Mahassine Merabet Kimdir?

Mahassine Merabet

Mahassine Merabet kimdir? Esaret Oyuncusu Mahassine Merabet Kimdir?

Esaret dizisi başrol oyuncusu Mahassine Merabet kimdir? Kanal 7 Esaret dizisinin ilk tanıtımı ve fotoğrafını yayınladı. Esaret dizisi Kanal 7 izleyicilerini oldukça sevindirdi. Yemin dizisinin final yapmasının ardından kalan boşluğu Esaret dolduracak gibi duruyor. Esaret dizisinin kadın başrol oyuncusu ise dikkatleri üzerine çekti! Mahassine Merabet’in kim olduğu merak konusu… İşte Mahassine Merabet yaşı, burcu ve merak edilenler…

mahassine merabet
mahassine merabet

Mahassine Merabet 24 Ocak 1999 doğumlu. Genç oyuncu, 23 yaşında. Henüz çok genç ama bu başarılı olmasına engel değil. Fas asıllı oyuncu, Tümay Özokur Akademi Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı. Tanıtım ve reklam filmlerinde oynadı. Arapça, İngilizce, Fransızca biliyor. Yüzme, modern ve oryantal dansla ilgileniyor.

Esaret dizisi oyuncuları kim?

Merak ediyorsan tıkla

Mahassine Merabetin sunuculuk spikerlik deneyimi de var. Oyuncunun Türkçe’yi nasıl konuştuğu merak ediliyor. Küçüklüğünden beri Türk dizilerini büyük bir ilgiyle takip eden Mahassine Merabet, Türkçe’yi izlediği dizilerle öğrendi ve geliştirdi. Bir dönem Türkçe-Arapça çevirmenliği de yaptı. Üniversitede okuduğu sırada Türk fuarında tanıştığı bir arkadaşı sayesinde Türkiye’ye gelme kararı aldı. 

Mahassine Merabet Yaşı?

Mahassine Merabet 24 Ocak 1999 doğumlu. Genç oyuncu, 23 yaşında.

Mahassine Merabet instagram hesabı

Mahassine Merabet instagram hesabı ” mahassine_merabet “. Mahassine Merabet’in şu an da 80,2 bin takipçisi bulunmaktadır.

Mahassine Merabet Esaret dizisinde Hira karakterini canlandıracak. Hira masum, iyi niyetli bir karakter. Orhun’un ikizi Nihan Afrika’da doktorluk yapmaktadır. Nihan zehirlenerek öldürülür. Orhun kardeşinin intikamını almak için Afrika’ya gittiğinde Hira’nın Nihan’ı öldürdüğünü düşünerek onu esir alır. Orhun İstanbul’a köle kız Hira ile birlikte döner. Hira Orhun’un acımasızlıklarına maruz kalır.

Orhun annesiyle yaşadığı sürtüşmeden sonra onun inadına Hira ile evlenir. Hizmetçi köle kız Hira birden paşa torunu Afife Hanım’ın gelini olur. Orhun annesinin bunu kabul etmeyeceğini bildiği için bilerek bu kozu kullanır.

Orhun, Hira’ya yaptığı acımasızlıkları herkesten saklar. Nihan’ı katili olduğu gerçeğini de aile üyelerinden saklamayı tercih eder. Orhun’a gönlünü kaptıran Eda ise bu olayın üstüne düşmeye başlar. Hira’nın katil olduğunu öğrenen Hira’ya bir misilleme de Eda’dan gelecektir.

Hira ise bu günleri gözyaşlarıyla akıtarak geçirmekten başka çaresi yoktur. Oda çok sevdiği Nihan ablasının ölümünden mesul tutulmanın azabını yaşar. Bir gün gerçekler gün yüzüne çıkar. Orhun bunca zaman eziyet ettiği Hira’nın aslında masum olduğunu öğrenir. Orhun şimdi kendi vicdanıyla baş başa kalacaktır. Suçsuz bir insana bunca zaman boş yere eziyet ettiğini fark etmiş gerçeği bile utancından Hira’ya söyleyememiştir.

Orhun vicdanının sesini susturabilmek için Hira’nın kayıp geçmişini öğrenmeye çalışır. Hira’nın gizemli hayatının perdesi aralanır. Orhun zamanla gönlünü Hira’ya kaptıracak mıdır?

Esaret Dizisinin Konusu Nedir?

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Oğuz Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da öldürülmüştür. Failleri cezalandıran Orhun’a, artık yüreğindeki intikam ateşi yön verecektir. Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı.

Bir yanda kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Orhun, diğer yanda günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır Hira… Demirhanlı ailesinin veliahdı Orhun ve ikiz kardeşini öldürdüğünü düşündüğü Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı Esaret ile ekranlardaki yerini alacak.

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile yakında Kanal 7’de…

Esaret dizisi nerede çekiliyor?

Esaret dizisinde Demirhanlı Konağı’na daha önceden İstanbullu Gelin Akrep ve Ferhat ile Şirin dizilerinde rastlamıştık. Burası Beykoz Kundura Fabrikası’nda yer alan bir yer.

Esaret dizisi oyuncularının gerçek yaşlarını merak ediyor musunuz?

Okumak için tıklayabilirsin
Esaret dizisi Nihan’ı kim öldürdü?

Esaret dizisinde Nihan, Cezzar tarafından zehirlenerek öldürülmüştür. Orhun kamera görüntülerinden Nihan’ı Hira’nın öldürdüğünü düşünerek onu bir nevi esir alarak evine getirmiş annesiyle olan inadı yüzünden Hira ile evlenmiştir. Orhun Hira’nın masum olduğunu öğrendiğindiyse ona yaptığı kötülükler için büyük bir vicdan azabı yaşar.

Esaret dizisi son bölüm izle

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…

Bir yanıt yazın