Mahassine Merabet Kimdir?

Mahassine Merabet

Mahassine Merabet kimdir? Esaret Oyuncusu Mahassine Merabet Kimdir?

Esaret dizisi başrol oyuncusu Mahassine Merabet kimdir? Kanal 7 Esaret dizisinin ilk tanıtımı ve fotoğrafını yayınladı. Esaret dizisi Kanal 7 izleyicilerini oldukça sevindirdi. Yemin dizisinin final yapmasının ardından kalan boşluğu Esaret dolduracak gibi duruyor. Esaret dizisinin kadın başrol oyuncusu ise dikkatleri üzerine çekti! Mahassine Merabet’in kim olduğu merak konusu… İşte Mahassine Merabet yaşı, burcu ve merak edilenler…

mahassine merabet
mahassine merabet

Mahassine Merabet 24 Ocak 1999 doğumlu. Genç oyuncu, 23 yaşında. Henüz çok genç ama bu başarılı olmasına engel değil. Fas asıllı oyuncu, Tümay Özokur Akademi Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı. Tanıtım ve reklam filmlerinde oynadı. Arapça, İngilizce, Fransızca biliyor. Yüzme, modern ve oryantal dansla ilgileniyor.

Esaret dizisi oyuncuları kim?

Merak ediyorsan tıkla

Mahassine Merabetin sunuculuk spikerlik deneyimi de var. Oyuncunun Türkçe’yi nasıl konuştuğu merak ediliyor. Küçüklüğünden beri Türk dizilerini büyük bir ilgiyle takip eden Mahassine Merabet, Türkçe’yi izlediği dizilerle öğrendi ve geliştirdi. Bir dönem Türkçe-Arapça çevirmenliği de yaptı. Üniversitede okuduğu sırada Türk fuarında tanıştığı bir arkadaşı sayesinde Türkiye’ye gelme kararı aldı. 

Mahassine Merabet Yaşı?

Mahassine Merabet 24 Ocak 1999 doğumlu. Genç oyuncu, 23 yaşında.

Mahassine Merabet instagram hesabı

Mahassine Merabet instagram hesabı ” mahassine_merabet “. Mahassine Merabet’in şu an da 80,2 bin takipçisi bulunmaktadır.

Mahassine Merabet Esaret dizisinde Hira karakterini canlandıracak. Hira masum, iyi niyetli bir karakter. Orhun’un ikizi Nihan Afrika’da doktorluk yapmaktadır. Nihan zehirlenerek öldürülür. Orhun kardeşinin intikamını almak için Afrika’ya gittiğinde Hira’nın Nihan’ı öldürdüğünü düşünerek onu esir alır. Orhun İstanbul’a köle kız Hira ile birlikte döner. Hira Orhun’un acımasızlıklarına maruz kalır.

Orhun annesiyle yaşadığı sürtüşmeden sonra onun inadına Hira ile evlenir. Hizmetçi köle kız Hira birden paşa torunu Afife Hanım’ın gelini olur. Orhun annesinin bunu kabul etmeyeceğini bildiği için bilerek bu kozu kullanır.

Orhun, Hira’ya yaptığı acımasızlıkları herkesten saklar. Nihan’ı katili olduğu gerçeğini de aile üyelerinden saklamayı tercih eder. Orhun’a gönlünü kaptıran Eda ise bu olayın üstüne düşmeye başlar. Hira’nın katil olduğunu öğrenen Hira’ya bir misilleme de Eda’dan gelecektir.

Hira ise bu günleri gözyaşlarıyla akıtarak geçirmekten başka çaresi yoktur. Oda çok sevdiği Nihan ablasının ölümünden mesul tutulmanın azabını yaşar. Bir gün gerçekler gün yüzüne çıkar. Orhun bunca zaman eziyet ettiği Hira’nın aslında masum olduğunu öğrenir. Orhun şimdi kendi vicdanıyla baş başa kalacaktır. Suçsuz bir insana bunca zaman boş yere eziyet ettiğini fark etmiş gerçeği bile utancından Hira’ya söyleyememiştir.

Orhun vicdanının sesini susturabilmek için Hira’nın kayıp geçmişini öğrenmeye çalışır. Hira’nın gizemli hayatının perdesi aralanır. Orhun zamanla gönlünü Hira’ya kaptıracak mıdır?

Esaret Dizisinin Konusu Nedir?

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Oğuz Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da öldürülmüştür. Failleri cezalandıran Orhun’a, artık yüreğindeki intikam ateşi yön verecektir. Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı.

Bir yanda kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Orhun, diğer yanda günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır Hira… Demirhanlı ailesinin veliahdı Orhun ve ikiz kardeşini öldürdüğünü düşündüğü Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı Esaret ile ekranlardaki yerini alacak.

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile yakında Kanal 7’de…

Esaret dizisi nerede çekiliyor?

Esaret dizisinde Demirhanlı Konağı’na daha önceden İstanbullu Gelin Akrep ve Ferhat ile Şirin dizilerinde rastlamıştık. Burası Beykoz Kundura Fabrikası’nda yer alan bir yer.

Esaret dizisi oyuncularının gerçek yaşlarını merak ediyor musunuz?

Okumak için tıklayabilirsin
Esaret dizisi Nihan’ı kim öldürdü?

Esaret dizisinde Nihan, Cezzar tarafından zehirlenerek öldürülmüştür. Orhun kamera görüntülerinden Nihan’ı Hira’nın öldürdüğünü düşünerek onu bir nevi esir alarak evine getirmiş annesiyle olan inadı yüzünden Hira ile evlenmiştir. Orhun Hira’nın masum olduğunu öğrendiğindiyse ona yaptığı kötülükler için büyük bir vicdan azabı yaşar.

Esaret dizisi son bölüm izle

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21
  Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21 Is Hira Falling in Love with Orhun Again?Hello Redemption lovers. Hira returned to the mansion in the Esaret series. Nurşah and Aliço were very happy about this situation. Asli does not intend to leave easily. Let’s see what awaits us in the 169th episode of Esaret. You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe
  Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe Hira Yeniden Orhun’a Aşık Mı Oluyor? Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Nurşah ve Aliço bu duruma çok sevindi. Aslı kolay kolay gitmeye niyetli değil. Bakalım Esaret 169.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19
  Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19 Enemies Are Around Hira! Redemption episode 167th trailer has been released! What will happen in the 167th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday 19, with its 167th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 167th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on, Tuesday 19th in Redemption…
 • Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı
  Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı Düşmanlar Hira’nın Etrafında! Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Afife, Orhun’a Aslı’ya verdiği sözü tutmasını söylerken Perihan, Hira’ya saldırıyor. Aslı ise gitmemekte ısrarcı. Bakalım Esaret 167.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…

Bir cevap yazın