlenecek. Öncelikle Nana artık kararını kesin bir şekilde verdi. Ne olursa olsun artık biri hayatını kaybetmeyecek. Bu Nana’nın Yaman’dan alacağı intikamından vazgeçtiği anlamına geliyor. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Aşk kıvılcımları! Nana’nın Yaman’ın hayatını tekrar kurtarması hepimizi çok şaşırttı. İntikam için gelen Nana bir anda Yaman’ın koruyucu meleğine dönüştü. Topal’ın her hamlesini önceden tahmin eden Nana bu zorluklarla mücadele etmeye kararlı.

Diğer yandan Yaman’da da büyük bir değişim var. Önceleri hiç umursamadığı, görmezden geldiği Yaman için artık fikrini değiştirdi. Yaman hatta Nana ile iddialaşarak ona üstünlük kurmayı bile başardı. Yağız ata hakim olan Yaman’ın bu tavrı Nana’yı yenilgiye uğratsa da kazanan aşk oldu. Yaman’ın Nana’ya karşı bakışının değişmesi. Onu artık önemsemesi. Tüm bunlar ilerleyen bölümlerde yaşanacak büyük aşkın habercisi niteliğinde.

Adım adım aşk! İkilinin bu durumuna karşı çıkan kişi ise Topal! Durmak bilmeyen Topal yeni planlarla ortalığı karıştırmaya kararlı! Ancak Topal’ın bu çabası işleri kötüye götürmek yerine tam tersi olumlu bir etki yaratacak. Nana ve Yaman günden güne daha da yakınlaşacak!

İkili arasında ilerleyen bu aşk rüzgarı bizi çok mutlu etti diyebiliriz. Seher’in gidişiyle beraber özlediğimiz romantizm dolu sahnelere çok yakında kavuşacağız. Dizi giderek izlemesi daha keyifli bir hale gelecek. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın