Düşman Başına Dizisi Neden Yok? Düşman Başına Yayından Mı Kaldırıldı?

Düşman Başına Neden Yayınlanmadı

Kanal 7 yayın akışındaki belirsizlik Hint dizi severleri üzmeye devam ediyor. Düşman Başına dizisinin yayın saatinde Kan Çiçekleri tekrar bölümü ekrana geldi. Düşman Başına dizisi final mi yaptı sorularını akıllara getirdi!

Kanal 7 de yayınlanan bir diğer Hint dizisi Kara Sevdam da bir süredir ekrandaki yerini koruyamadı. Önce yayın saati değişti daha sonra ekrana gelmemeye başladı. İzleyiciler bir gün yayınlanıp bir gün yayınlanmayan dizilerden şikayetçi olmaya başladı.

Kanal 7 günlük yayınladığı dizilerine bir yenisini daha ekledi. Kan Çiçekleri Düşman Başına dizisinin yayın saatinde ekrana geldi. Peki Düşman Başına neden yayınlanmadı?

Bundan böyle Düşman Başına dizisi bir değişiklik olmazsa önümüzdeki günlerde hafta içi ve hafta sonu ekrana gelmeye devam edecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

5 Comments on “Düşman Başına Dizisi Neden Yok? Düşman Başına Yayından Mı Kaldırıldı?”

 1. Kanal 7 sen ne yapıyorsun zaten diğer kanallarda

  Yerli diziler var hem de bir sürü biz kanal 7

  izleyicileri sadece hint dizilerinin yayınlanmasını

  İstiyoruz kanal 7 hint dizilerini yayınlamaya devam

  Etsin yoksa kanal öyle bir düşüş görücek ki o

  zaman ne yaparsınız hiç bilmiyorum kanal 7 de

  sadece hint dizilerini istiyoruz

  Emanet mış kan çiçekleri mış fedakar mı bu 3 dizi

  Berbat ve hiç izlenmiyor bunların yerine yeni hint dizilerini istiyoruz lütfen

  1. Aynen türk dizilerini istemiyoruz hint dizilerini

   İstiyoruz türk dizilerine hayır hint dizilerine

   Eveeeeeeeeeeeeeeéeeeeeet türk dizilerinin

   kanalını değiştirin başka bir kanal da mesela atv

   Günlük dizilerini yayınlar kanal 7 de hint dizilerini istiyoruz

Bir yanıt yazın