Esir Bir Aşkın Öyküsü Esaret Yeni Bölüm Tanıtım Tüyoları

Esaret

BAŞROL OYUNCULARI BEĞENDİNİZ Mİ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Yeni dizi Esaret’in tanıtımları tüm hızıyla gelmeye devam ediyor. Dizinin ilk tanıtımı oldukça gizemli bir şekilde başlamıştı. Hatırlarsanız zincire vurulmuş bir kadının ayağını görmüştük. İkinci tanıtımda ise bu gizem perdesinin arkasında iki başrol oyuncusu gördük.

Bu Haşinlik Tanıdık Geliyor! Cenk Torun karizmatik girişiyle karanlık bir hücreye girmiş ve zincire vurulmuş güzeller güzeli Mahassine Merabet’i kolundan tutarak kaldırmıştı. Peki tüm bunlar ne oluyor?

Öncelikle yönetmen dizinin tüm konusunun neler olacağını bu sahnede bizlere özetliyor. Acı ve kedere bulanmış, tutsaklığı yaşamış bir kadın. Ve onun aksine haşin sert bir adam. Ancak bu sert yüreğinin altında yumuşak bir kalp.

Zincirler Kırılacak! Yapımcının diğer dizilerine de bakarsak başrol oyuncularının karakter analizleri hep bu şekilde oldu. Sert, kırıp döken erkek ve onun zıttı iyi yürekli ve masum kız. Tıpkı Yemin dizisinin Emir-Reyhan’ı ya da Emanet’in Yaman ve Seher’in de olduğu gibi.

Esas oğlan ve esas kızımızın kesişen hayatları elbette bir kırılma noktası olacak. İkili birbirlerini değiştirecek. Aslında bedene değil yüreğe vurulmuş zincirleri kıracaklar da diyebiliriz. Şimdiden ilk bölümü sabırsızlıkla beklemeye başladık. Önümüzdeki ay başında başlamasını beklediğimiz Esaret dizisi hakkında yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın…

ESARET DİZİSİNİN KONUSUNU BĞENDİĞİNİZ Mİ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.

One Comment on “Esir Bir Aşkın Öyküsü Esaret Yeni Bölüm Tanıtım Tüyoları”

 1. Esaret érdektelen, újrahasznosított forgatókönyv! Nazmiye neve garancia a bukásra. Karamel Yapim a török dráma megszégyenítésének fészke.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir